Otac tzv. "Crnogoraca" - Josip Broz Tito

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zmaj_Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
360
1945. godine, ustaško-komunistički diktator Josip Broz Tito, oktroisao je "crnogorsku" naciju, kao i "makedonsku" s ciljem atomiziranja srbskog nacionalnog korpusa. Priznata je kao nigde u svetu i nacija "Muslimana", od kojih su nastali "Bošnjaci". Do tada, svi ovi narodi izjašnjavali su se ili kao Srbi ili kao Hrvati.

Crnogorac je geografska odrednica, iz koje je u poslednjih 60 godina nastala i nacionalna. Kao kada bi u bliskoj budućnosti nastali Šumadinci ili Vojvođani. Radi se o programu koji traje već 150 godina - razbijanju srbstva, koje je trn u oku Nemačkoj i Vatikanu, kao jedina otporišna tačka na Balkanu za njihove imperijalističke ciljeve.
 
eto uvek sukob....ni iz čega. niti sam ja forumski fiskal, niti pretendujem na to mesto, a ponajmanje me zanima. samo kazem da ima istine u tome što čovek napisa. sad ako je pitanje ne da li nesto sto pise nije ili jeste tacno, vec ko je to napisao, to je onda druga prica. ja doticnog niti nesto posebno gotivim niti obozavam, samo iznosim svoj stav na temu o kojoj je reč. ako ne smem da se izjasnim... kaži.
 
Gazdarice, obzirom da se na ovom forumu ustaše i balije maze, dok se Srbi nipodaštavaju, smatram te odgovornom za takvo stanje. Internet je novo bojno polje na kojem se ratuje informacijama, a ti se otvoreno stavljaš na stranu srbskih neprijatelja. Verovatno ni ti nisi srbske nacionalnosti, ali ti je dato da na srbskom forumu radiš šta želiš.
 
Gazdarica:
Svevlade i Rufime, imate posljednju opomenu pred banovanje!

Ma znaš šta, ukapirao sam te jako dobro Gazdarcie. Banovala bi ti mene danas ili sutra, svejedno i nema to veze s politikom, je li tako?

Pošto ćeš me banovati, mogu samo da ti kažem da je ovo sramota što radiš na forumu, što Turčadi dopuštaš da vređaju Srbe bez argumenata. Ako si Turkinja, onda te shvatam, ali ako si Srbkinja, onda ti je bolje da skočiš sa tavana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top