Spisak 3287 ubijenih Srba Srebrenice.........

Поздрав Биљо.

Вучо данас поводом ослобађања Насера Орића:

"Не треба пуно драмити, једноставно суд није нашао доказа а оптужба је тражила 18 година док су одбране тражили ослобађање. Његово ослобађање није разлог за осуду Хашког суда и несарадњу."

Значи по њој, ослободили су га јер је одбрана тражила?
 
Plava Bilja:
Ne mogu da verujem!!!
Pa, za ove pobijene NIKO ne odgovara?!!
Jos optuzuju za iznosenje imena pobijenih, to je neverovatno!
Jos jedna infomracija:
Boracka oranizacije Republike Srpske, Savez logorasa Republike Srpske, UDRUZENJE PORODICA ZRTVA RATA (velikim slovima zbog nevernih toma) i Centar za istrazivanje zlocina nad srspkim narodom, pozivaju sve one koji mogu pomoci da se spisak upotpuni, da se jave bar jednoj od nabrojanih organizacija sa podacima!


Треба да се покупе све те организације и и чланови удружења да узму 328 паноа и да на сваком уместо пароле БУДЕ ИСПИСАНО ДЕСЕТ ИМЕНА, да мирно и са запаљеним воштаницама и бакљама дођу испред (зна се чијих) амбасада, и канцеларија повезаних са Хашким трибуналом И ДА ПОСЛЕ МОЛИТВЕ И ЗАХТЕВА ЗА ПРАВДУ СВЕ ТЕ "УСТАНОВЕ" ОБАСПУ ЈАЈИМА И ТРУЛИМ ПАРАДАЈЗИМА - од саопштења нико нема више ништа.....морају нешто конкретно предузети. 8-)
 
Original postavio pilgrim_kg
A da su bar jedini koji su umrli kao zrtve bolesne politike i j**enog rata...
Nego nisu, i ima ih jos.Ja necu da komentarisem svaka rec je suvisna...
Valjda je zemlja Srbija nesto naucila iz ovoga....Slava im.
Nazalost njih ni presuda od 40 godina nece vratiti, ali 2, pa plus jos odsteta..
Strasno, zaista...
-------------------
I ja se toplo nadam, da smo ipak nesto naucili iz svega sto smo prosli.
 
Alekasandar2:
Поздрав Биљо.

Вучо данас поводом ослобађања Насера Орића:

"Не треба пуно драмити, једноставно суд није нашао доказа а оптужба је тражила 18 година док су одбране тражили ослобађање. Његово ослобађање није разлог за осуду Хашког суда и несарадњу."

Значи по њој, ослободили су га јер је одбрана тражила?

О понашању неких у Србији, и поред тога што ме не чуди могу само рећи:
Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота!Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота!Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! :x :x :x :x :x :x
 
Plava Bilja:
Original postavio pilgrim_kg
A da su bar jedini koji su umrli kao zrtve bolesne politike i j**enog rata...
Nego nisu, i ima ih jos.Ja necu da komentarisem svaka rec je suvisna...
Valjda je zemlja Srbija nesto naucila iz ovoga....Slava im.
Nazalost njih ni presuda od 40 godina nece vratiti, ali 2, pa plus jos odsteta..
Strasno, zaista...
-------------------
I ja se toplo nadam, da smo ipak nesto naucili iz svega sto smo prosli.

Е да имамо државну безбедност, као што је немамо, а има Израел, за неколико месеци би Насер био тамо где заслужује... у паклу
Онда би се сви муслимани изјашњавали као криви да би имали мало дужи живот.
.
 
eremita:
Треба да се покупе све те организације и и чланови удружења да узму 328 паноа и да на сваком уместо пароле БУДЕ ИСПИСАНО ДЕСЕТ ИМЕНА, да мирно и са запаљеним воштаницама и бакљама дођу испред (зна се чијих) амбасада, и канцеларија повезаних са Хашким трибуналом И ДА ПОСЛЕ МОЛИТВЕ И ЗАХТЕВА ЗА ПРАВДУ СВЕ ТЕ "УСТАНОВЕ" ОБАСПУ ЈАЈИМА И ТРУЛИМ ПАРАДАЈЗИМА - од саопштења нико нема више ништа.....морају нешто конкретно предузети. 8-)
Mislim da se nesto i preduzima, samo ne znam tacno sta je u pitanju, oni ce to vec saopstiti.
Za sada su samo uputili ostar proteset Tribunalu i Karli del Ponte (sto je potpuno besmisleno i oni to znaju). Imam negde imejl Boracke organizacije Republike Srpske, pokusacu da pronadjem.
Jos ova vest o nagradi od 1 000 000 evra, to ce ih dotuci, nacisto :evil:
 
Duh Sekire:
О понашању неких у Србији, и поред тога што ме не чуди могу само рећи:
Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота!Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота!Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! Срамота! :x :x :x :x :x :x

Вучо је Српскио светионик слободе!
када она каже крени, ја станем, када она каже стани, ја пичим из све снаге!

:razz:

Стварно је јадна, толико транбспарентна да је невероватно.
 
Alekasandar2:
Вучо је Српскио светионик слободе!
када она каже крени, ја станем, када она каже стани, ја пичим из све снаге!

:razz:

Стварно је јадна, толико транбспарентна да је невероватно.

Следећи пут пребаци тастатуру на латиницу, лепше стоји уз такве речи ;-)

eremita:
Треба да се покупе све те организације и и чланови удружења да узму 328 паноа и да на сваком уместо пароле БУДЕ ИСПИСАНО ДЕСЕТ ИМЕНА, да мирно и са запаљеним воштаницама и бакљама дођу испред (зна се чијих) амбасада, и канцеларија повезаних са Хашким трибуналом И ДА ПОСЛЕ МОЛИТВЕ И ЗАХТЕВА ЗА ПРАВДУ СВЕ ТЕ "УСТАНОВЕ" ОБАСПУ ЈАЈИМА И ТРУЛИМ ПАРАДАЈЗИМА - од саопштења нико нема више ништа.....морају нешто конкретно предузети. 8-)

Слажем се Мито!
Да видиш
Да знаш
Да памтиш
 
Alekasandar2:
Поздрав Биљо.

Вучо данас поводом ослобађања Насера Орића:

"Не треба пуно драмити, једноставно суд није нашао доказа а оптужба је тражила 18 година док су одбране тражили ослобађање. Његово ослобађање није разлог за осуду Хашког суда и несарадњу."

Значи по њој, ослободили су га јер је одбрана тражила?
Trazila jer je PLACENA da trazi :evil:
Vuco je PLACENA da tako pricha, cemu cudjenje?
Pozdrav i tebi, Sale
 
al bundy:
Sta i ti Biljo kosovka devojka ? Kada vi radikali koristite mrtve ljude za vase jeftine politicke poene i ovde besramno masete njihovim imenima ne misleci na njihove familije dal se one slazu sa tim ili ne to je odvratnije od same presude Oricu .Setimo se da su i tako krajem oamdesetih i pocetkom devedestih neki popovi i lazne patriote setali kosti kneza Lazara i otkopavali jame po Bosni i Hrvatskoj praveci od toga politicke mitinge i usput pozivajuci na osvetu pa smo videli gde nas je to odvelo -tamo vise Srba nema .Ovo je samo nastavak lesinarske politike SRSa vec dokazane devedestih isto kad onbo djubre dezertersko Vucic spominje malu Milicu sa kao tuznim izrazom lica da bi namakao jos koji glas i koji stan .

Zaista si mi pročitao misli, bar kada je reč o ovoj temi.
Poginulima slava, a radikalima ...ma nemam reči - nek se nose!
 
Plava Bilja:
Ma, ja nemam reci sto si se ti s tim avatrom pojavila na ovoj temi, ali, tvoje pravo, ne kazem ti da se nosis :roll:


Ком је суђено да буде ... такав и аватар има


Мислим да на пар оваквих либералских коментара који вређају побијене хришћане као што неиспавана и други причају неможе се ништа рећи до ставити их на игноре, а неипс. врло си близу томе код мене.
 
Alekasandar2:
Ком је суђено да буде ... такав и аватар има


Мислим да на пар оваквих либералских коментара који вређају побијене хришћане као што неиспавана и други причају неможе се ништа рећи до ставити их на игноре, а неипс. врло си близу томе код мене.
Sale, ja sam spisak postirala kao Srpkinja ciji je narod postradao a da niko za to ne odgovara(pretvoricu se u papagaja:() ni jednom jedinom recju nisam pomenula ni jednu stranku ili partiju.
Ali, kriva sam, jer neki pripadnici nekih partija ne vole da vide ovaj spisak, ne zele da preispitaju svoju savest, da li je u redu da sve prodje nekaznjeno, a u Srbiji se nevoljno oglasavaju stranke ili pojedinci, a neki cak i pravdaju zlocin......... :roll:

I na ovakvoj temi reci nekima od nas da "se nosimo" to je necuveno!
Cime je uvredjena doticna dama sa "malo cudnim nickom"?
Sto ne kaze, gde sam ovde pomenula Radikale, da bih morala "da se nosim"?
Kakvi smo, dobro i prolazimo :roll:
 
Plava Bilja:
Ma, ja nemam reci sto si se ti s tim avatrom pojavila na ovoj temi, ali, tvoje pravo, ne kazem ti da se nosis :roll:



Alekasandar2:
Ком је суђено да буде ... такав и аватар има

Мислим да на пар оваквих либералских коментара који вређају побијене хришћане као што неиспавана и други причају неможе се ништа рећи до ставити их на игноре, а неипс. врло си близу томе код мене.

Ponavljam Vi iz SRS možete da se nosite sa svojim VEČNIM ZLOUPOTREBAMA SRPSKIH I SVIH OSTALIH ŽRTAVA koje koristite za svoje političko PROSTITUISANJE.
Baš kao što možete da se nosite sa ovim nikad prekinutim epp-om SRS.
Sramotno je to što radite.

I za vašu informaciju, s ovim avatarom se pojavljujem u svakoj temi. Tako će i ostati.

Vaše licemerje je smešno, i malčice, bolesno :D
 
Plava Bilja:
Cime je uvredjena doticna dama sa "malo cudnim nickom"?
Sto ne kaze, gde sam ovde pomenula Radikale, da bih morala "da se nosim"?
Kakvi smo, dobro i prolazimo :roll:

Čuj, čudni nik!
Ti si skorz zastranila, a ovo boldovao je sasvim tačno :lol:

P.S. a što se tiče ignore opcije, to sasvim liči na Vas. Gluvi i slepi za sve sem vlastite interese.
Inače jedno veliko ignore Srbija treba da je upotrebi kada ste Vi u pitanju 8-)
 
Da ima i malo mozga u ovoj Srbiji vlada bi ukinula sve nevladine organizacije i isutirala iz zemlje ili corkirala gabore i nakaze kao sto su Kandicka,Biserko,Vuco..i ostala g-o-v-n-a i prestala da smara narod sa Mladicima,Karadzicima,Srebrenicom itd.;vec formirala deo vlade koji ce da se bavi tim stvarima i da ne opterecuje narod sa time vise.Pa pogledajte recimo hrvatski dnevnik.Tamo se o tome vise i ne izvestava a kod nas od 30 min dnevnika pola odlazi na to.
 
NVO, kako bi se reklo, mogu da sednem i ovako i onako ali uvek zaboli, to ti je cir na sedaljku dok ne pukne, a mora.......
Inace, donji ves treba svi da nose, ako se skine, a usta otvorena, ne da bije promaja, munuret ili ti mozak pomera, da ne kazem ispira, ali nema veze, demokrate i liberali vide sebe u EU bez donjeg vesa, uslov je uslov, ali neka bar zatvore usta radi pritiska i pod pritiska, zaebato..................
 
Bolje bez donjeg veša nego bez glave što nam srs svako malo nudi na tacni kao kao alternativu..

I hvala na komplimentima ako je moj avatar sve što možete da mi prebacite. Čim pronađem neki provokativniji zameniću ga :lol:

Sa druge strane, ja bih Vama imala da predacim tonu toga i to na račun silnih nebuloza koje svakodnevno postujete, međutim, to bi zahtevalo puno radno vreme... 8-)

I sudeći po Vašim postovima, s gaćama ili bez, kroz vaše glave duva večna promaja ...

P.S. Kada ste Vi to dobili tapiju na srpstvo?
 
opanak:
NVO, kako bi se reklo, mogu da sednem i ovako i onako ali uvek zaboli, to ti je cir na sedaljku dok ne pukne, a mora.......
Inace, donji ves treba svi da nose, ako se skine, a usta otvorena, ne da bije promaja, munuret ili ti mozak pomera, da ne kazem ispira, ali nema veze, demokrate i liberali vide sebe u EU bez donjeg vesa, uslov je uslov, ali neka bar zatvore usta radi pritiska i pod pritiska, zaebato..................

Богме, овај опанак, кад шутне оним шиљком......неки далеко одлете......


7.gif
 
Neispavana:
Bolje bez donjeg veša nego bez glave što nam srs svako malo nudi na tacni kao kao alternativu..

I hvala na komplimentima ako je moj avatar sve što možete da mi prebacite. Čim pronađem neki provokativniji zameniću ga :lol:

Sa druge strane, ja bih Vama imala da predacim tonu toga i to na račun silnih nebuloza koje svakodnevno postujete, međutim, to bi zahtevalo puno radno vreme... 8-)

I sudeći po Vašim postovima, s gaćama ili bez, kroz vaše glave duva večna promaja ...

P.S. Kada ste Vi to dobili tapiju na srpstvo?

Пољубим те у памет демократску...
:D
 

Back
Top