Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima nešto jako jebački u tome kad doneseš odluku i ispoštuješ je...
Popilo se, proslavilo se sa različitim vrstama alkohola. Kako drugačije? Iz mog iskustva ljudi koji pričaju 'meni ne treba alkohol lud sam i bez njega' jesu najveći smarači. :mrgreen:

neviđeni i smarači i foliranti :D

pitam za alkohol jer je to meni bia konačna potvrda da sam ostavila , jer nisam tražila izgovor u alkoholu da bih zapalila

- - - - - - - - - -

hahaha, pa kad još u snu popizdiš što si zapalila :D
 
neviđeni i smarači i foliranti :D

pitam za alkohol jer je to meni bia konačna potvrda da sam ostavila , jer nisam tražila izgovor u alkoholu da bih zapalila

- - - - - - - - - -

hahaha, pa kad još u snu popizdiš što si zapalila :D

Alkohol je prvi i najveći test. Sećam se prvo pivo bez pljuga jedno desetak dana nakon prestajanja, došlo mi da plačem koliko sam želeo da zapalim. Ali ubrzo skapiraš da može da se loče i bez toga, čak je i bolje jer nema ujutru mamurluka i onog groznog osećaja u ustima kad moraš da pereš zube 5 puta. Ovo sa mamurlukom funkcioniše do određene granice, kad zvekneš 7-8 piva ujutru si svakako mrtav sa pljugama ili bez. :mrgreen:

A što se tiče snova, oni su horor. Kad god ih sanjam, pa se probudim uvek me preseče misao 'neeeeee, samo ne opet u taj pakao' pa kad skapiraš da je samo san doživiš neviđeno olakšanje.
 

Ima 125 godina, pusi osam decenija. Bravo za deku, dao je dobru mesavinu caja za vitalnost - timijan, anis i rogac.

Vezano za cigarete a i zivot, vitalnost i sire, primeti se da deka pusi prirodni, rezan duvan, a ne fabricki koji ima na hiljade hemijskih spojeva. Cist duvan nije pravio problem coveku nikad, hemija jeste.
 
i kako tačno tvoj post koristi ovoj temi ?

- - - - - - - - - -

Alkohol je prvi i najveći test. Sećam se prvo pivo bez pljuga jedno desetak dana nakon prestajanja, došlo mi da plačem koliko sam želeo da zapalim. Ali ubrzo skapiraš da može da se loče i bez toga, čak je i bolje jer nema ujutru mamurluka i onog groznog osećaja u ustima kad moraš da pereš zube 5 puta. Ovo sa mamurlukom funkcioniše do određene granice, kad zvekneš 7-8 piva ujutru si svakako mrtav sa pljugama ili bez. :mrgreen:

A što se tiče snova, oni su horor. Kad god ih sanjam, pa se probudim uvek me preseče misao 'neeeeee, samo ne opet u taj pakao' pa kad skapiraš da je samo san doživiš neviđeno olakšanje.

daaa, moje prvo otkriće je tada bilo : čoveče , pa mogu više da popijem hahaha i da slabiji mamurluk je bio :mrgreen: .....
 

Ima 125 godina, pusi osam decenija. Bravo za deku, dao je dobru mesavinu caja za vitalnost - timijan, anis i rogac.

Vezano za cigarete a i zivot, vitalnost i sire, primeti se da deka pusi prirodni, rezan duvan, a ne fabricki koji ima na hiljade hemijskih spojeva. Cist duvan nije pravio problem coveku nikad, hemija jeste.
Problem itekako prave produkti sagorevanja organskih materija. Ekstremno nezdravo je uvlačiti bilo kakav dim u pluća, to treba da bude jasno svima.

Ovakve postove treba brisati jer tema je o prestanku pušanja, a ne šta je bolje - brendirane cigarete ili samostalno motanje duvana.

- - - - - - - - - -

i kako tačno tvoj post koristi ovoj temi ?

- - - - - - - - - -



daaa, moje prvo otkriće je tada bilo : čoveče , pa mogu više da popijem hahaha i da slabiji mamurluk je bio :mrgreen: .....

I brže se pije nekako, valjda fali ta oralna fiksacija sa turanjem pljuge u usta, pa se više prinosi čaša :mrgreen:
 
Zašto brisati? mi smo se valjda osvestili,i nikakvi izazovi,vizuelni ili kakvi drugi

ništa ne menjaju u našoj svesti..A to što neki starac na ovom svetu puši,to

je izuzetak koji potvrđuje pravilo..Ne treba pušiti cigarete,i ništa ne treba

da vam se dimi ispod nosa..:mrgreen:

15423110.jpg


Ovo je u Japanu,gde pušenje nije dozvoljeno ni na ulici onako slobodno,već

u ovakvim getoima..ali ništa neće sprečiti pušenje,sem lične odluke...
 
Poslednja izmena:
Uf kakva generalizacija. Kao bivši pušač nikome reč nisam rekao o prestanku pušenja, štetnosti i slično. Što se mene tiče, ti a i bilo ko, može da purnja i 5 pakli dnevno no me interesa nada. :mrgreen:

Vecina bivsih pusaca ne misle i ne ponasaju se tako.

Kao da pusaci ne znaju prednosti i mane pusenja pa treba stalno da im se nabacuje jedno isto.
 
Evo i ja da se upišem ponovo, ne pušim već 3 godine, ostavila uz pomoć Tabexa.

Zabranila sam pušenje u stanu, neki mi više ne dolaze zbog toga, njihov problem :lol:

Neverovatno koliko mi je čulo mirisa postalo izoštreno, osetim pušača i na ulici kad prođe pored mene!

Pre neki dan uđem u obližnju apoteku i osetim miris dima. Začudih se, jer znam da ne puše unutra.
Kad ono, ženska u drugom redu, ko da je izašla iz pušionice!
Pomislim kako sam i ja nekad tako...brrrr.... :bljuc:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top