fudbaleri

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
sto se tiče sv prvenstva ,, moj šef gledo negde statistiku da švedjane cene kao najlepše ,, a meni nekako italijani zapali za oko pa ne trepćem dok igraju ,, a švedjana sa i ne sećam možda reko švajcarci ??
 
e vidi,,,da me ne bi opet gadjala necim sto fleka..ja cu sama da odem ali da kazem da bas nesto fudbaleri su mi sa onim kosama dugackim malo pa nauljenim prosto prosto-pederasti...jeeeeee..pa zamisli da se znojis ispod one kose !!! ali se ribe sve jedno pale...

pomisli na njihove jastucnice,,kako izgledaju :-D
 
ne gotivim ja fudbalere....mada volim da gledam fudbal...ne lozim se nesto na njih....
sladjusan mi je Van Persie iz NL tima
i bili mi slatki svi nasi dok nas nisu osramotili
 
e bas sam ga juce videla..reko daj i ja da vidim tog ronalda...i sva sam nesto bila srecna kad mi rekose da to nije onaj ronaldo nego neki drugi.

jos sam mislila da je ronaldinjo ustvari ronaldo od miloste
 
VragoIasta Amfibija:
e bas sam ga juce videla..reko daj i ja da vidim tog ronalda...i sva sam nesto bila srecna kad mi rekose da to nije onaj ronaldo nego neki drugi.

jos sam mislila da je ronaldinjo ustvari ronaldo od miloste

ronaldinjo znači mali ronaldo
 
VragoIasta Amfibija:
ovako :

ja sam cula da onaj shevchenko nije los...kazu : SLADAK !!

pa daj neka nek postavi sliku da ga vidim..bar

moj favorit
from-fans-003.jpg



a evo i Sevcenka
thumb.wcham33906302131.wcup_world_cup_soccer_italy_ukraine_wcham339.jpg
 
a jel znate da sevcenko skino zenu svom gazdi ??? jee bas je faca ,,, a gazda se nije protivio samo da bi ovaj ostao u klubu ,,,, coece i ja bi dala mog muza i da mi neko da toti -ja i da toti potpise ugovor na dva meseca i da je posle toga slobodan ,,, i da sa mnom potpise dozivotni ugovor ,,,,

a mali ronalndo ,, ma decko svaka cast ali cini mi se da mnogo voli sebe

a ovi naši ,, brate nisšta ,, zerou ,, nijedan breda se žena zagleda
 
avesic:
a jel znate da sevcenko skino zenu svom gazdi ??? jee bas je faca ,,, a gazda se nije protivio samo da bi ovaj ostao u klubu ,,,, coece i ja bi dala mog muza i da mi neko da toti -ja i da toti potpise ugovor na dva meseca i da je posle toga slobodan ,,, i da sa mnom potpise dozivotni ugovor ,,,,

a mali ronalndo ,, ma decko svaka cast ali cini mi se da mnogo voli sebe

a ovi naši ,, brate nisšta ,, zerou ,, nijedan breda se žena zagleda

ja mislim gazdinom sinu:wink:
a sada se kao zbog iste seli u Englesku:roll:
ili zbog 45 miliona
 

Back
Top