orgazam...

dreamy_goca

Početnik
Poruka
37
...uglavnom za devojke ali mogu i momci da odgovore...kako reagujete na orgazam?Ja grizem,grebem,vristim,desavalo se da mu se komsije zale :twisted: mislim,sta cu kad mi je mnoooooogooooo dobro? ;) pokusam ponekad da budem tisa ali...
 
Је ли Гоцо, а јел тако само за први оргазам или су ти и други такви? Или ти је можда тек други земљотреснији? Мислим, just out of curiosity...
 
tajson7:
Је ли Гоцо, а јел тако само за први оргазам или су ти и други такви? Или ти је можда тек други земљотреснији? Мислим, just out of curiosity...

pa znas kako,desava se,ako potraje,da dozivim seriju orgazama i tad poludim...mislim,za takve stvari sam mnogo senzibilna... :twisted:
 
e dreamy kad ja dodjem u vojsku u nish (tamo me shibnushe) moracu da provalim de zivis da ti se nacrtam ispod prozora pa da vidim i to cudo, a mozda i na kavu da navratim ;-)
 
Znaci volis da dramis...

ja volem sve kombinacije... Ako vec grizes- morala bi to krvnicki da mi uradis - isplatilo bi ti se (takodje volem vas multiorgazmaticne, ali bash, bash... posebno inspirishu...)
 
tajson7:
Neka ljubavi, samo ti grebi... nego... nemoj slučajno šljive da praviš... pi*ku bi ti razbio!

ne pravim i ne volim da mi ih prave...mada mi jednom dunulo,trazila sam decku i nedelju dana sam ponosno nosila ogromnu vampirusu na vratu i bila sam u fazonu:Sta blenete,meni bilo dobro,ljubav nekad ume malo da zaboli... :twisted: :twisted: :twisted:
 
a ja se uvek ponasam kao da mi je prvi orgazam u životu ,, nekako ne umem da beknem ,, ko će da me nauči da vrištim i grebem i ujedam ,, i budim komšiluk ,, aha znam ,,, priprmiću čekić ,,,pa kad naidje svršavanje ima da lupam u radijator ,,, cela vertikala će se razbudi
 
avesic:
a ja se uvek ponasam kao da mi je prvi orgazam u životu ,, nekako ne umem da beknem ,, ko će da me nauči da vrištim i grebem i ujedam ,, i budim komšiluk ,, aha znam ,,, priprmiću čekić ,,,pa kad naidje svršavanje ima da lupam u radijator ,,, cela vertikala će se razbudi
hahahahahahaha, cela vertikala hahahahahahahahaha
 
tajson7:
E, sad će ti se javiti hiljadu dobrovoljaca.... mislim... stvarno miniraš...
Ma nemoj, samo da se ti javis i bice dobro...
e124.gif
 
Nisam se javio, (reci jel jesam) nego je to obično navlakuša da ti se javi hiljadu faca sa ponudom "evo ja ću te naučiti svim tajnama ženskog orgazma". Tako onda kreće zezanje, što je OK, ali topic ode u limbo.

Ako postoji problem u vezi onog što si napisala povlačim sve napisano, ali.... hmmmm..... nekako sumnjam.... sorryyyy
 
Jao jbt koji si debil, znaci ovde me vecina zna i ne navlaci se na moje komentare tako lako, sem takvi ko ti, mladi i zeleni na forumu....
Dobro, mozda nisi debil, nego ja to tako....
 

Back
Top