Pomozite Sretenu.

Oximoron:
ja sam mislio da pljunem nekih 1000e...josh ako bih nagovorio da kevi i caleta da daju neshto to bi izashlo preko 2 iljade...videtjemo...


koga boli tuki kolko si ti para mislio da dash?...jesi li temu postavio da bi nama rekao da mozhesh da dash 1000e nekome kao pomotj???...pa misim u sushtini ljudi zato i daju pare...da bi se znalo da su dali pare...a ti si najprostiji primer za to...
 
ne nije tako...nije potredno da taj sreten il mitar ostane zhiv i zdrav...potrebno je da ljudi drugachije razmishljaju...da misle da je normalno nekome dati ako ti imash dovoljno...al uprkos svim brojanicama i ikonama srbije...chak ni crkveno (vekovno) ispiranje mozga ne mozhe naterati ljude da budu dobri...nishta niko po tom pitanju ne mozhe...ono shto ja mogu to je da napljujem oximorona za njegovu glupost...na kraj srca ili ne u najmanju ruq je degutantno na ovakvoj temi hvaliti se novcem...a dozvoli ovo je bash hvaljenje...dakle nije pomenuto u nekom kontekstu nego bash "e ja misim da dam iljadu evra...a shta mislite jesam li baja"...kapiram ja oximoron tje se rasrdi nije u redu da tako pricham...al to me zabole jer ne cenim preterano oximorona...
 
tema na vrh......
@tun.... nikada se ljudska priroda necje promeniti......... prijavila sam se da volontiram u bolnici..... neki sam gledala novoredjenche kako umire.....
jer drzhavu koshta da ga leche..... mogao je biti izlechen..... mogao je da ode qcji i bude mali dechak.... beba malo vecja od pesnice..... blah..........
kao da neko pita? kao da je nekoga briga? a i zashto bi??? nije NJIHOVO................
 

Back
Top