za buduce ARHITEKTE!!!

big l

Zainteresovan član
Poruka
119
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
pricace vam pricice, da pomislite kako je on divan i super, a tezak je smrad...
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
prica kako se kod njega najbolje radi, kenjaaa....
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
NE IDITE KOD DJURE!!!
ne znam kako je kod drugih i na fakultetu, ali znam da je kod djure lose... Prica pricice cele godine, ***** kako ste najbolji samo zato sto ste njegovi djaci, dosta njegovih djaka, dobrih crtaca medju kojima sam i ja, su se proveli kao bosi po trnju oslanjajuci se na njegovu zbirku prostornih zadataka i stereometrije(matematike)...
NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!
 
Zar odmah nisi provalio da je mastan i premazan i namazan...
I ja bih se smeskala po ceo dan da uzimam tolike pare.....
Mislim da asistent(ali stvarno asistent) Dejan (ne Djuric) drzi pripreme...on bi valjda trebalo da je najupuceniji u prijemni.......
 
big l:
NE IDITE KOD DJURE!!!

NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!NE IDITE KOD DJURE!!!

e, evo i nekoga ko se hvalio, mozda ce razocaranima pomoci.......drugarica mi se spremala kod nekih dvoje mladjih likova i sve vreme se hvalila kako je jako zadovoljna.....upala je na budzet a njihovi kandidati su SVI upisali. :razz: .....ali to je zato sto oni primaju samo mali broj ljudi, mozda desetak godisnje, a pripreme su kompletne, sve oblasti su radili.........mogu da trazim telefon ako nekoga zanima?.....
 
za Bigsister: jesam ali je to po strani, da je tezak smrad shvatio sam tek mesec dana pred prijemni... Nikad ne svaljujem krivicu na druge, niti pripisujem svoj neuspeh drugima, uvek sam spreman da priznam poraz, ili los rad... A kod djure je bio dobar rad (moj) potpuno pogresnih zadataka (njegovih). P.S jel ima neko ovde da se spremao na faksu, i kakve su tamo pripreme?
 

Back
Top