100

100

  • ne, ja to ne radim

  • može mi se :roll:

  • nemam pojma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
bole me noge.....prosirene vene.....smrde, pa ih luftiram......:lol:

pa ni nama ne smeta kada neka dobra riba podigne noge........i kapiramo vama se isto tako swidza da gledate nase dlakave noge???:roll:
 
Gotovo uvek dizem noge na stol...posebno ako je onaj mali stocic,pa jos u ravni sa foteljom.
A kada sma negde u kaficu imam obicaj da podignem noge (uglavnom jednu nogu) na slobodnu stolicu pored mene.
To radim,jer mi tako odgovoara...cesto me mnogo bole noge i odgovara mi da mi budu u ravni kada sedim.
I zabole me stojko sto to nekome smeta...meni tako odgovara,a i necu da trpim bol kad ne moram.
 
Dizem,ali ne ono klasicno presavijeno na sto...to ne,nego ko sad dok sam za kompom prekrstim noge u turski sed pa naklatim tako prekrtshtene o ivicu kao oslonac.
 
Nekad kad sedim za kompom... Ali ja ovaj sto i ne dozivljavam kao sto, vec vishe kao neki multifunkcionalni objekat koji moze da sluzi za shta god mi padne na pamet. Ni nalik, recimo, kuhinjskom stolu...
 
podignem...na sve vrste stolova,za rucavanje kad rucam,za kompom,na stocicu pored kreveta...na javnim mestima ne dizem noge.nekad dignem i na kuhinjski kad..(mrdam obrvicama)...

ali ceo ovaj post smesno zvuci mada nisam htela da pravim insinuacije.
a i ne znam sta znaci ta rec.
 
Ako me nesto nervira, sto se tice pozicioniranja nogu, to je kada u filmovima obuveni legnu u krevet, jos ako je neka povelika dlakava dzukela tu - sreci nema kraja... BLJAK!
 
@VA - u poslednjih 3 meseca tebi je sestro neko drmao kavez :)))) , ovo kao da pise neko drugi , a ne ti ..... zao mi je sto nemam tvoje postove pre nekih 6 meseci , ozbiljna ,kulturna , fina , a sada sestro kao da te udario klimaks :)))) !!!
 
vajtniki...da znas moje postove od pre godoinu dana ne bi tako pricao ;) ali oni su na starom forumu ( fala bratu administratoru)
ali ne...bas sam bila nekulturna i vulgarna,cak i preterano...

to je samo jedna od faza.

sad sam opet fina ali ti si pobrkao loncice
 
VragoIasta Amfibija:
vajtniki...da znas moje postove od pre godoinu dana ne bi tako pricao ;) ali oni su na starom forumu ( fala bratu administratoru)
ali ne...bas sam bila nekulturna i vulgarna,cak i preterano...

to je samo jedna od faza.

sad sam opet fina ali ti si pobrkao loncice

uh dobro je sto te ovakvu onda poznajem :)))))))) :lol:

@oxi - hvala !!!!:wink:
 
daj mi pokazi to.coveke,,ja sam mislila da je sve otislo u tandariju !!!

reko da se potsetim djubreta koje sam pisala :)
 
Ides na korisnicki profil, pa na opcije, skroz dole imas Default Thread Age Cut Off koji namestis na "prikazi sve teme" i gotovo. :razz:
 
e sad jos da se ulogujem na staru amfibiju...bas ti fala..bogato cu te nagraditi

el moze kilo tresanja?
 
Becky Thatcher:
Jel imate običaj da dok sedite podignete noge na sto?
U čemu je fazon, to je baš ružno :lol:

Otkako sam nabavio američku fotelju "na dugme" (čuda radi, ima deo da se ispruže noge), ne klembesim ih na stočič, dok čitam ili gledam filmove
Navikao sam da sedim za stolom dok pišem, to baš, onako, školski predano radim.
Ali, ali ... na terasi, nema većeg zadovoljstva nego da zakačim noge za ogrdu i uživam.
I, ova tema je super, miiis'immm, bilo mi je drago da sam učestvovao :razz:
 

Back
Top