Podsecanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

skarfejs

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.702
Nesto lutam po netu, trazeci neke podatke o investicijama , i bankarskim kreditima za privredu, kad , pade mi na pamet:

Nedavno, na ovom forumu, euforicno su se najavljivale kupovine "Merkatora" od strane Beka i Miskovica.......

Neki su nagovestavali, vak, u konspiracijei, da poseduju tajnje :D izvestaje, po kojima ce maltene cela Slovenija biti uskoro u "nasim" rukama.....

Sta bi, dalje, sa izgradnjom famozne elektrane u Novom Sadu, 600 miliona $ ulazu Rusi, Radikali na celu sa Majom, najbolji preduzimaci........najveci greenfield..... :D :D :D :D :D


Imaju li "Strucnjaci" upuceni u stvari "iz prve ruke" da nam odaju jos neku tajnu???

Ili ovde stvarno mozes da pisese svakojake gluposti, praveci se , mr. tajanstveno upuceni??
Posle...................pojeo magarac g*vno , i nikom nista???
 
Fincher:
I kao kumu Đinđić mu nije dozvolio da ima politički uticaj i zato je Beko bio u SPSovoj vladi. Tako da možeš da obrišeš taj kez sa lica.

Јес кад би се зезали...
Признао си да је Беко био Ђинђићу кум... Узгред, да ли су се знали из Босанског Шамца, или су се можда окумили када је први постао богат, а други баталио филозофију и окренуо се борби за власт?
Јок бре, сад ћу тек да се кевлим :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
 
Duh Sekire:
Јес кад би се зезали...
Признао си да је Беко био Ђинђићу кум... Узгред, да ли су се знали из Босанског Шамца, или су се можда окумили када је први постао богат, а други баталио филозофију и окренуо се борби за власт?
Јок бре, сад ћу тек да се кевлим :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Kakve ti gluparije lupetaš pa to nije humano.
Beko je bio član Miloševićeve vlade zato što Đinđić nije hteo da Ds bude u koaliciji sa SPSom. Đinđić je sopstvenom kumu koji je imućan čovek mogao da kaže ne i pokaže na primeru kako se kompromisi ne prave oko suštine.

Koštunica kao svaki mafijaš je spreman na sve.
 
Ама зашто су се окумили?
Пријатељство или интерес.
(Иначе, ово није ексклузивна дисјункција, знам ја добро да многи не праве разлику између та два)

Ја лупетам... А што ми ти онда одговараш? Ја не одоговарам на глупости.
 
Fincher:
Kakve ti gluparije lupetaš pa to nije humano.
Beko je bio član Miloševićeve vlade zato što Đinđić nije hteo da Ds bude u koaliciji sa SPSom. Đinđić je sopstvenom kumu koji je imućan čovek mogao da kaže ne i pokaže na primeru kako se kompromisi ne prave oko suštine.

Koštunica kao svaki mafijaš je spreman na sve.

Ђинђић је био мафијаш !

Чедомир Јовановић је и сада мафијаш !
 
Ne znam zašto su i ne interesuje me to je njihova stvar.

Ono što mene interesuje to je da on kao kum predsednika DSa i bogataš nije imao uticaj jer je predsednik DSa bio osoba sa integritetom i vizijom za razliku od ovog mafijaškog političkog kopileta
 
Fincher:
Koštunica kao svaki mafijaš je spreman na sve.

eremita:
Ђинђић је био мафијаш !

Чедомир Јовановић је и сада мафијаш !

Сад нећу да улазим у квалификације. Ове две изјаве су вредносно истоветне, а само надчежни органи могу донете реч. А за сада није доказано ништа ни за једнога...
Мада је Ђинђић сада једино под судом историје, а оно што је Беба причао га тешко оптужује...
Наравно, оно што Мита каже ми се лично више свиђа, посебно за овог другог 8-)
 
Fincher:
Ne znam zašto su i ne interesuje me to je njihova stvar.

Ono što mene interesuje to je da on kao kum predsednika DSa i bogataš nije imao uticaj jer je predsednik DSa bio osoba sa integritetom i vizijom za razliku od ovog mafijaškog političkog kopileta

Па шта те интересује, кад све већ знаш :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти по томе што Беко није био министар тврдиш да није имао утицај...

"Данице, Данице, како си ти наивна... И ГЛУПА"
 
Duh Sekire:
Сад нећу да улазим у квалификације. Ове две изјаве су вредносно истоветне, а само надчежни органи могу донете реч. А за сада није доказано ништа ни за једнога...
Мада је Ђинђић сада једино под судом историје, а оно што је Беба причао га тешко оптужује...
Наравно, оно што Мита каже ми се лично више свиђа, посебно за овог другог 8-)

Ја само покушавам да освестим овог психопату под ником Финчер, а ево шта је још написао:
оригинал поставио: Финчер
Ono što mene interesuje to je da on kao kum predsednika DSa i bogataš nije imao uticaj jer je predsednik DSa bio osoba sa integritetom i vizijom za razliku od ovog mafijaškog političkog kopileta

Дакле, овакве увреде ће да ВИСЕ НА ФОРУМУ КО ЗНА КОЛИКО ВРЕМЕНА... а када се после 20 сати неко сети да то и није било у реду....... онда не треба ни да се сети. :evil:
 
Pa ako može da se kaže za nekoga da je narkoman onda može i da se kaže istina za koštunicu.
I još se buni čovek koji druge korisnike naziva psihopatama.:roll:
 
Ма од Ирејсрхеда ме ништа не чуди, и мој ти је савет да га не освешћујеш, осим ако ти се баш не губи време.
Њему се једино вреди смејати ;)

Мада, жалосно је то у суштини душе своје...
 
Fincher:
Paranoja je divna stvar, posebno kada su tvoji "protivnici" okovani njome.:lol:

Први пут нешто тачно да кажеш.
Видиш, ја сам просто одушевљен кад видим колико си опседнут Коштуницом, како ти је у свакој другој реченици фраза "Коштуничина мафија", како у свему видиш заверу Академије, Цркве, Војске, обавештајних служби, криминалаца, бившег режима, масона, бициклиста... :lol: :lol: :lol: :lol:
Једино што те не сматрам противником, него непријатељем и то без наводника.
 
Kakva zavera?
Nema nikakve zavere, to su mračne snage komuno-nacionalizma koje vladaju Srbijom zarad interesa ratnih profitera, raznim Miškovića, Beka i njima sličnih.

Једино што те не сматрам противником, него непријатељем и то без наводника.

Ovo dovoljno govori o paranoji, okovanosti mržnjom.
Kao svaki pravi taliban.
I njihove frustracije su proizvod nespsobnosti da sotvare prevelike ambicije.
Vreme je da se razneseš u centru Beograda.:lol:
 
Видиш, ја кад бих био добронамеран, посаветовао бих те да се вратиш на онај форум где сте инсталирали свог модератора...
Овако те позивам да останеш. Баш нас увесељаваш. :lol:
 
Duh Sekire:
Видиш, ја кад бих био добронамеран, посаветовао бих те да се вратиш на онај форум где сте инсталирали свог модератора...
Овако те позивам да останеш. Баш нас увесељаваш. :lol:
bravo Dushe,ovo je vece zadovoljstvo nego da ga gledam kako sheta Zhivana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top