fudbaleri

Ja nisam... SP je onako gubio draz neizvjesnosti, jer se unaprijed znalo ko ce da bude sampion... Doduse, ovako gubi na kvaliteti prikazane igre... Svi su na svoj nacin njanjavi, bem li ga,... :roll:
 
HeBePoBaTaH_:
Tipuješ na Nemce? Pa, ne znam, slab sam prognozer, bio bi nacionalni blam da ih tuku Francuzi... Ne volim ja tu mašinu, Švabe su baš mašina, nema čarolije. Živela Gana! : o )

Kažu da je namešteno i da Žabari ove godine osvajaju SP:-?
 
Roque Santa Cruz ( Paraguay) je mnogo sladak, Thierry Henry ( Francuska), Alessandro Nesta ( Italija)...Mada meni fudbaleri nisu ni najmanje zanimljivi, zanimljiviji su mi kosarkasi, a i lepsi :)
 
Meni se dopadao prethodni portugalski golman... Vitor Baia, mmm...
_744599_baia150.jpg
 
avesic:
aha ,,, aj vidi ga sledeci put u akciji ,,, pa zamisli onda tu vatru u krevetu ,,, cuti tamo ,,, imas veceras u devet toti-ja ,,,,

Italijani su foliranti, ne volim ih.
Videla sam Ricarda u akciji, svaka čast za odbrane, ali nekako ne mogu da zamislim vatru u krevetu:lol:
 
avesic:
sto se tiče sv prvenstva ,, moj šef gledo negde statistiku da švedjane cene kao najlepše ,, a meni nekako italijani zapali za oko pa ne trepćem dok igraju ,, a švedjana sa i ne sećam možda reko švajcarci ??

kad je rekao svedjanin, mislio je samo na jednog : freddie ljungberga, (on je model za kelvina klajna 8) )

0.jpg
 

Back
Top