KO je najveca SVADJALICA na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..... a jos veca ironija je da HIPY, borac protiv pljuvanja i vredjanja na forumima, napisao sledece u jednoj od ovdasnjih tema:




HIPY:
Keeper:
Mike girl:
Zahtev-na:
Zdravo narode

Stvarno bi mi neko mogao objasniti od a-z kako da se zadovoljavam i dozivim orgazam.Nesto mi ne uspeva.

Ajd detaljno,please
vasa :oops:
Bolje idi pronadji neki drugi forum.STVARNO TI JE PITANJE!!!!!! :evil: :evil:

eh, Mike girl, ako ti ne volis te stvari ne znaci da nasa jadna zahtev_na mora da trazi drugi forum :D hihiihihihihi. dakle, zahtev_na sta da ti kazem kako to da uradis, nego VEZBA VEZBA I SAMO VEZBA :P :P :P
Izvini ti KEEPER-u,ali mislim da je ovo pitanje samo za BOLESNIKE poput TEBE!


c c c c c c c c c c c ....... u otvaranju ove teme su se neki drugi motivi krili ... c c c :P
 
HIPY:
Ovo pitanje nije samo posveceno jednom licu sa foruma-vec SVIMA NAMA!Dakle,ne zelim da budu PROZIVKE,vec saveti kako bi smo sebe sve vise korigovali,tj. manje ulazili u diskusiju i pljuvali jedni druge!POZDRAV SVIMA!

:P :P :P
Ovo je smesno... zbilja...
... da ne zelis da bude prozivke, nebi postavio/la ovu temu... Iz samog naslova svako moze da zakljuci da treba da ,,prozove'' nekog...

... a ovo korigovanje i saveti... no coment...
 
Keeper:
..... a jos veca ironija je da HIPY, borac protiv pljuvanja i vredjanja na forumima, napisao sledece u jednoj od ovdasnjih tema:




HIPY:
Keeper:
Mike girl:
Zahtev-na:
Zdravo narode

Stvarno bi mi neko mogao objasniti od a-z kako da se zadovoljavam i dozivim orgazam.Nesto mi ne uspeva.

Ajd detaljno,please
vasa :oops:
Bolje idi pronadji neki drugi forum.STVARNO TI JE PITANJE!!!!!! :evil: :evil:

eh, Mike girl, ako ti ne volis te stvari ne znaci da nasa jadna zahtev_na mora da trazi drugi forum :D hihiihihihihi. dakle, zahtev_na sta da ti kazem kako to da uradis, nego VEZBA VEZBA I SAMO VEZBA :P :P :P
Izvini ti KEEPER-u,ali mislim da je ovo pitanje samo za BOLESNIKE poput TEBE!


c c c c c c c c c c c ....... u otvaranju ove teme su se neki drugi motivi krili ... c c c :P
To sam ti REKLA iz razloga,jer je tema uopste nebulozna!Ali ako ti takve teme shvatas-COOL samo napred!Ali vecina ce ti potvrditi moje misljenje!
 
Keeper:
..... a jos veca ironija je da HIPY, borac protiv pljuvanja i vredjanja na forumima, napisao sledece u jednoj od ovdasnjih tema:




HIPY:
Keeper:
Mike girl:
Zahtev-na:
Zdravo narode

Stvarno bi mi neko mogao objasniti od a-z kako da se zadovoljavam i dozivim orgazam.Nesto mi ne uspeva.

Ajd detaljno,please
vasa :oops:
Bolje idi pronadji neki drugi forum.STVARNO TI JE PITANJE!!!!!! :evil: :evil:

eh, Mike girl, ako ti ne volis te stvari ne znaci da nasa jadna zahtev_na mora da trazi drugi forum :D hihiihihihihi. dakle, zahtev_na sta da ti kazem kako to da uradis, nego VEZBA VEZBA I SAMO VEZBA :P :P :P
Izvini ti KEEPER-u,ali mislim da je ovo pitanje samo za BOLESNIKE poput TEBE!


c c c c c c c c c c c ....... u otvaranju ove teme su se neki drugi motivi krili ... c c c :P
To sam ti REKLA iz razloga,jer je tema uopste nebulozna!Ali ako ti takve teme shvatas-COOL samo napred!Ali vecina ce ti potvrditi moje misljenje!
 
britgirl:
JOXY:
Ma evo sad sam bila na forumu muzika,ona mala britgirl kao da ce srcku da dobije,brani onu Britni kao da joj je rod rodjeni.Neka smanji malo.To je to za sada,ako primetim jos nesto javicu se. :D
He,he,he...
Samo kazem da je bolja od Kristine
i nisam"mala"!
He,he,he...

Pa ok,nego sam skapirala ako se zoves britgirl da si bas veeeeelika obozavateljka Britni,a ono da si mala,posto samo klinke vole nju,sad,mozda gresim.

A vi ljudi,oladite malo,svi ste svadjalice,da se ne lazemo!
 
Znas sta namcorka si koliko ti je i tema jadna ako bi trebalo izabrati najvecu svadjalicu ovog foruma onda bi ti sigurno dobila prvo mesto i osim toga ne teraj aleksandru9 i keppera jer svet ludaka oko njih sacinjavas samo ti (aleksandra9 je sestra moje drugarice tako da ako cujem jos jednu rec protiv nje smrskacu te hahahahahahaha :twisted: :twisted: :twisted:
 
neven:
Bliznakinja:
neven:
au koja svadja :lol:
da se ubacim i ja? :lol:
dragi ti bi samo da se svadjas :D
pa sto smo vise to je bolje(ili gore zavisi od ugla gledanja) :wink:
pazi ne smemo da se svadjamo ni sa kim...moramo da budemo dobri(a i ako se slicajno posvadjamo sa nekim ja ti drzim stranu naravno) :D
hump.gif
wiggle.gif
 
Sta je HIPIKO odjednom si ucutala mora da je grozno kada te na vlastitoj temi vredjaju i pljuvaju pa barem gledaj to sa pozitivne strane imaces toliko punoooo odgovora HAHAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted:

Usput ako neko treba da izadje sa ove teme onda si to definitivno TI a sto se tice teme ne brini se mi cemo nastaviti da je vodimo i da se druzimo (da, da pobegni daleko od sopstvenog sveta PAKLA :twisted: :twisted: :twisted: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top