Zamka

gestapo

Obećava
Banovan
Poruka
55
Kad smo vec kod TV-a,kako ocenujete emisiju Zamka.
Licno mislim da nista neprofesionalnije nisam video u zivotu.
Prvo sto se kod one svinje upecatljivo vidi njena pristrasnost / sto je za takvu vrstu emisije nedopustivo ukoliko zelis da se smatras ozbiljnim/ a drugo,dovela publiku u studio i pola emisije joj prodje na ucutkivanje iste.Cim ljudi zapljeskaju ona odmah "kulturnim" pokretom ruke mase ka njima i kaze im tisina. Zaista super odradjena emisija.
 
Pa to je emisija za jednokratnu upotrebu a sto se tice pljaskanja juce je jos bilo podnosljivo jer su samo pljeskali i malo se smejali a ko i ne bi onom Albijanicu .Mnogo je zanimljivije kad dodje Vucic i dovedu Seseljjunge u publiku i onda oni u najboljoj SA tradiciji na svaku recenicu koju izgovri politicki protivnik vicu glasno UUUaa,zvizdanje i slicno a onda ih Vucic kada vec preteraju u erektivnom zanosu blagim potezom ruke umiri i da im znak da pripreme dlanove jer ce upravo nesto pametno da prozbori a i usput deluje kao mirotvorac.
 
al bundy:
Pa to je emisija za jednokratnu upotrebu a sto se tice pljaskanja juce je jos bilo podnosljivo jer su samo pljeskali i malo se smejali a ko i ne bi onom Albijanicu .Mnogo je zanimljivije kad dodje Vucic i dovedu Seseljjunge u publiku i onda oni u najboljoj SA tradiciji na svaku recenicu koju izgovri politicki protivnik vicu glasno UUUaa,zvizdanje i slicno a onda ih Vucic kada vec preteraju u erektivnom zanosu blagim potezom ruke umiri i da im znak da pripreme dlanove jer ce upravo nesto pametno da prozbori a i usput deluje kao mirotvorac.
Pricas kao da ima iskustva 8-)
Imas diskusiju Ljubav i sex, mozes da tamo podrobnije objasnis taj "erektivni zanos" , obecavam da cu procitati :oops:
 
gestapo:
Kad smo vec kod TV-a,kako ocenujete emisiju Zamka.
Licno mislim da nista neprofesionalnije nisam video u zivotu.
Prvo sto se kod one svinje upecatljivo vidi njena pristrasnost / sto je za takvu vrstu emisije nedopustivo ukoliko zelis da se smatras ozbiljnim/ a drugo,dovela publiku u studio i pola emisije joj prodje na ucutkivanje iste.Cim ljudi zapljeskaju ona odmah "kulturnim" pokretom ruke mase ka njima i kaze im tisina. Zaista super odradjena emisija.
Mislim da si preostar, nju zovu KROFNA, a priznaces da je to ipak sladje od neke tamo zivuljke :wink:
Meni zivce pokida kad u onu krofnastu pa jos levu ruku sa sve olovkom, pusti u etar: mashe, pishe, preti, oduzima, dodaje....... :roll:
 
par zanimljivih recenica....
Cotric:"Mi mislimo da je najbolje da imamo monarhiju..." (simpaticna reakcija prisutnih)
Albijanic (koji je po zanimanju i prirodi kreten):"G17+ je zapoceo politicki dijalog medju strankama demokratskog bloka"
A Cheda je bio najjaci za one patike i Kovin...
Eto, to je moj utisak, a gledala sam samo poslednjih 15 min.
 
iskarao je cheda onog zalizanog licemera sinoc...al vrh emisije je ipak bio kad je chotric izjavio onu smejuriju za monarhiju i acu gicu koji ce nas shatro ischupati iz govana...
 
Nexus 6:
stvarno...voditelj je tu da vodi emisiju, a ne da pusta radikale da urlaju i pljeskaju... :roll:
na sta je spala ta televizija...
Da, zamisli :lol:
Ruzicasta televizija takvog renemea, koja nije olicenje sunda i turbo-folk-grand-sapunastih-latinoamerickih-i svakih drugih devijacija, da sebi dozvoli takvu jednu emiisiju, pa da jos pozove demokrate u goste, pa to je prevrsilo svaku meru, i mislim da emisiju treba ukinuti zajedno s voditeljkom :wink:
 
ПА водитељку би требало укинути у сваком случају. Ионако се чешка нон стоп као да има вашке. Па онда нон стоп прави неке кружиће оном оловком по папиру. Ма дајте бре људи. Каква замка. Клопка је била далеко професионалнија.
 
no_problem:
ПА водитељку би требало укинути у сваком случају. Ионако се чешка нон стоп као да има вашке. Па онда нон стоп прави неке кружиће оном оловком по папиру. Ма дајте бре људи. Каква замка. Клопка је била далеко професионалнија.

ta zamka vam, bre, obezbedjuje konstantnu medijsku paznju...
to sto se radi tamo niko drugi vam ne dozvoljava, tako da vam je bolje da hvalite voditeljku i tu emisiju...
 
Emisija je odlicna, voditeljka jos bolja, samo gosti ne valjaju , precesto zove one mentole, koji povedu sa sobom u studio gomilu jos vecih mentola, i onda se nadglasavaju i nadpevavaju u guslarskim desetercima, i vise lici na "mikrofon je vas" nego na polliticku diskusiju.
 
skarfejs:
Emisija je odlicna, voditeljka jos bolja, samo gosti ne valjaju , precesto zove one mentole, koji povedu sa sobom u studio gomilu jos vecih mentola, i onda se nadglasavaju i nadpevavaju u guslarskim desetercima, i vise lici na "mikrofon je vas" nego na polliticku diskusiju.
Slazem se sa tobom ovi mentoli koji su sinoc gostovali su zaista dovoljni sami sebi ja nisam clan nijedne partije ali bih preporucio radikalima da ubuduce samo cute, slusajuci ove mentole iz tz. "demokratskog bloka" narod jednostavno moze da se zapita sta moze gore da ih zadesi od njih.
 
ogic:
Slazem se sa tobom ovi mentoli koji su sinoc gostovali su zaista dovoljni sami sebi ja nisam clan nijedne partije ali bih preporucio radikalima da ubuduce samo cute, slusajuci ove mentole iz tz. "demokratskog bloka" narod jednostavno moze da se zapita sta moze gore da ih zadesi od njih.
:grin: dobra ideja za one koji bi da dodji na vlast.Kad su predizborne emisije dodjes u njih i samo cutis i cekas da ovi kreteni odrade posao za tebe.
 
gestapo:
Kad smo vec kod TV-a,kako ocenujete emisiju Zamka.
Licno mislim da nista neprofesionalnije nisam video u zivotu.
Prvo sto se kod one svinje upecatljivo vidi njena pristrasnost / sto je za takvu vrstu emisije nedopustivo ukoliko zelis da se smatras ozbiljnim/ a drugo,dovela publiku u studio i pola emisije joj prodje na ucutkivanje iste.Cim ljudi zapljeskaju ona odmah "kulturnim" pokretom ruke mase ka njima i kaze im tisina. Zaista super odradjena emisija.

I u nashoj zemlji kao i svuda u svetu, politichari su uvedeni u shou biznis, a u shou biznisu je dozvoljena i pristrasnost i neozbiljnost.
 
Meni super bila ona serija na TV Palma "Radikalski talasi".
Slatko sam se smejao od sve muke koje su nam svakodnevno priredjivali.
Mogli bi da repriziraju.
 

Back
Top