problem
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: problem

Podrazumevano problem

pre mesec dana sam imao prvi sex, ubrzo probao i oral i anal. ali, imam jedan problem. u pocetku sam koristio durex performa i oni u sebi imaju neki lubrikant ili stavec zbog kog nisam mogao da svrsim duuugo, duuugo, a devojci je isto bio prvi put, pa nije mogla bas toliko da izdrzi. takodje, sa tim kondomom nisam mogao da postignem punu erekciju. sada koristim durex classic i sa njim je super sto se tice erekcije. ali ja nikako ne mogu da svrsim. treba mi oko sat vremena sexa, a posto ona ne moze da izdrzi toliko, onda kombinujemo i sa oralnim, analnim i sa petingom i tek onda na neku muku svrsim. mozda je to dobro za neke yebache, al ja bih zeleo da skratim malo to vreme... mozda ce mi to nekada u zivotu biti prednost, ali sada nije, verujte mi...

Ćale
    Guest

Podrazumevano Re: problem

Produzite predigru...trebalo bi da upali...

imamo mi dugu predigru, i ja se nalozim stvarno i skroz sam opusten. predigra nam traje po pola sata cak!

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

U glavi je stvar. Cenim da verovatno mnogo tehnicki dozivljas stvar... razmisljaj malo vise o njoj, gledaj je, gledaj joj telo sta radi, kako se uvija, slusaj je kako dahce stenje i sl... radi i razmisljaj o onome sto te lozi i videces kako ce stvar odma da ti bude na vr' qrca.
    Realno...

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3959

...ej brate Big Bad Wolf , pa prestani da mislish o fudbalu i tiketima...
    ...bar dok drndash....

Zainteresovan član baja_do_jaja (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Reputaciona moć
    44

samo misli na to kako je dobra jebacina a ne misli na kurton i svrsices za cas a i sto ce ti kurton to ti je isto ko kad peres noge u carapama

Primećen član tajson7 (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2006.
    Reputaciona moć
    48

Nisi jedini. Mnogi su imali takve probleme. Rešenje je u strpljivosti. Zapamti da ne treba samo ti da budeš dovoljno uzbuđen. I ona mora, inače će sve biti mučenje, a pogotovo ako nije dovoljno vlažna.

Samo mi nije jasno zašto se cure ne javljaju, da objasne žensku stranu problema. U ovoj situaciji je u većim problem ona. Ne smeš je izmrcvariti. Na kraju krajeva, što ti moraš svaki put svršiti! Dobro je što eksperimentišete. Nemojte stati, probajte još.

Početnik dreamy_goca (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

mi smo u startu imali problem da on odmah svrsi :? udje,izadje i to je to...jbg...ne moze sve da bude perfect...opusti se

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Big Bad Wolf
    pre mesec dana sam imao prvi sex, ubrzo probao i oral i anal. ali, imam jedan problem. u pocetku sam koristio durex performa i oni u sebi imaju neki lubrikant ili stavec zbog kog nisam mogao da svrsim duuugo, duuugo, a devojci je isto bio prvi put, pa nije mogla bas toliko da izdrzi. takodje, sa tim kondomom nisam mogao da postignem punu erekciju. sada koristim durex classic i sa njim je super sto se tice erekcije. ali ja nikako ne mogu da svrsim. treba mi oko sat vremena sexa, a posto ona ne moze da izdrzi toliko, onda kombinujemo i sa oralnim, analnim i sa petingom i tek onda na neku muku svrsim. mozda je to dobro za neke yebache, al ja bih zeleo da skratim malo to vreme... mozda ce mi to nekada u zivotu biti prednost, ali sada nije, verujte mi...
    [font=Comic Sans MS]nauci da ga vadis na vreme i prestani da koristis kurton i/ili je nagovori da pocne da pije logest. to ti je to[/font]

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku