Kako dozivljavate prevaru

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Pitanje za sve forumase i forumasice.Kako biste se osjecali da zateknete vase bracne partnere na gomili sa svojom na primjer komsikom, najboljmo drugaricom ili svojim najblizim rodjakom?Sta biste uradili u tom momentu?Da li biste ih prekinuli i da li biste dozvolili da oni dozive orgazam?Da li biste bili ljubomorni?
 
dozvolila bih im da dozive orgazam...pa zasluzili su za toliki trud
0001.gif
 
Po mojem misljenju vidim da su muskarci veoma agresivni po tom pitanju a ne bi trebali da takvi budu.Sta ima muz sa svojom zenom ako ona da sebi malo oduska.Pa cak i intersantno je moji muskarci da vas zena prevari sa nekim koga poznajete jer cete biti srecno zato sto to nije uradila sa nekim nepoznatim tipom.Imajte malo mastu dragi moji muskarci.Sto se tice zenskog dijela ovog foruma on je zaista cool.Svaka cast mammy ti si zaista srce, jer bi im dozvolila da dozive orgazam.Ali ptanje je sta biste poslije uradili sa svojim muzem ili zenom?Da li bi ste se razveli?
 
... na primjer komsikom, najboljmo drugaricom ili svojim najblizim rodjakom?Sta biste uradili u tom momentu?Da li biste ih prekinuli i da li biste dozvolili da oni dozive orgazam?Da li biste bili ljubomorni?[/QUOTE]

Ja bi voajerisala...he he :D Ma pustila bi ih da zavrse,ali bi im pre toga pokrala stvari ako su mi pri ruci...pa bi te stvari pobacala kroz prozor...pokupila svoje stvarcice u jedan kofer i uljudno se pozdravila sa njima...cak i izljubila za rastanak. :) :) :)
 
Ma daj nije sve u sili.Ovaj zivot trebamo da prozivimo na najsladji nacin.Zasto bi meni bilo krivo ako mi neko jase moju zenu.Ejj balkanci, morate shvatiti da zena nije vase privatno vlasnistvo i da ona kao i vi ima pravo na to.
Mislim niste dovoljno civilizirani i emancipovani za te stvari.
 
David Coverdale:
Ma daj nije sve u sili.Ovaj zivot trebamo da prozivimo na najsladji nacin.Zasto bi meni bilo krivo ako mi neko jase moju zenu.Ejj balkanci, morate shvatiti da zena nije vase privatno vlasnistvo i da ona kao i vi ima pravo na to.
Mislim niste dovoljno civilizirani i emancipovani za te stvari.

Josh jedan ovako pametan komentar i ti cesh izleteti kao Superman kroz prozor, ali foruma, pa se zali ambasadi.... :)
 
Do skora sam mislila da je prevara ok, kao bitno je s kim se pije prva jutarnja i taj fazon... Mislila sam zasto bih se ja nervirala ako neka tamo bolje mesha kukovima ili bolje pushi... (bilo da je komshinica, drugarica il shalterusha iz predratnog filma). Ali ****.... Ne ide bash to tako. Em shto ne ide, em shto ne treba da ide tako... Mozzda bih mu ja oprostila, ali moja sujeta nikad.
 

Back
Top