KO je najveca SVADJALICA na forumu

wild_child:
E pa ovo nije los topic.....Ajmo stvarno...ko je najveca svadjalica na forumu...sta vas nervira kod drugova forumasha,dakle bez vredjanja ako vas neko iskritikuje....ovde donosimo sudove i mishljenja o masi sa foruma....ajte na posao :D
Ko je najveca svadjalica stvarno ne znam, od stare ekipe su ovde svi uglavnom normalni...
E sad...bio je tu onaj pera-sklek ili tako nesto koji je prozivao sve redom...taj mi bas isao na Q...
Mada priznajem i ja umem malo da budem drcan :oops: :roll:
Sta me nervira kod drugova forumasha???
Kad vaskrsavaju teme, ali one bas, bas glupe!!! :x
 
Shinoda:
wild_child:
E pa ovo nije los topic.....Ajmo stvarno...ko je najveca svadjalica na forumu...sta vas nervira kod drugova forumasha,dakle bez vredjanja ako vas neko iskritikuje....ovde donosimo sudove i mishljenja o masi sa foruma....ajte na posao :D
Ko je najveca svadjalica stvarno ne znam, od stare ekipe su ovde svi uglavnom normalni...
E sad...bio je tu onaj pera-sklek ili tako nesto koji je prozivao sve redom...taj mi bas isao na Q...
Mada priznajem i ja umem malo da budem drcan :oops: :roll:
Sta me nervira kod drugova forumasha???
Kad vaskrsavaju teme, ali one bas, bas glupe!!! :x
daj Shinoda... ne drami... ima i finih vaskrsnutih tema... nemoj biti toliko pesimistican covece (: Optimisticki zivot je i kvantitetniji i kvalitetniji... (:
 
Alexandra9:
Shinoda:
wild_child:
E pa ovo nije los topic.....Ajmo stvarno...ko je najveca svadjalica na forumu...sta vas nervira kod drugova forumasha,dakle bez vredjanja ako vas neko iskritikuje....ovde donosimo sudove i mishljenja o masi sa foruma....ajte na posao :D
Ko je najveca svadjalica stvarno ne znam, od stare ekipe su ovde svi uglavnom normalni...
E sad...bio je tu onaj pera-sklek ili tako nesto koji je prozivao sve redom...taj mi bas isao na Q...
Mada priznajem i ja umem malo da budem drcan :oops: :roll:
Sta me nervira kod drugova forumasha???
Kad vaskrsavaju teme, ali one bas, bas glupe!!! :x
daj Shinoda... ne drami... ima i finih vaskrsnutih tema... nemoj biti toliko pesimistican covece (: Optimisticki zivot je i kvantitetniji i kvalitetniji... (:
Hey, hey, hey!!! :?
Pa nisam rekao da nema!!!!! :?
Govorim o temama npr..."DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU" ili "Koja poznata licnost vam se svidja" itd itd...
Nekima su mozda dobre ali po meni su onko bzvz!!! :roll:
Dok "on the other side" imamo teme such as...
"Love and only love we will do" ili "The very secret diaries of our members" koje su mi bas onako gotivne i treba ih se ponekad podsetiti :wink: :wink: :wink:
BTW...Nisam bas toliki pesimista kakvim me smatras :wink:
 
Alexandra9:
Dok "on the other side" imamo teme such as...
"Love and only love we will do" ...

tarata-ta! fanfare, molim!
dzaba nam ta tema kad nema ko da odgovara na nju. uzgred, ne nervira me ovde niko pojedinachno, samo shto imam utisak da je ceo forum malo prs'o al nema veze, ne znam sta se desilo, uticaj radioaktivnog otpada, sta ja znam, blizina chernobilja ... il sam ja prs'o kad vise ne mogu da ostavim nijedan normalan post ovde.
 
mozda to ima neke veze sa doloaskom jeseni znas....ono vreme utice na rad nekih odredjenih hormona i to.... :wink:
nerviraju me komentari tipa no comment sem ako nisu uradjeni na fazon da se slazes sa necijim misljenjem pa nemas sta da dodas il tako nesto....
meni ne smeta vaskrsavanje tema, al samo ako neko zaista IMA nesto da kaze na tu temu a ne da je vaskrsne tek da bi je vaskrso(nikom nista licno!)
ja se nadam da sam ja manje-vise korektna(ajd da vas cujem "jesi, che, jesi...."bre brze!)
8)
 
Alexandra9:
Andrej... pogresno si citirao... :p
Znate li ko je najveca svadjalica na forumu? Neki tamo keeper... ako vas on ne izvredja, niko nece... verujte mi... :p

nadam se da nije potrebno ono... shalim see...

sto odajes moj identitet na forumu? :P
znas ti kolko je to opasno zbog tajnih sluzbi? :)
jeste, taj Keeper je uz Andreja najveca svadjalica, ne zna se koji je gori.
 
Ernesto_Che:
mozda to ima neke veze sa doloaskom jeseni znas....ono vreme utice na rad nekih odredjenih hormona i to.... :wink:
nerviraju me komentari tipa no comment sem ako nisu uradjeni na fazon da se slazes sa necijim misljenjem pa nemas sta da dodas il tako nesto....
meni ne smeta vaskrsavanje tema, al samo ako neko zaista IMA nesto da kaze na tu temu a ne da je vaskrsne tek da bi je vaskrso(nikom nista licno!)
ja se nadam da sam ja manje-vise korektna(ajd da vas cujem "jesi, che, jesi...."bre brze!)
8)

Mozda,mozda... :)

Nemam ja nista protiv tema koje se vaskrsavaju... Naprotiv,ja sam uvek za to... Da se malo proceslja i pronadje ono sto ti treba...
Jedino ne podnosim kad neko podize teme koje imaju veze sa nekim problemom... Posle npr. godinu dana je stvarno besmisleno i smesno odgovoriti...
 
Ma evo jedno konkretno ime DJ_Mare je najveca svadjalica na ovom forumu ja kad vam kazem...
28.gif
... :wink:
 
joGooOOD:
inspirion...covek zna da vredja,da vas uhvati u srz,taj je i vise od svadjalice.... :evil: tja,necu da lazem stari likovi(koliko ja protumacim po porukama)su skroz ok.
a ko su stari likovi?... :p :p :p
elem... najveca svadjalica?... nemam pojma :? ...
ne secam se da sam sa bilo kim na forumu bas pokacila... i ne mogu da kazem da sam zapamtila nekog posebno ko voli da se svadja... i da me posebno nervira... uglavnom se ne obazirem, pa zaboravim... hm...
naravno, mortishu ne racunam...
ona je glavna, mnogo bre voli da zatvara teme ljudima :p i da komentarise... da, da... (8
 

Back
Top