UPOMOC!!!! LJ U B O M O R A !!!!!!!!!!!!!!

euridika

Ističe se
Poruka
2.612
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?
 
euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?
confused0017.gif
...............
 
Begaj ti iz te veze što pre! Pa, kad on ne može sa tvojim kučetom da se nosi, šta će biti kad te " startuje" (stvarno ili se njemu to samo učini) neki drugi frajer?? A tek ako se udaš za dotičnog ljubomorka... :-?
Zapamti: sve što ti smeta pre braka-u braku se neće promeniti na bolje. Ili će ostati takvo kakvo je ili će se pogoršati...Pa, ko može- nek izdrži... ;) ;)
 
...@euridika, da ti je svevlad muz on bi bio ljubomoran i cvece kad zalivash...
...kikiki...ovo je neka interna shala...
...ljubomora jeste veliki problem, i jako tesko ces to resiti... ranije su to zene resavale, ne samo oklagijom kako livija kaze, nego sekirce pa u celo, kad im muz pretera...ebg zivot je ponekad surov...
 
''Ljubomoro


Moram da ti kazem nesto
Ljubomoro
Da ne pravis od mene kretena
Ljubomoro.


Dal' se nocu njoj netko prikrada
Srce moje puno je jada
Nikad necu znati dal' je moja
I sve je to zbog tebe, ljubomoro.

Da li ona samo mene ljubi
Srce moje hoce da poludi
Nikad necu znati sto je ljubav
I sve je to zbog tebe, ljubomoro.''

Atomsko skloniste
 
jaaaoooooj ljubomora....sto mi to nesto poznato.....
priznajem, ja sam ljubomorna....i ne ponosim se time....
i cini mi se (ustvari znam sigurno) da gusim svog decka takvim ponasanjem...ali sta cu, to je jace od mene....za sada...iskreno, trudim se maximalno da tu svoju osobinu iskorenim i mislim da mi ide od ruke...polako, ali sigurno...
cinjenica je da ljubomora uvek postoji u "normalnim" vezama i TREBA da postoji, naravno u malim dozama, koliko da raspiri ljubav ponekad.....
ali ako se doza poveca, to ubija oboje u vezi....
smatram da ljubomoru moze da izleci JEDINO I ISKLJUCIVO osoba koja ima tu ruznu osobinu..i sve polazi iz njene glave....ako ona to zeli, uspece......
ali ako ne zeli.....NIKO je nece promeniti.
tako da, euridika, razgovaraj sa njim i reci mu da ti to smeta. Ako te voli i razume, sam ce shvatiti da treba da se promeni, a ako ne...onda ti i ne treba...
 
euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?


Reci mu good bye i traži dalje...
 
hanibaI77:
pa ebi ga videla sam da je to zaista glupo i besmisleno.videla sam da se bzvz trosim na gluposti,to je islo polako...kad sam shvatila da je on svestan da ima okolo divnih devojaka ali da sa ja TA!
eto...
inace moj muz nije uopste ljubomoran ali UOPSTE i zna to da smeta
inace moj muz nije uopste ljubomoran ali UOPSTE ne zna NIŠTA, pa mu to i ne
smeta
Si OVO 'tela reći ?!? :lol:
 

Back
Top