Dokle, bre???

skarfejs

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.702
ПРЕСУДА ОПШТИНСКОГ СУДА У КУЛИ
Посланик осуђен због крађе струје

НОВИ САД – Општински суд у Кули осудио је бившег председника ове општине и кандидата за ту функцију на изборима који ће бити одржани у недељу, 9. јула Тихомира Ђуричића (СРС), иначе народног посланика, на три месеца затвора, условно на годину дана, због крађе струје.

Pa gde na svetu ima da narodni poslanik krade struju :confused: :confused: :confused:
 
pilgrim_kg:
ima u nasoj zemlji..
joj bre da je to najstrasnija stvar koja nam se desava gde bi nam kraj bio...?
Ne mora biti najstrašnija da bi bila zabrinjavajuća. To su počeci, opipavaju dokle mogu da idu... Onda drugi korak, pa treći... Zamisli peti, a?
 
jomini:
Ne mora biti najstrašnija da bi bila zabrinjavajuća. To su počeci, opipavaju dokle mogu da idu... Onda drugi korak, pa treći... Zamisli peti, a?

Zemo, pa zar i ti upade u neke teorije zavere? :roll: Krao čo'ek struju, mož' mislit' ! Kradu bre gde stignu, sad ću da se potresam zbog toga...Pa, znam ih barem desetak koji kradu struju, pa šta? Da ih prijavim? Idi, bre...

Pa, kod nas u NS kradu naše novce (di su naši novci, remember?) godinama u nazad na lokalnom nivou (mislim na JP), pa ljudi opet glasaju poneti kampanjama pred izbore. Ludilo!

Da znaš što ja znam (bez za'ebantziye) pa na'ebavao bi se majke svima, bez obzira na skraćenicu stranke...Veruj mi.
 
Arhangel NS:
Zemo, pa zar i ti upade u neke teorije zavere? :roll: Krao čo'ek struju, mož' mislit' ! Kradu bre gde stignu, sad ću da se potresam zbog toga...Pa, znam ih barem desetak koji kradu struju, pa šta? Da ih prijavim? Idi, bre...

Pa, kod nas u NS kradu naše novce (di su naši novci, remember?) godinama u nazad na lokalnom nivou (mislim na JP), pa ljudi opet glasaju poneti kampanjama pred izbore. Ludilo!

Da znaš što ja znam (bez za'ebantziye) pa na'ebavao bi se majke svima, bez obzira na skraćenicu stranke...Veruj mi.
Što zavera? Pa to je put prosečnog kriminalca, lopova. Prvo ukrade bombone u prodavnici, onda drugaru makne bicikl, zatim komšiji auto....
Ne treba se potresati zbog krađe struje, ali treba da se preventivno odredi kazna. Još strašnije je što to radi poslanik koji predstavlja poveću gomilicu ljudi.
 
jomini:
Što zavera? Pa to je put prosečnog kriminalca, lopova. Prvo ukrade bombone u prodavnici, onda drugaru makne bicikl, zatim komšiji auto....
Ne treba se potresati zbog krađe struje, ali treba da se preventivno odredi kazna. Još strašnije je što to radi poslanik koji predstavlja poveću gomilicu ljudi.

Ajd kad ti kažeš, da ti poverujem...Ali, ta geneza krimosa ti baš i ne pije vodu. Hoćeš reći da je naš komša Alen prvo krao bombone, pa bajs, pa auto da bi došao do krađe glasova u parlamentu? :roll: Naravno da treba sankcionisati krađu, pogotovo ukoliko se radi o poslaniku (tim pre), njega bi trebalo odrati za primer, uostalom kao i za svaki prestup - sankcija je bitna kao primer za ostatak nas...Da nam ne bi palo na pamet da to isto delo ponovimo.

Nešto kao u slučaju Orića (kazna za "primer")...Pa ti sad vidi...
 
I shto je najgore sada je ispalo strashno shto je poslanik kazhnjen jer je krao struju,a ne to shto je on zapravo KRAO.Narodni poslanik treba da predstavlja jedan deo naroda,tj jednu stranku u skupshtini,a on je krao...I vi dramatizujete to shto je on kazhnjen?
Gluposti.
 
Oximoron:
I shto je najgore sada je ispalo strashno shto je poslanik kazhnjen jer je krao struju,a ne to shto je on zapravo KRAO.Narodni poslanik treba da predstavlja jedan deo naroda,tj jednu stranku u skupshtini,a on je krao...I vi dramatizujete to shto je on kazhnjen?
Gluposti.

Oxi, nije drama u tome što je on kažnjen, već je postavljač teme (verovatno) mislio kako je kazna neprimereno niska...OK, moguće. Ja samo postavih pitanje u vezi krađe u parlamentu (Bodrum, Alen, DS) i smatram da je njegova kazna BEZOBRAZNO niska, takoreći uvredljiva za sve nas...Čovek može ponovo biti poslanik nakon OSAM ******* godina, eeejjjj! Zemljo Srbijo...
 
Lilishka te ujela?Shta ti uradila?Banovat?
Nije strashno,ne boli...ja sam banovat bio 2 puta,od toga jednom na mesec dana,pa su mi posle dali mod-a...i sad sam ugledan mod ;p
Ne valja ti da budesh alergichan na modove,mozhe samo kolega jomini da te banuje ;p
 
skarfejs:
ПРЕСУДА ОПШТИНСКОГ СУДА У КУЛИ
Посланик осуђен због крађе струје

НОВИ САД – Општински суд у Кули осудио је бившег председника ове општине и кандидата за ту функцију на изборима који ће бити одржани у недељу, 9. јула Тихомира Ђуричића (СРС), иначе народног посланика, на три месеца затвора, условно на годину дана, због крађе струје.

Pa gde na svetu ima da narodni poslanik krade struju :confused: :confused: :confused:

Radikal, a lopov?:-D
Bože, gde to ide ova zemlja:roll:
Pa za koga sada da glasamo?:confused: :lol: :lol:
 
Arhangel NS:
Oxi, nije drama u tome što je on kažnjen, već je postavljač teme (verovatno) mislio kako je kazna neprimereno niska...OK, moguće. Ja samo postavih pitanje u vezi krađe u parlamentu (Bodrum, Alen, DS) i smatram da je njegova kazna BEZOBRAZNO niska, takoreći uvredljiva za sve nas...Čovek može ponovo biti poslanik nakon OSAM ******* godina, eeejjjj! Zemljo Srbijo...

ajd kad smo vec kod kradja u parlamentu...pa u vreme SM se u tom parlamentu kralo svakodnevno,sto je milion puta dokazano tv snimcima tadasnjih nezavisnih televizija...i sta je bilo od toga? nista naravno,sad je kao alen selimovic ispao jedini koji je poturao kartice u skupstini,kad se u vreme kradomana bozovica to radilo nasiroko...licemerje...jos je smesnije sto se tog nesrecnog alena hvataju lopurde poput milorada vucelica i ace vucica u cije vreme su cinjene mnogo teze povrede propisa skupstine srbije...bre,radikali su prodavali mesta u saveznoj skupstini,snimljeni su kako primaju koverte,i naravno od toga nista nije bilo...
 
Можда ниси навео адекватан пример. Ја се нешто сећам да је пред неке изборе избила афера како Александар Вучић није плаћао струју пар година (од 5. октобра 2000. чини ми се) па када су све новине објавиле цифру и то како нико није смео да му искључи струју или телефон (више се не сећам тачно), а избори се баш захуктали, он је експрено платио рачун...
Ето, можда и грешим, али нека ме исправи неко ако се још тога сећа.
Па онда оне афере са наплаћивањем силних "путовања" посланика из Врања који је имао и стан у Београду...
А и демократе су осим тог Алена имали још много других који су "омастили брк" државним или народним парама (Колесар, Јањушевић и још многи други)...
Дакле, не ради се овде о овим или оним, него о људима које бирамо да нас заступају у парламенту.
 
DraGo70:
А и демократе су осим тог Алена имали још много других који су "омастили брк" државним или народним парама (Колесар, Јањушевић и још многи други)...
Дакле, не ради се овде о овим или оним, него о људима које бирамо да нас заступају у парламенту.

i sta bi sa cuvenim tandemom kolesar-janjusevic? nista...nisu osudjeni,a DS ih se odrekao..covek bi ocekivao da ce sad da raspale po njima a ono nista...jos cu na kraju da poverujem da je kolesar stvarno dobio nasledstvo...
 
serb_pagan:
i sta bi sa cuvenim tandemom kolesar-janjusevic? nista...nisu osudjeni,a DS ih se odrekao..covek bi ocekivao da ce sad da raspale po njima a ono nista...jos cu na kraju da poverujem da je kolesar stvarno dobio nasledstvo...

Nisu osuđeni ni mnogi drugi, recimo oni iz Miloševićevog vremena, pa od ovih najnovijih nisu osuđeni ni Mile Dragić ni bivši ministar odbrane što nam je uvalio nepotreban satelit...
Ali to ne znači da nisu krivi. Nego da jednostavno imaju dobra leđa i nekoga ko ih štiti.
 
DraGo70:
Nisu osuđeni ni mnogi drugi, recimo oni iz Miloševićevog vremena, pa od ovih najnovijih nisu osuđeni ni Mile Dragić ni bivši ministar odbrane što nam je uvalio nepotreban satelit...
Ali to ne znači da nisu krivi. Nego da jednostavno imaju dobra leđa i nekoga ko ih štiti.

pazi, sve to stoji...niko nije dovoljno lud da veruje da su ovi koji su došli posle petog oktobra cveće. ali, svakako ću više da cenim onoga koji krade krupno, nego onoga koji krade na sitno, a pri tom su mu puna usta nadaleko čuvenog radikalskog poštenja...samo poglledaj prenos skupštine ili neku političku emisiju...iako su obojica đubrad, naravno...
 
skarfejs:
ПРЕСУДА ОПШТИНСКОГ СУДА У КУЛИ
Посланик осуђен због крађе струје

НОВИ САД – Општински суд у Кули осудио је бившег председника ове општине и кандидата за ту функцију на изборима који ће бити одржани у недељу, 9. јула Тихомира Ђуричића (СРС), иначе народног посланика, на три месеца затвора, условно на годину дана, због крађе струје.

Pa gde na svetu ima da narodni poslanik krade struju :confused: :confused: :confused:

Ovo je vrhunski patriotski potez za jednog radikala. Sledece je da ode u Hrtkovce da maltretira nekog Hrvata da bi mu ukinuli kaznu ;o)
 

Back
Top