Banje u Srbiji

goldfish:
verovatno neces pogresiti ako ih posaljes u najposeceniju ;)

Ma nece im prijati najposecenija. Sada ti je turisticka sezona i svuda je ludnica.. Ja mogu da ti kazem par stvari sto se tice Vrnjacke banje. Bio sam tamo sluzbeno pre 2 nedelje, i sad opet idem... Cene su jake, slicne Beogradu.. Smestaj kao na moru.. Hoteli oko 1800-2000 pun pansion...
 
Za nas mladje je smoric ali za njih malo starije,nece im nista faliti...evo slicica Soko banje
sokob.jpg
 
Сокобања је одлична и за старије и за децу. Има неколико хотела, један од њих је и овај што се види на слици горе - Здрављак, њега не препоручујем, али има два добра крај Моравице,
Сунце и Моравица. Има одличног приватног смештаја по повољним ценама, а што се тиче хране има више ресторана са домаћом кухињом, тако да исхрана није никакав проблем.
Сокобања је окружена планинама Озрен, Девица и Ртањ и зеленилом, тако да је ваздух тамо
божанствен. Окружење Сокобање је изузетно лепо за шетње, посебно је леп шумски путић крај Моравице који води до Соко Града, средњевековног утврђења. Препоручујем Сокобању у сваком погледу!
 
Upravo se spremam za vikend u Vrnjackoj banji pa ti mogu posle dati sveze informacije...Ako ljudi vole zivahnu atmosferu banja je stvarno super.Moja majka i tetka idu svake godine,nista ne lece,zdrave bake hvala Bogu,ali tamo im je bas lepo,ima sta da se vidi,gde da se ode,nije mala banja...Koliko ljudi imaju godina?
I SVAKA TI CAST sto tako mislis na roditelje!!! :D
 
Vesna Ks:
Upravo se spremam za vikend u Vrnjackoj banji pa ti mogu posle dati sveze informacije...Ako ljudi vole zivahnu atmosferu banja je stvarno super.Moja majka i tetka idu svake godine,nista ne lece,zdrave bake hvala Bogu,ali tamo im je bas lepo,ima sta da se vidi,gde da se ode,nije mala banja...Koliko ljudi imaju godina?
I SVAKA TI CAST sto tako mislis na roditelje!!! :D

:)

Roditelji mi ne boluju ni od cega,osim sto otac ima malo povisen pritisak.
Otac ima 60 godina,majka 56!

Koliko je smestaj u Vrnjackoj a koliko u Soko banji?
 
Ma, sta visoke cene, pa ne moraju da idu u hotele, tamo jesu visoke cene, ali ima odlicnog privatnog smestaja.........cak i za 5eura nocenje, ali bez hrane.......ja preporucujem Vrnjacku banju...ona mi je najlepsha...
 
I Palic je lep u ovo doba godine...Postoji bazen na otvorenom sa termalnom vodom,kao i jezero u kom se neko kupa,neko ne....na plazi postoje tusevi na vise mesta....a ako su hoteli skupi tu je privatan smestaj....mogu da se setaju i odmore na Palicu, koji je zivnuo kako je doslo leto,a u blizini je i Subotica...
 
Matorcima treba uplatiti negde da imaju pun pansion-da ne razmishljaju o spremanju i ni slucajno da neznaju koliko to koshta. To bi im upropastilo odmor. I dalje stojim iza toga da treba videti dali boluju od necega i tek onda im potraziti adekvatnu banju sa terapijama. A svaki matorac posle 5 banki boluje od necega. Retko koji da mu je sve ok. Ja neznam takvog, pocevshi od mojih roditelja. Pozz
 
Evo svezih vesti iz Vrnjacke Banje-blago receno vrlo sam zbunjena,ova banja mi je blizu i cesto se islo tamo na dan ili vise,ali ovakav pad nivoa usluge me je frapirao.Kao da to nije bilo ono mesto koje znam...Hotel Zvezda nam je odbio rezervaciju jer,kako rekose,bice radnicke sportske igre pa nema mesta...a u hotelu ovih dana nije bilo 5 ljudi?!?Uplatile smo(dve prijateljice i ja)pp u app.Kraljica,cena solidna(1700din),zatekle pljavu terasu i jos mnogo mana,uvece nam konobar naplatio 3 zita,a imale smo dva,pa je rekao da je to "proslo kroz kasu"pa nema povratka,nego ce sutra da nam to regulise(ocekuje znaci novu posetu).U subotu ujutru,u 7.20 probudila nas je strasna buka,pod prozorom su radili parking...u sred sezone,u rano jutro,pored objekta sa 4*(ko li deli te zvezdice...)bilo je jos dogodovstina,narucile smo 1 picu,zena nam donela 3?!?one ogromne i pravila se luda na nase negodovanje,a danas smo u slavnoj Kruni cekale od momenta narudzbine do posluzenja rucka 1h50'.Stvarno sam frapirana sta se to dogodilo...naravno nisu uspeli da nam pokvare raspolozenje,ali za one pare(cene su bas "visoko turisticke") morali bi mnogo vise da se potrude!
Inace,Vrnjacka banja je slabo posecena u odnosu na predhodna leta,cene PP po hotelima su od 1500-2300,a ima restorana gde postoji pretplata na sva tri obroka i cene su:dorucak 80-100din,a rucak i vecera po 150-180 din.Krevet u domacoj radinosti moze da se nadje od 6-10E.
Lepa je Vrnjacka banja,ima vise sadrzaja od ostalih banja ali ako ovo nije slucajnost sto se nama izdogadjalo nisam sigurna da ce se ljudi rado vracati u nju...
 
Ja ipak glasam za Vrnjacku Banju! Bez obzira na to koliko godina imate- fantasticna je. Proslog leta smo prijateljica i ja isle sa decom (komada dva) i nikad mi nije bilo lepse. Iznajmile smo dvosoban stan u blizini pijace( dva minuta od glavnog setalista) koji izgleda savrseno, potpuno opremljen za 18 evra noc. Rucali na pretplatu u restoranu za 180 din. dnevno i prebijali se od hrane.Ma i cene **** po hotelima i kaficima su smesne...
 
bohemi:
Ja ipak glasam za Vrnjacku Banju! Bez obzira na to koliko godina imate- fantasticna je. Proslog leta smo prijateljica i ja isle sa decom (komada dva) i nikad mi nije bilo lepse. Iznajmile smo dvosoban stan u blizini pijace( dva minuta od glavnog setalista) koji izgleda savrseno, potpuno opremljen za 18 evra noc. Rucali na pretplatu u restoranu za 180 din. dnevno i prebijali se od hrane.Ma i cene **** po hotelima i kaficima su smesne...
Bash lepo ako je stvarno tako !
 

Back
Top