Kad su cvetale tikve

Neki lik sa dusanovca je opasan bokser i prica kako je on napredovao itd itd... davno sam citao.. Dragoslav Mihailovic je napisao knjigu!
Secam se da je na kraju knjige isao da bije nekog lika koji je bolovao od tuberkuloze...

prc! :p
 
jao tu knjigu su napaljeni krimosi klinci,
oni koji su karijeru počinjali u jerkoviću(tamo negde početkom '90ih) držali za bibliju.
bzvz.
gledala sam i predstavu,koja me više dojmila:p
 
pajamaca:
jao tu knjigu su napaljeni krimosi klinci,
oni koji su karijeru počinjali u jerkoviću(tamo negde početkom '90ih) držali za bibliju.
bzvz.
gledala sam i predstavu,koja me više dojmila:p

Некада је то била култна представа дуго је била забрањивана средином 80-их играна је у Народном....
Пера Краљ,Мики Манојловић.....
Иначе време цветања тикви је време када туберани најчешће умиру,али да не причам много у сваком случају није згорег прочитати књигу.
 
I ja sam to imala za lektiru u srednjoj - dobila sam peticu i iznervirala drugaricu koja je za razliku od mene pročitala :lol:

Pred početak časa prilazim ribi i pitam je jel pročitala to i postavim joj samo jedno jedino pitanje ,,A zašto se knjiga zove baš tako?'' I ona mi rekla...

Počinje čas, ulazi prof. Gradinac u razred i pita ko nije pročitao knjigu, par njih se javilo - izbacila ih - Kaže Majo jel si ti pročitala? Daaaaa, naravnoooo - odlična je knjiga, totalno sam impresionirana, način na koji je napisana, temom... prosto ne mogu da se odlučim koji deo bih izdvojila...
Kaže onda - a možeš li nam reći zašto se knjiga zove baš tako?

:D :D :D

Kunem se da je istina!!!
 

Back
Top