Hoteli u Beogradu

makanka

Početnik
Poruka
33
Da li mozete da mi kazete neki jeftin hotel ili motel u Beogradu? Dolazim sa deckom krajem jula, gledali smo sve hotele po internetu ali su mnogo skupi..Mozda vi znate neki jeftin hotel sto nema u internetu? hvala
 
htl astorija kod štajge je pristojan,i mislim da je oko 50 evra noć.
zgodan je jer je sve tu, blizu.
i sobe su ok, moji poslovni partneri iz Bugarske odsedaju uvek tamo, sviđa im se.
ma gde je sad onaj pansion što je reklamirao onaj dečko?
sobe su stvarno super(za takvu varijantu-jeftino), a cena zaista mala.
ček da iskopam...
 
Гледам ове постове који се спорадично појављују на форуму.
Мајку му кад човек мало боље размисли ми у Београду баш и не можемо да се похвалимо некаквим избором хотела.
 
HeBePoBaTaH_:
Idite deco u Hyatt na vikend, nema boljeg mesta za šFaleraciju, skupite pare, nećete nikad da zaboravite. Postoji vikend-aranžman, all excllussive :lol: ..vredi svaku paru..

У бре ал' их ти посаветова,па за ту лову могу да оду 10 дана у Турску.
 
Nije toliko skupo, pa šta da im kažem, stvarno ne znam.. ..
Ostavio je Hem neki sajt, slučajno sam danas saznao da je e Skala u Zemunu 5 soma noćenje, strašno..Najjeftniji su oko železničke stanice: Beograd, Astorija.. a ne znam koliko košta..


ma gde je sad onaj pansion što je reklamirao onaj dečko?
Kako se zvala ta tema? Pansion? :lol: A jeste pisao kako ima 11 kreveta u 3 sobe, ali je negde valjda kod NGroblja.. nađite temu, pomozite decci..
 
;) bas ste me nasmejali..hvala na savetima ali nama ne treba svaleracija, mi dolazimo na odmor pa bi smo naravno ostali u Bgd-u par dana (stan iznajmljen, kod tetke nema mesta, drustvo takodje..) i posle na more.Gledali smo hotele po internetu ali su svi od 50 eura prenociste, to nam je bas bas mnogo skupo kad uracunamo i autobus pa onda jos more i hrana, izlasci, a nas dvoje studenti, nema se..Neznam dal postoje neke sobe sto se iznajmljuju, onako privatno? jel ima neko sajt od Astorije hotel-a, ja nemogu da nadjem.Hvala vam svima na javljanju
 
Хотел "Топлице".....двокреветна соба 2300 дин ...цена је са краја марта.Не верујем да су нешто повећавали.
 
Dok smo se jos zabavljali, moj muz je spavao u hotelu kad dodje u BG, pa je jednom bio i u tom "Rojalu"..imam utisak da je to hotel za svaleraciju..ali dobro sad..sta vas briga, vazno je da imate gde da prespavate. Inace, svi hoteli u BG,osim ovih de luxe koje retko ko moze da priusti, su stari, sa namestajem koji se raspada (a uz to i skupi).
Eto ideje za biznis - ko ima love, zna gde treba da ulozi. Beogradu trebaju skromni i cisti hoteli, sa pristupacnim cenama, za klijentelu prosecnih plateznih sposobnosti.
 
Ako nam vi ne pomognete, izgleda niko nece...
Dolazimo na godisnji odmor od 31/07/2006 do 31/08/2006 i zelimo da iznajmimo namestan stan (jednoiposoban-dvosoban ) u Novom Beogradu (Fontana).
Hoteli su zaista preskupi, a moramo biti u Beogradu zbog sina studenta.
Mi smo ovde jedva pronasli prijatelje (svi idu na god. odmore) koji ce biti u nasem stanu dok smo mi u Srbiji, pa mozda i vi znate nekog kome treba takva vrsta "usluge".
 
cekaj,stani....trazite nekoga ko ce da vas pusti da mu chuvate stan,dok je na odmoru?!?!
sta bi sa onim da trazite stan da iznajmite?
ja mislim da ste vi neki lopovi,chak sta vishe,mislim da je pisalo u novinama o takvima
forumashi oprez !!!! :mrgreen:
 
MASTERMIND:
cekaj,stani....trazite nekoga ko ce da vas pusti da mu chuvate stan,dok je na odmoru?!?!
sta bi sa onim da trazite stan da iznajmite?
ja mislim da ste vi neki lopovi,chak sta vishe,mislim da je pisalo u novinama o takvima
forumashi oprez !!!! :mrgreen:

Pa stvarno nema smisla tako nekog napasti iz cista mira. Naravno da iznajmimo stan i PLATIMO (ako treba i depozit), jer smo svesni da je tesko iznajmiti stan u Beogradu SAMO na mesec dana. Mozda neko zna nekog ko je u to vreme na odmoru i bio bi voljan, da em zaradi em da zna da ima zive duse u stanu, za nedaj boze pucanja vodovodne cevi, zalivanje cveca...
Valjda imamo i licne karte i pasose (posto zivimo u inostaranstvu) kako bi se identifikovali, i neki ljudi koji zive u Beogradu i koji bi garantovali za nas.
Mozda bi i nase profesije bile neki pokazatelji da smo normalni, pravi, posteni ljudi...prevodilac i doktor medicinskih nauka!
Iz prethodnoh postova sam stekla utisak da su ljudi na ovom Forumu spremni da pomognu....zaista ni na kraj pameti mi nije palo da cu naci ovakav komentar!
No comment!
 
MASTERMIND:
cekaj,stani....trazite nekoga ko ce da vas pusti da mu chuvate stan,dok je na odmoru?!?!
sta bi sa onim da trazite stan da iznajmite?
ja mislim da ste vi neki lopovi,chak sta vishe,mislim da je pisalo u novinama o takvima
forumashi oprez !!!! :mrgreen:

Pa stvarno nema smisla tako nekog napasti iz cista mira. Naravno da iznajmimo stan i PLATIMO (ako treba i depozit), jer smo svesni da je tesko iznajmiti stan u Beogradu SAMO na mesec dana. Mozda neko zna nekog ko je u to vreme na odmoru i bio bi voljan, da em zaradi em da zna da ima zive duse u stanu, za nedaj boze pucanja vodovodne cevi, zalivanje cveca...
Valjda imamo i licne karte i pasose (posto zivimo u inostranstvu) kako bi se identifikovali, i neke ljudi koji zive u Beogradu i koji bi garantovali za nas.
Mozda bi i nase profesije bile neki pokazatelji da smo normalni, pravi, posteni ljudi...prevodilac i doktor medicinskih nauka!
Iz prethodnoh postova sam stekla utisak da su ljudi na ovom Forumu spremni da pomognu....zaista ni na kraj pameti mi nije palo da cu naci ovakav komentar!
No comment!
 

Back
Top