moj sin me zapostavlja

Mozete sa sinom da se druzite i ako on "juri"devojcice!Vi i on imate neshto iskonsko,zajednicko,veliko,a to ni jedna devojcica ne moze da pokvari!!Mozete samo Vi ovim svojim stavom!!! Mlade trebamo da volimo,ali ne da ih gushimo!!
 
Ja jednostavno ne znam kako da vam odgovorim na ovo pitanje... Prosto, u stvari ne mogu da verujem, da vas to cudi. Pa normalno je da se to desava. Gospodine tata, njemu rade hormoni, a za to mu trebaju devojke, ne? Kako cete tek reagovati kad jednog dana dodje da vam saopsti vest da se zeni. Necete se valjda slogirati?! On ce sa nekom devojkom/zenom da stvara porodicu da pravi decu, a ne sa vama. To je prirodno i ne shvatam kako to moze da vas muci?
Imate li mozda i cerku? Ocevi su po tom pitanju tek nezgodni.
Kad vam je sin kod kuce, razgovarajte kao i pre, pitajte ga za cure, ponudite savet. Ocevi mnogo znace sinovima, uvek u svom ocu vide idola. Sad je doslo vreme da se kroz te price i savete druzite, a ne da se igrate loptom ispred kuce. On ce to ceniti i svi cete biti srecni i zadovoljni.
 
abgdez:
dr:
Jeli to jos jedna buduca svekrva rospija?
niste me razumeli ja sam mu otac i bili smo drugari po tom pitanju se osecam zapostavljenim
:shock: :shock: :shock:
Stvarno se izvinjavam ali sam sad u jos vecem soku.Pa pobogu covece hvala bogu da ga interesuju devojke,pa necete vi da mu ih zamenite.Decko mora da odrasta i da ima svoj privatan zivot,koji apsolutno ne mora da menja vas odnos,osim vremena koji provodi sa vama.
 
Ja razumem da ti je stalo do sina,ali ne smes da ga 'gusis' sa majcinskom ljubavlju!On zasreva,i ima pravo da vodi svoj zivot i 'juri'svoja interesovanja!
Nemoj ga gusiti majcinskom ljubavlju jer ga tako mozes izgubiti!!!!!!
 
Bože, svakakvih ljudi ima ! Prosto ne mogu da poverujem da je ovaj tip ozbiljan !?

A kako si ti abvgdez zamišljao njegovu mladost ? Šta si očekivao ?

Trebalo bi da budeš srećan što se dete osamostalilo. Uloga roditelja je da nauči dete svemu što se može naučiti, da ga spremi za život i da mu na kraju pomogne da ode od kuće i započne svoj život.

Kao što ptica uči ptiće da lete i na kraju, kad ptić malo poraste i nauči veštinu letenja, lepo ode iz gnezda i više se ne vrati, nego svije sebi svoje gnezdo.

Jesi li ti 'zapostavljao' svoje roditelje ?

Kako je ovo glup sklop reči ! Dete u mladosti zapostavlja roditelja. Svašta.
 
abvgdez:
do pre neke godine smo se lepo druzili, sad juri devojcice ne haje za mene. :?: :?: :cry:
Imas dve opcije...
1. da i ti pocnes da juris devojcice sa njim
2. da se pomiris sa cinjenicom da ces uskoro (par godinica ni tamo ni 'vamo) postati deda :shock:
Staris matori...takav je sled stvari - sorry!
:twisted:
 
Majke.Ostavite vase sinove da slobodno odrastu.Vi majke.Vi gusite svoje sinove,svojom nerazumnom ljubavlju,vi ih bukvalno unistavate.Kada bi majke,poboiljsale svoj seksualni zivot,one bi "oslobodile svog stiska" svoje sinove,koji ne mogu pravilno da odrastu,zbog svojih majki.I kada konacno (ako ikada) se ti "majkini" sinovi ozene,onda njihove zene,placaju ceh,sto su ih majke upropastile.Takvi sinovi,koji
su preterano "mazeni i pazeni",ne traze u braku zenu.! Oni ustvari,u zeni vide svoju drugu majku,od koje samo sto ne traze sisu,da bi nasli svoj mir i spokoj.Znam more mladih zena,koje su duboko nesrecne,
jer su se udale za mladice,kojima su njihove majke,"skidale zvezde sa neba",da bi njihov mali (od 35 godina),lepo i bezbrizno ziveo,pored svoje mamice.
 
Majke.Ostavite vase sinove da slobodno odrastu.Vi majke.Vi gusite svoje sinove,svojom nerazumnom ljubavlju,vi ih bukvalno unistavate.Kada bi majke,poboiljsale svoj seksualni zivot,one bi "oslobodile svog stiska" svoje sinove,koji ne mogu pravilno da odrastu,zbog svojih majki.I kada konacno (ako ikada) se ti "majkini" sinovi ozene,onda njihove zene,placaju ceh,sto su ih majke upropastile.Takvi sinovi,koji
su preterano "mazeni i pazeni",ne traze u braku zenu.! Oni ustvari,u zeni vide svoju drugu majku,od koje samo sto ne traze sisu,da bi nasli svoj mir i spokoj.Znam more mladih zena,koje su duboko nesrecne,
jer su se udale za mladice,kojima su njihove majke,"skidale zvezde sa neba",da bi njihov mali (od 35 godina),lepo i bezbrizno ziveo,pored svoje mamice.
:pop2:
 

Back
Top