Sta cemo sada???

Oppressor

Obećava
Poruka
85
Sta se desava sa Suncevim Bregom u bugarskoj, da li je i on sj..an kao i nesebar, sta kazu za vreme u bugarskoj u narednom periodu.
Ja sam uplatio za suncev breg pred kraj jula, sada se pitam da li da povlacim rezervaciju i nadjem nesto sigurnije ili da je ostavim i reskiram.
 
Oppressor:
Sta se desava sa Suncevim Bregom u bugarskoj, da li je i on sj..an kao i nesebar, sta kazu za vreme u bugarskoj u narednom periodu.
Ja sam uplatio za suncev breg pred kraj jula, sada se pitam da li da povlacim rezervaciju i nadjem nesto sigurnije ili da je ostavim i reskiram.

O bre prijatelju, pa ima mesec dana (nepunih) do tvog polaska.. Pa zar mislis da ce bugari cekati jedno 3 godine da nesto pocnu da rade?? Pa zive ljudi od turizma, i nece nista prepustiti slucaju... Nemoj ni u glavi da stvaras sliku, da je tamo protutnjao cunami.. Jednostavno ima malo vise vode na putevima, i u samim gradovima, ali nista veliko kao sto znas da vidjas na tv-u... Sad kad ugreje sunce, sve ce se lepo prosusiti do kraja jula.. A eto i mene pocetkom avgusta ;).
 
Koja je fora sa tim tackicama :shock:

I ja mislim da nema potrebe za odustajanja od bugarske, jer, kao sto par vas kaze, nisu crnogorci.
Crnogorci bi verovatno cekali da se voda sama povuce a za turiste ih bas "bole"
 
Poslednja vest iz Nesebara, drug se upravo vratio!!!
Kaze da se extra proveo, sto svi znamo..
Sto se poplava tice: to je propaganda da se ne bi islo u bugarsku na more, nego recimo cg...
Sto se vode tice, od celog Nesebara, samo u 3 hotela je usla voda i to u podrume. Struja je nestala (citajte: isljucena) samo dok nisu ispumpali vodu iz podruma. Toliko o "bugarskom cunamiju"...
Cene extra, skusa na zaru 3 e... Muske kozne sandale, 20 e... toliko znam... ;)
 
Kuguar:
Poslednja vest iz Nesebara, drug se upravo vratio!!!
Kaze da se extra proveo, sto svi znamo..
Sto se poplava tice: to je propaganda da se ne bi islo u bugarsku na more, nego recimo cg...
Sto se vode tice, od celog Nesebara, samo u 3 hotela je usla voda i to u podrume. Struja je nestala (citajte: isljucena) samo dok nisu ispumpali vodu iz podruma. Toliko o "bugarskom cunamiju"...
Cene extra, skusa na zaru 3 e... Muske kozne sandale, 20 e... toliko znam... ;)

Ako je istina da je sve to politika, ja sam zblanut!!!! Pa zar nema ni jedna jedina stvar, podrucje u koje nije ukljucena smrdljiva politika. Jedva cekam sam da odem tamo i da vidim sta je i kako je, ako je stvarno sve ok, onda...............ostajem bez teksta.
Toliko pricaju o njoj, kao da je tamo kraj sveta u zadnjih par dana
Joooooooooj mjku im.......... :evil:
 
Oppressor:
Ako je istina da je sve to politika, ja sam zblanut!!!! Pa zar nema ni jedna jedina stvar, podrucje u koje nije ukljucena smrdljiva politika. Jedva cekam sam da odem tamo i da vidim sta je i kako je, ako je stvarno sve ok, onda...............ostajem bez teksta.
Toliko pricaju o njoj, kao da je tamo kraj sveta u zadnjih par dana
Joooooooooj mjku im.......... :evil:

Pa kako sam ja cuo na tv-u, i kako su pricali o tome, kao da je cunami pogodio nesebar. Pricali su o unistenim plazama, "zarobljenim turistima", odsecenim putevima, i jos su NAGLASILI kako je za preko 30-40000 turista unisten odmor.... Mislim sta reci...
 

Back
Top