Savremen muskarac, savremena zena

M

mm

Gost
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...
 
Mislim da je ovo suvise generalizovano misljenje.
Da si nekim slucajem u pravu,tesko da bi se ista desavalo na toj relaciji,musko-zenskih odnosa.Verovatno da postoji,ova linija koju si ovde pomenula,ali ne u nekom ozbiljnoj razmeri.To sto si uspesna poslovna zena i pri tom dobro izgledas,tvoja je zasluga i boziji dar,ali ne vidim zasto bi to plasilo nekog..meni se cini da je tim carolija veca.Mozda nesto u tvom ophodjenju prema ljudima nije u redu..nije obavezno,ali sam sretao dame koje ne umeju da razgranice uspeh u poslu i privatan zivot.Ta crta je tanka i veoma cesto se preklapa.
 
mm:
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...
U pravu si lutko..ovo su samo olupine od muskaraca!
A zasto..e toje vec neka druga tema.Mislim da je tvoj neuspeh u ovoj prici sto si uspesna.Mnogo bi ti lakse bilo da si onako,polovna,i da si sasvim posecna.Tada bi ti se istina kacili,sasvim sigurno,
razni likovi,jer bi osetili potrebu da se zezaju sa tobom.Ovako nisu sigurni koliko si spremna da uzvratis, pa ih to cini nesigurnim.Cim ti nadju pukotinu nagrnuce..i meni se ponekad desi da cvikam od lepe i uspesne zene.Imao sam priliku da upoznam takve.
 
ma frka im je kad si bolja od njih, u bilo cemu, njihov ego to ne moze da podnese, umesto da budu presretni sto je takva zena sa njim.
frka im je da ce biti povredjeni, kao da nama nije. pa posle xy sr... koje sam dozivela od frajera ne mislim da su svi losi i gadni.
izgleda da su zene u ovim stvarima hrabrije od vecine tipova.
ne zaboravite: he who dares wins:)))))))
 
vagabond:
mm:
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...
U pravu si lutko..ovo su samo olupine od muskaraca!
A zasto..e toje vec neka druga tema.Mislim da je tvoj neuspeh u ovoj prici sto si uspesna.Mnogo bi ti lakse bilo da si onako,polovna,i da si sasvim posecna.Tada bi ti se istina kacili,sasvim sigurno,
razni likovi,jer bi osetili potrebu da se zezaju sa tobom.Ovako nisu sigurni koliko si spremna da uzvratis, pa ih to cini nesigurnim.Cim ti nadju pukotinu nagrnuce..i meni se ponekad desi da cvikam od lepe i uspesne zene.Imao sam priliku da upoznam takve.

a sta bi ta rec u osnovi trebala da znaci savremen,nebitno muskarac ili zena...nacin razmisljanja,ponasanja ili neponasanja,nivo obrazovanja...ipak je to nesto drugo
NARODE MOJ...najbolje se prolazi kod najlepsih (uslovno) i najboljih devojaka da ne kazem grublju rec,a upravo zato sto njima niko "ne trazi"nemaju frajeri m.da pa su one lepo usamljene i... 8)
 
mm:
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...

manje se mrsti pa ce ti prici! :wink:
 
kebda:
mm:
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...

manje se mrsti pa ce ti prici! :wink:

bravo kebda...
ako na svako startovanje nastupa kao doberman normalno da ljudi beze,nema se vise zivaca za neki start od par meseci ili moze ili nemoze-prosto (mm:: nemoj da ovo shvatis kao uvredu ali daj malo neznosti,neke prisnosti videces kako se lepe i kako imaju hrabrosti)
pozdrav
 
mm:
Da li Vam se ponekad cini da su savremeni muskarci izgubili jako mnogo od svoje muskosti... I sta je to jaci i slabiji pol da li su se uloge zamenile?

Smatram da su pravi muskarci jaki, karakterni, sigurni u sebe, dzentlmeni... Gde je to danas? Zbog cega se danasnji muskarci plase lepih i pametnih zena... ? Spadam u kategoriju lepih, uspesnih, jakih zena... Da li je to mana? Desava mi se nesto abnormalno - dive mi se, zele me potajno, a nesigurni su, slabi su da to saopste...
Ne znam zasto prepoznajem moj slucaj u ovome :D Plase se nego sta...a koja zena voli slabica...zato se trgnite ne ujedamo vec samo znamo sta necemo... :wink:
 
A zar se nisu upravo te lepe obrazovane i sasvim savremen devojke postavile upravo tako prema muskarcima da su one te koje biraju,da su one te koje mogu imati za kracu vezu ovog ili onog? Koliko ja znam,svaka lepa zena je koristila svoju lepotu radi pridobijanja svojih ciljeva.Kazes,zele te potajno,ali to se plase da kazu.Istina je,da ne bi bili odbijeni,a to ume da boli kada se muskarci zaljube. Ostavi na stranu izgled i sve drugo,cini mi se da je ovde vise u pitanju igra nego zelja za karakternim muskarcem.
Karakterni muskarac je osetljiv,jeste jak,siguran u sebe,ali takodje sve suprotnosti su prisutne u njemu.
Da li si ti MM spremna da prihvatis karakternog muskarca koji bi ti otvoreno rekao da mu se svidjas i da hoce imati vezu sa tobom,ali pri tom ti moras osetiti i njegov osetljiviji deo licnosti,ili si ta koja insistira na brutalnom muskom koji je zaista "jak"?
Razmisljam sada,tacnije secam se sta sam ja uradio.Upravo otvoreno sam prisao svojoj danasnjoj supruzi koja jeste lepotica i sve joj rekao sta ja zelim.
I evo,desila se ljubav,dogodio se brak,i traje.I ne postoji jaci ili slabiji pol kada je moj brak u pitanju.Postoji samo kvalitet i ogroman intezitet emocija.
Pod terminom Karakter iznesi detalje sta ti podrazumevas pod time,pa pogledaj sta zaista trazis.
 

Back
Top