Kako dozivljavate prevaru

Petar_Pan:
Da pomislila bi da je zgazio... kamion... :lol: Da kad bi tebe prevarila sa mnom ne bi joj vise pao sex na pamet u zivotu... sa tobom... hehe... :razz: :lol:
A ionako te verovatno svaka tvoja devojka varala na tone pa nije ni bitno da se ja mesam uopste... :lol:

Tebi je kamion sigurno udario u kavez u kojem zivis pa imas blagi stih.:lol: Mene su sve varale ali mi se i vratile a to govori o kvalitetu mog poslovanja s njima.:lol: Zna se koja je najjaca firma.:lol::lol:

Krelcu zenu nikad ne mozes uloviti u prevari a i nisi gazda njene pice a i nisam nikad bio sebican.

Konji to teze shvataju ali koji pasu kvalitetniju travu dodje im do mozga nekad.
 
mare34:
mene boli uvo da li me neka riba vara, ja uvek stavim devojci do znanja da nismo u ozbiljnoj vezi i da i ona i ja mozema da imamo nesto sa strane, za mene je prevara samo u braku, a pre braka ljudi treba da se izive i da menjaju partnere

Da,kad verovatno nisi VOLEO,do sada.Iz tvog ugla ovo je ok,kad su emocije po strani.A kad nisu....videla bih kako bi onda reagovao.
 
sinnke:
Tebi je kamion sigurno udario u kavez u kojem zivis pa imas blagi stih.:lol: Mene su sve varale ali mi se i vratile a to govori o kvalitetu mog poslovanja s njima.:lol: Zna se koja je najjaca firma.:lol::lol:

Krelcu zenu nikad ne mozes uloviti u prevari a i nisi gazda njene pice a i nisam nikad bio sebican.

Konji to teze shvataju ali koji pasu kvalitetniju travu dodje im do mozga nekad.
Haha koji magarac... em ga varale... em ih jos ih primao nazad... :lol: Jos to i javo kaze.... cisto da budece znaju kakav je krelac.... :lol: Izuzetan ti kvalitet cim traze kitu sa strane da ih zadovolji... i ti se jos lepo pomirio sa tim... sta ces jadan... :lol: fali se jos malo sa time... :lol: Pa postoje oni slepci koji sigurno ne bi skontali ni da im zenu ispred nosa hebu... :lol:
No ko priznaje pola mu se dodaje... :lol:
Hehe pricaj nam o mozgu Sinke... :lol: ili jos bolje o tvom kvalitetu... :lol:
:lol: :lol:
 

Back
Top