Venecuela

v.v.ilic:
Znam, znam mnogo i pozivam te na temu "fudbal". Tamo visim od jutra do sutra!
PS: U Novom Sadu sam zavrsio fiziku na PMF. Da li je Novi Sad jos uvek onako lep?
Hvala na pozivu,nisam toliki fan.Zensko sam,ali Zvezda je posebna ljubav od 9-e godine,tako da mi je dresic super fora.
Novi Sad je meni najlepsi,posebno poslednjih godina.
 
alma:
Hvala na pozivu,nisam toliki fan.Zensko sam,ali Zvezda je posebna ljubav od 9-e godine,tako da mi je dresic super fora.
Novi Sad je meni najlepsi,posebno poslednjih godina.
Nisam bio 10 godina, ako ne i vise! Da li je cist kao nekada, da li na Petrovaradinu sviraju tamburasi, da li Dunav jos uvek mirise? :cry:
 
v.v.ilic:
Nisam bio 10 godina, ako ne i vise! Da li je cist kao nekada, da li na Petrovaradinu sviraju tamburasi, da li Dunav jos uvek mirise? :cry:
Cist je,svako jutro u 5 me bude ona kolica za prasinu :evil: Meni ponekad Dunav mirise na more :idea: Na tvrdjavi nema tamburasa koliko ja znam.Eto,sve iz prve ruke.
 
alma:
Cist je,svako jutro u 5 me bude ona kolica za prasinu :evil: Meni ponekad Dunav mirise na more :idea: Na tvrdjavi nema tamburasa koliko ja znam.Eto,sve iz prve ruke.
Bas zato i pitam sto znam da je iz prve ruke (citaj prave ruke). Drago mi je da se razumemo iako nas dele i kilometri i godine. :P
 

Back
Top