Koji je najbolji restoran sa najboljom hranom u LE

miodrag2005l:
Zar verujes ovom ciganu koji mrzi srbe i leskovcane? Ako zelis dobar restoran od skare do pizze najbolji je cap-cap! Bilo koga da pitas, svako ce ti reci gde se nalazijer je najpoznatiji i najbolji restoran, i nije skup, cene su kao i u svakom kaficu i restoranu. Lepo je i sredjen!A inace imas restoran abc kod madere!!!
Znaci ABC i CAP-CAP. To cu da zapamtim ! :razz:
 
miodrag2005l:
Pozdrav i dobro dosao u nas topli grad, svaki dobronamerni covek koji nije iz leskovca moze doci u ovaj grad i osecati se kao kod kuce!
Hvala za dobrodoslicu. Bio sam u JNA u Leskovcu. Imam lepe uspomene. Znam da ste najjbolji u Srbiji po pitanju rostilja. Uskoro putujem za Grcku pa nameravam da vidim Leskovac i da nesto pojedem. Nadam se da se necu prevariti sto tu svracam ! :wink:
 
SisCo:
Kada budes dolazio u Leskovac , potrazi restoran ODEON , bices nas dragi gost,...
........ RUCAK ZA DVE OSOBE 4 free .........
Za pocetak je dosta,... 8) 8) 8) 8) 8)
Jel to dajes ljudima da jedu iz kutlace?? Zar nisi cuo za kasiku i viljusku?? I neskrtari mnogo na rostilju, toliko su ti bewdne pljeskavicke ko da su dvadeset grama i to jos pomesane sa sojom da se naduju da bi izgledale koliko-toliko vece!! A i meni ti je na bednom nivou, jedino sto imas to su pivske flase, pa ljdi bre nezele da lokaju kod tebe, ti si onda bolje otvori zadrugu, pa izbaci one tvoje klupe napolju da si sednu napolju i piju pivce!! Mozda ti i krene biznis!! Ovako samo brukas leskovac injegovu tradiciju srostiljem i gostoprimstvom!!
 
SisCo:
Ko je pomenuo kutlace,..?????? A sto se soje tice mogo bi natrljas Djoku mozda i poraste,...???? A kad si ti bio poslednji put kod mene pa da znas kako izgleda, da te nije neko pozvao na svirku,..???
8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)
Kao sto reko ovo nije YUMIDI forum, a za svirke se nebrni za mene, imam ja svirke, a kod tebe nikad nebi ni svirao, toliko ti je losa sala da kad udaris bas on odzvanja kao da sedis u buretu a ne u restoranu, sto tebi i odgovara jer ionako neznas da sviras pa se pokrivas bukom!! I idi rani kucice usled svirke pusti bolje da sam svira aranzer bar da ljudi vide da masina svira a ne ti!!!
 

Back
Top