Hoteli u Beogradu

Svima kome streba jeftin a kvalitetan smeštaj u Beogradu preporučujem Hostel Jelica Milovanović u Krunskoj ulici, doduše radi samo za vreme učeničkih raspusta ali zbog ogromnog kapaciteta (preko 400 mesta i preko 100 soba) uvek možete biti sami u sobi a plaćate cenu po osobi. Sobe su sa kupatilom a ima i onih sa zajedničkim kupatilom na spratu, WIFI, kuhinjica, dvorište, strogi centar grada, idealno, idealno...
 
001 Apartmani Beograd.jpg

Ukoliko idete u Bg, nema sumnje da cete se sjajno provesti...
wikitravel ce vam dati preporuku u vezi svih vasih interesovanja, od skupih hotela do jeftinih hostela, ali mozda je najbolje resenje rentirati apartmane u centru grada po povoljnim cenama.
Pogledajte po kategorijom Apartmani, mozda apartman Rialto nije los? evo linka:
http://www.rentalsbelgrade.com/
 
Upotpunosti se slazem sa tobom, zasto bih bilo ko isao u hotel kada može jeftino da prođe sa iznajmljivanjem apartmana ili mozda da ode u neki hostel. I ako nisam do sada boravio u hostelu cuo sam da su sasvim ok.
Hoteli su ok ako imas love jel dobijes klopu ali to je jedina prednost. U Beogradu imaš apartmane koji su bolji od većine hotela pa čak i od onih luksuznijih. Ja sam uzimao apartman na Novom Beogradu za neke prijatelje, stvarno je apartman bio odličan a koštao ih je 50 eur/dnevno za njih četvoro, to je 12,5 eur po osobi, realno to je jeftinije i od hostela a opet imaš privatnost. Evo link pa kome treba neka pogleda imaju apartmane u svim delovima Beograda http://www.bestbelgradeapartments.com
 
Пролеће је кад старом швалеру цвркуће дрвена нога, према томе што лепо не питате мене.
Хоел REX у Сарајевској
Villa Mystique
Villa Forever
Balkan Hotel Garni
Happy Star Club
и још много тога
 
taj rex je skup ko djavo.jedne godine sam za druga `prebirala` po cenama hotela,i zapanjila se koliko je tada bio skup.
hotel royal u kralja petra je bio ok sa cenama,a cula sam da je i hrana bila vrlo povoljna.ne znajem kako je sad

ali su uvek bolje opcije-apartmani,a ima ih puno
 
U Beogradu je tesko naci pristojan smestaj po ok ceni. Ja cesto dolazim u Beograd i vise puta sam bila izigrana i od tad koristim samo usluge registrovanih agencija koje imaju svoj smestaj. Dakle ne ono izdaje za drugog i slicno. Hoteli nisu losi ali su cene dosta visoke tako da ipak koristim apartamane koji imaju 3-4 zvezidece ima ih vise na www.stanzadan.com , oni koji imaju 2 zvezdice su ipak losi barem za mene. Jeste da je cena manja i da ce neko reci meni treba samo za nocenje, onda nije bitno koliko imam zvezdica ali ako hocete da malo provedete vremena u apartamanu onda je bitno.
 
U Beogradu se stvarno svasta nudi po pravilu hoteli su najgori imaju dosta visoke cene a usluga jako losa. Za onog ko ima manje para hosteli su super resecenje dok za one koji imaju malo vise para i zele dosta bolji smestaj ili su vece grupe tu su apartmani daleko bolje resenje.

Sad za one koji bas imaju dosta para da plate noc preko 150e tu su donbri hoteli i to se isplati ko zeli bas luksuz dok hoteli koji su ispod 50eura su slicni hostelima i jako losa usluga.
 

Back
Top