TV

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Nešto me zanima. Koji TV program pratite? Od domaćih naravno. Malo, malo, pa ''zločinačka'' B92. Onda ''fuj'' taj PINK. BK? I da hoćemo, više ne možemo, a i oni su vam bili odbojni. RTS - niko lepe reči.

Pa šta vi ljudi gledate???
 
Па пази Јомини, ја Б92 не гледам, али чујем на послу свакакве глупости које су речене претходни дан на тој телевизији. Што се тиче БК мислим да га нико не гледа више, јер га нема. Што се тиче РТС није лош морам признати, мада и они постају лоша ТВ станица јер су пристрасни. Мање више, мислим да је РТС за сада најбоља ТВ станица која постоји у Србији, макар су објективнији од Б92, Студио Б и шта ја знам.
 
Pink, B92, Studio B, od domacih ta tri............i naravno SOS kanal...........

Strane pretzno gledam sve koji su na engleskom .......CNN, SKY, CBS.........Animal planet, National Geografic.....................i naravno, novi.........Adult chanell :):):)
 
no_problem:
Па пази Јомини, ја Б92 не гледам, али чујем на послу свакакве глупости које су речене претходни дан на тој телевизији. Што се тиче БК мислим да га нико не гледа више, јер га нема. Што се тиче РТС није лош морам признати, мада и они постају лоша ТВ станица јер су пристрасни. Мање више, мислим да је РТС за сада најбоља ТВ станица која постоји у Србији, макар су објективнији од Б92, Студио Б и шта ја знам.
A jesi primetio da si sve prokomentarisao što je vezano za politiku? Pa ne gleda se TV samo zbog politike.
 
jomini:
Pa šta vi ljudi gledate???

pretpostavljam da se pitanje odnosi na informativni i dokumentarni program..

u poslednje vreme najviše b92...doduše, ranije sam imao mnogo lošije mišljenje o njima, ali moram da priznam da im je informativni program najbolji, a ni ‚‚poligraf" nije loš. trudim se da izbegavam dokumentarce o ex-ju ratovima na b92...
internet sajt im je najbolji news-portal. forum tu ne računam...
 
Pitanje se odnosi oupšteno na ceo program. Malo me je začudilo što su bezmalo sve naše najjače TV kuće ovde na lošem glasu.
 
informativni program 92-jka..stana euronews...
ovo ostalo..gde zapadne...da,b92 ima i najbolji sajt,ako isto ne rachunam previshe dosadni forum
 
jomini:
Pitanje se odnosi oupšteno na ceo program. Malo me je začudilo što su bezmalo sve naše najjače TV kuće ovde na lošem glasu.

ok...

očigledno, u poslednje vreme svi gledamo sport na rts-u. pink i b92 imaju ok serijski program...filmove izbegavam na tv-u, reklame izluđuju. od stranih, discovery, history, cnbc...
 
Sto nazalost , na Pinku ??

Pa , Pink fura mnogo dobre serije i filmove, a i sport....................nije ni "Nacionalno dnevnik" los....
 
jomini:
A jesi primetio da si sve prokomentarisao što je vezano za politiku? Pa ne gleda se TV samo zbog politike.

Јао, комшо ш'о си кваран...Навлачиш људе. Немој сад да зовнем Ајрона да ти закључа тему... :D

Аааајјрооонеее, Ајрроооонеее, бре!
adminpower3nr.gif
 
Ево овако. Тв програм је толико "шарен", па осим којекаквих Гранд емисија и тако тих комерцијалних и нема ништа. Одавно није било доброг филма на ТВ-у. Што се тиче тих путописних емисија, не бих издвојио ниједан домаћи канал. Тако да, како окренеш, опет се све своди на политику
 
ja i nisam ljubitelj Tv, ali kad gledam gledam sledece:
-vesti- to gledam skoro na svakom programu kad koji zapadne- svi su pristrasni, pa onda to sto cujem podelim sa dva i dobijem pravu sliku (mada najvise b92)
-filmovi-to gledam samo kad mi neko preporuci, ili kad me mnogo mrzi da ucim i izadjem u isto vreme, pa prosetam kroz kablovsku...

I gledam kad uhvatim nesto dobro na National Geografic, History, Discovery & fashion TV...
manje vise mislim da je to to.

Serije ne pratim, a lokalne stanice su mi uzasne...
 

Back
Top