treba mi pomoc - hitno!!!

moram.... znaci, sta raditi? :D
pitam iskusnije, naravno... a na koji film se vodi? mislim, verovatno gde je neka akcija, sa dobrim frajerima... salim se...
stvarno, jel se devojka lakse pridobije sa romanticnim filmovima sa tuznim ili sa srecnim krajem?
 
Nemoj da je grlis pusti je da gleda film na miru... a ako joj se hoce, zagrlice te ona... a ako hoce a stidi se - e onda joj ustvari udaras ceznju a to je dobro...
Vodi je na "Gordost i predrasudu" - nijedan muskarac nece to da gleda - bices velicina u njenim ocima
 
odvedi je na neki potresan film, da testiras njenu emotivnost, ako ostane mrtva-ladna a ti samo sto ne zajecas, onda brate ne smes plasirati previse neznosti ka njoj od tada, jer ce smatrati da si pateticni mlakonja...
meni je tako jedna rekla nakon sto smo odgledali blistavi um - americko sranje, a mene film bas dirnuo bio, odmah mi je postalo jasno da trazi muskarca hladnog racia, mozda nekog ekonomistu, da je riba snob sa slabim kapacitetima za empatiju, sto mi se kod nje posebno svidelo jer ne volim one preterane emotivke
 
pa nije, jastučnice....kad ti se neko sviđa, jedva čekaš da ga (nekom prilikom) konačno i pipneš :lol: I..skoro da je svaka dovoljno dobra! Jelda? :D Sve te zamišljene dlake i mrvice ....:lol: A ne treba potcenjivati značaj MRAKA 8) (možda je pride cica i plašljiva )
 

Back
Top