Da li su kirvi igraci

Koju ocenu dajete za trud nasih igraca


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .

C BLUE

Početnik
Poruka
45
Zanima me sta vi mislite koja je najslabija tacka u nasoj reperezentaciji i da li su nasi igraci mozda pokazali veliko neznanje i nedostatak borbenosti na sp u nemackoj i usput da li je neko uveren kao i ja u pebedu nemacke
 
Nasi igraci tu i tamo nisu bas toliko loshi...ne toliko da bi bili 32. na planeti...ali njih je birao Petkovic.On ih je vodio 3 godine,spremao,trenirao,uvezbavao,pricao im sta treba a sta ne,znao je makar okvirno ko je kakav i kako se ko ponasha.Petkovic je pravio taktiku...i sad zamislite da recimo jednog Rikelmea stavite da igra halfa. E tako je i Petkovic butao i bunario sa svojim taktikama i zamislima. I pored svega,osim par njih,igraci su pokazali jako nizak nivo borbenosti i zelje. Dosta njih je matoro,pa je vrebalo priliku da preko SPa potpise jos neki makar jednogodisnji ugovor,pa su vise mislili o tome nego o igri i ugledu zemlje.
A ubedjen sam da je Petko sebe video negde u polufinalu...i vec zamisljao kako se shepuri po Prestonici i kako ga docekuju na aerodromu,klanjaju mu se i klicu...bina ispred neke od skupstina. :lol:
Krivac nikada nije na jednoj strani.
 
Igraci su krivi.Nemamo mi trenera koji moze da bude osovina reprezentacije , kao sto je Hidink.Mislim da ni Petkovic , niti koji drugi trener moze da nam pomogne dok igraci ne pocnu da igraju kako igraju u svojim klubovima.Sve je to u parama.Kakva psiholoska prednost protivnika.Da su oni imali novcanu motivaciju , drukcije bi to izgledalo.2 sam im dao samo zato sto su se kvalifikovali.
 
naravno da su jedni od "krivaca"
ali ne shvatam zasto ih mnogi ocenjuju tako slabim ocenama
ja sam im dao trojku
jednostavno nemamo kvaliteta za neke vece domete!
niti nekog extra trenera, koji bi sa jednom srednje-zalosnom ekipom
napravio iznenadjenje
 
Terror Techa:
naravno da su jedni od "krivaca"
ali ne shvatam zasto ih mnogi ocenjuju tako slabim ocenama
ja sam im dao trojku
jednostavno nemamo kvaliteta za neke vece domete!
niti nekog extra trenera, koji bi sa jednom srednje-zalosnom ekipom
napravio iznenadjenje


A terali su nas i razni maleri koji su pokvarili atmosferu u ekipi.

Vise srece u kvalifikacijama za EP!

Dao sam im trojku.
 
Koliko su krivi oni ne znam tačno, ali su sigurno manje krivi od glavonja iz Fudbalskog Saveza. Ne bi ni ja igrao kako treba da ti non-stop stoje nad glavom secikese i paceri koji u životu pošteno ni loptu nisu šutnuli a sad su na svim mogućim rukovodećim mestima.
Da zaključim, ko ih je vodio i ko ih vodi oni su sjajni.
 
Terror Techa:
naravno da su jedni od "krivaca"
ali ne shvatam zasto ih mnogi ocenjuju tako slabim ocenama
ja sam im dao trojku
jednostavno nemamo kvaliteta za neke vece domete!
niti nekog extra trenera, koji bi sa jednom srednje-zalosnom ekipom
napravio iznenadjenje
Ima,Hidink.Rekao sam jednom i reci cu opet.On je od Australije (koja nije igrala 2002.,a cini mi se ni 1998.) napravio tim koji je usao u osminu finala.Podsecam vas da je Italija u finalu,a Australija je od njih izgubila sa samo 1:0.A da ne zaboravimo sta je uradio sa J.Korejom.Dosao je sa njima do polufinala,a ove godine (bez Hidinka) nisu prosli ni takmicenje po grupama.Sto nam govori koliko trener moze da pomogne , ako zna kako da radi svoj posao.
 

Back
Top