ПРЕГРУПИСАВАЊЕ

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
Нешто чудно се догађа на политичкој сцени.Уочи летње паузе приметно је прегруписавање странака демократског блока.Велика припрема за јесн.
Питам се само да ли је то у циљу свеопштег побољшања живота грађана Србије или је циљ "краткорочан".....ослабити радикале?
 
Prvo , nisam ja politicar......
Drugo, davno sam naucio da simpatizere Radikala ne vredi ubedjivati ni u sta........

Infaltilni, kakvi jesu, ne dozvoljavaju , ili jednostavno ne mogu da prihvate bilo sta van svoje percepcije sveta:" izdaja, srpski interesi , placenici, lopovi, srpski grovbovi, srpski junaci, narkomani, ******, zaraticemo, odbranicemo, Kina , Rusija , braca, sestre.........."

Tuzan je svet u kome zive Radikali, ne bi da vam kvarim idilu.....
 
skarfejs:
Prvo , nisam ja politicar......
Drugo, davno sam naucio da simpatizere Radikala ne vredi ubedjivati ni u sta........

Infaltilni, kakvi jesu, ne dozvoljavaju , ili jednostavno ne mogu da prihvate bilo sta van svoje percepcije sveta:" izdaja, srpski interesi , placenici, lopovi, srpski grovbovi, srpski junaci, narkomani, ******, zaraticemo, odbranicemo, Kina , Rusija , braca, sestre.........."

Tuzan je svet u kome zive Radikali, ne bi da vam kvarim idilu.....

Одакле ти идеја да сам ја радикал???????
 
polivalentnost danasnje politicke scene ima samo jednu konstantu, a to je svakim danom jacanje pozicije premijera kao i jacanje radikala. sve ostalo je sekundarno. uopste me ne bi zacudilo da na sledecim izborima ta koalicija odnese ubedljivu prednost nad tzv. demokratskim blokom koji se toliko isprofanisao sa floskulama oko dodvoravanja zapadu po svaku cenu, da iole normalan gradjanin srbije...kazem srbije ne beograda, nece vise da nasedne na pricu od pre nekoliko godina. ako izbori buddu takvi sa priblizno slicnim rezultatima i ako bude ono sto se sprema znaci podrska usa u svakom obliku, bicemo svedoci pregrupisavanja kvazi demokrata i lomova u njihovim partijama koje nemaju danas skoro nikakvo uporiste u birackom telu srbije, kazem srbije...ne beograda.
 
G17 videli da nece ni da prismrde cenzusu, pa sad "hajmo da se grupisemo"...smesno...a jos smesnije/tragicnije ce biti ako DS to prihvati...da bi dobio rat, koju bitku moras i da izgubis...to G17 sebi ne moze da priusti, zato i traze grupisanje, ali DS moze...ako znaju what's good for 'em...
 
Što bi rekao vaš bivši drugar, a sada pokojni: Malo morgen8-)
I da se ne inatim sa tobom, jer ti možeš ovako, bez ikakvih argumenata do sutra.
Na poslednjih 5-6 lokalnih izbora radikali nisu ni blizu procenta kojem se nadaš.
To su činjenice!
Prognoze i istraživanja su nešto drugo i predstavljaju slučajni uzorak.
I pružaju laćnu nadu:-D
 
Е сад пази ово. Након последњих избора многе су се ствари промениле на политичкој сцени. ДСС и ДС, као и остале партије на власти су повукле јако лоше потезе које ће народ казнити на изборима. А та твоја истраживања која помињеш окачи знаш где
 
no_problem:
Е сад пази ово. Након последњих избора многе су се ствари промениле на политичкој сцени. ДСС и ДС, као и остале партије на власти су повукле јако лоше потезе које ће народ казнити на изборима. А та твоја истраживања која помињеш окачи знаш где
Kao i uvek pun si argumenata i činjenica.
Takodje, brkaš ko je na vlasti.
Isto tako zaboravljaš da su radikali bili na vlasti i pokazali na šta to liči.
Zaboravljaš i da su, pod ostavkama, ostali još godinu dana na vlasti.
Prelaziš preko činjenice da od 2000. konstantno gube sve parlamentarne i predsedničke izbore, tj ne osvajaju potrebnu većinu, a i niko neće sa njima da formira vlast.
Dosta ti je za večeras, nešto moraš i sam da naučiš8)
 
DellBoy-011:
Nemam pojma kakve slike čuvaš, ali znam da te sramota Novog Bečeja. Jel imaš neko racionalno objašnjenje tog nemilog dogadjaja?8-)


Zbog lepog vremena, birači SRS-a su morali da idu na njive, da beru višnje koje bi propale da nisu to juče uradili, a sunce je nateralo birače Borisa Tadića, mlađi svet, da glasa za kandidata demokrata.

Toma Nikolić


samo neka zameni tadić, demokrate i nikolić odgovarajućim imenima... :lol:
 

Back
Top