Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne kazu dzabe jednom pusac uvek pusac

- - - - - - - - - -

jel vi vidite koliko pateticno izgledaju ovi postovi oko ostavljanja cigareta ?

- - - - - - - - - -

samo neka kukanja , kukumakanja..neki flasteri, pechevi, elektronika..sranjja.. pa onda jos gore kad krenu ovi sa psiho forama..kao mozak te zajjebava..pa sredstav za smirenje....maticnjaci,,valerijane..nane... kurrrci palci..uzas

u ime oca i sina i svetog djordja :zima2:

- - - - - - - - - -

evo ja drugi dan ne palim garci.... osim relaxanata, alkohola, vikanja na bliznje i daljnje apsolutno nemam nikakav problem z:mrgreen:
 
cuti samo nek prestanu da truju okolo
ha12sat.jpg
 
ostaviti cigarete je sizifov posao

Pa sad, sve zavisi šta te motiviše. Ako ti lekar kaže da si zaradio HOBP i da ti je svaka popušena cigareta bliža smrtnoj presudi - kao meni, eeee onda sam ih ostavila samo tako. Evo punih mesec dana ništa. Tako da moj motiv nije sizifov posao, već želja za životom. A pre toga 34 godine po dve i po kutije dnevno, zatim tri godina na elektronskoj. E sad je došlo do toga da neeemaaa viiše. I znate šta ljudi... može se, dođe želja za cigaretom, nije da nije, nećemo da se lažemo, ali se setim gušenja, urgentnog centra :zima2:, ma neću ni da se prisećam.
 
nadam se da si barem videla tamo neke zgodne medicisnke sestre :-/

Misliš u urgentnom centru? Ako mene pitaš - a nisam baš sigurna, ja sam tamo videla gomilu jadnog bolesnog sveta, i puuuno bubašvaba. Da, da bubašvaba, nažalost. A o osoblju, lekarima i sestrama - sve najbolje mislim, s obzirom u kakvim uslovima rade.
 
:vatromet: ja se držim osam godina i 20 dana! Oleole, ulazim u devetu godinu!
kad se setim početaka na ovoj temi...ovakav jubilej je izgledao kao sajnsfikšn, nestvarna težnja kao npr da postanem milioner za dve godine...
nego, kad smo kod novca...cifra koju nisam popušila je vrtoglava!
Prvo sam pomislila, ma nema šanse, gde su mi te pare? A onda sam lakom računicom dosla do toga da mi je ta tačna suma svake godine omogućila sopstveni biznis! Dakle, ne sponzorišem više duvansku industriju nego sebe, i kvalitet života mi je neuporedivo porastao...mala nuspojava prestanka pušenja, postaneš autoinvestitor, daš sam sebi beskamatni kredit, vrh! Tako da ne samo da mi je prestanak pušenja cigareta uštedeo novac, već se i umnožava.
Zaista sam srećna što sam istrpela ono malo neugodnosti na početku, nagrade su bezbrojne i uvećavaju se vremenom, toliko više zadovoljstva od onog koji sam verovala da mi cigareta pruža.
 
:vatromet: ja se držim osam godina i 20 dana! Oleole, ulazim u devetu godinu!
kad se setim početaka na ovoj temi...ovakav jubilej je izgledao kao sajnsfikšn, nestvarna težnja kao npr da postanem milioner za dve godine...
nego, kad smo kod novca...cifra koju nisam popušila je vrtoglava!
Prvo sam pomislila, ma nema šanse, gde su mi te pare? A onda sam lakom računicom dosla do toga da mi je ta tačna suma svake godine omogućila sopstveni biznis! Dakle, ne sponzorišem više duvansku industriju nego sebe, i kvalitet života mi je neuporedivo porastao...mala nuspojava prestanka pušenja, postaneš autoinvestitor, daš sam sebi beskamatni kredit, vrh! Tako da ne samo da mi je prestanak pušenja cigareta uštedeo novac, već se i umnožava.
Zaista sam srećna što sam istrpela ono malo neugodnosti na početku, nagrade su bezbrojne i uvećavaju se vremenom, toliko više zadovoljstva od onog koji sam verovala da mi cigareta pruža.


Ja u osmu,a ti malo kasnije u devetu godinu.Napred pipika. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top