офтопик: "Јелена Јанковић потукла Венус Вилијамс"

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Јомини, Ајрон, не закључавајте, јесте да је спортска, али нам дође као мелем на ране поосле ових политичких глупости.

Ко би рекао, али пишу о Јелени хвалоспеве.

Лондонски „Обзервер” каже, „Венус избледела, док је Јанковићева направила Српски дан”

наставља текст „Српски дан и без Црне Горе...”
Лепо пишу и о Ани Ивановић за коју кажу „Чија тамна лепотавећ привлачи групе препланулих и ознојаних младића уз ивицу терена”...
бар нешто лепо да прочитам...
http://observer.guardian.co.uk/sport/story/0,,1810984,00.html

А „сандеј Хералд” каже „Јанковићева послала повређену Венус (Венера на Енглеском) у орбиту на гробље звезда”
http://www.sundayherald.com/56529
 
Alekasandar2:
Јомини, Ајрон, не закључавајте, јесте да је спортска, али нам дође као мелем на ране поосле ових политичких глупости.

Ко би рекао, али пишу о Јелени хвалоспеве.

Лондонски „Обзервер” каже, „Венус избледела, док је Јанковићева направила Српски дан”

наставља текст „Српски дан и без Црне Горе...”
Лепо пишу и о Ани Ивановић за коју кажу „Чија тамна лепотавећ привлачи групе препланулих и ознојаних младића уз ивицу терена”...
бар нешто лепо да прочитам...
http://observer.guardian.co.uk/sport/story/0,,1810984,00.html

А „сандеј Хералд” каже „Јанковићева послала повређену Венус (Венера на Енглеском) у орбиту на гробље звезда”
http://www.sundayherald.com/56529

ma, pazi kako nece da ti zakljucaju temu... :roll:
inace, samim komentarom "ko bi rekao" pravis od teme "politicku glupost"...
 
torrente_bg:
A sto ce Novak Djokovic da uzme ENGLESKO DRZAVLJANSTVO?

E a sto ovi i dalje ispisuju da je Ana I. i Jelena J. iz SCG.Dokle vise.

Обзервер лепо каже "Српски дан и без Црне Горе"

али ми ћемо и даље да пропагирамо фудбал као кретени.
пропагирајмо и тенис.
Рецимо у мом граду прошле дедеље била је утакница у Америчком фудбалу. нов спорт, немамо појма још шта играју, али ево сакупило се на стадиону сасвим леп број људи да виде и навијају.

Ако Кастро може да игра бејзбол, што не могу Срби тенис или Амерички фудбал?
 
Alekasandar2:
Обзервер лепо каже "Српски дан и без Црне Горе"

али ми ћемо и даље да пропагирамо фудбал као кретени.
пропагирајмо и тенис.
Рецимо у мом граду прошле дедеље била је утакница у Америчком фудбалу. нов спорт, немамо појма још шта играју, али ево сакупило се на стадиону сасвим леп број људи да виде и навијају.

Ако Кастро може да игра бејзбол, што не могу Срби тенис или Амерички фудбал?
Americki fudbal se igra vec godinama kod nas,i vec imamo reprezentaciju koja je prva igrala u crvenim dresovima i uz intoniranje himne "Boze pravde"(i razvalila slovence 8-) )
A pravila vec dosta ljudi zna jer je bio prenos zadnjih nekoliko sezona NFL-a i prilicno su popularni(bar ovde u bg-u).
 
fortes:
Americki fudbal se igra vec godinama kod nas,i vec imamo reprezentaciju koja je prva igrala u crvenim dresovima i uz intoniranje himne "Boze pravde"(i razvalila slovence 8-) )
A pravila vec dosta ljudi zna jer je bio prenos zadnjih nekoliko sezona NFL-a i prilicno su popularni(bar ovde u bg-u).
uuuuuuuuu
gledo 8)
kakva je to utakmica bila

kako beshe 42:0?
 
Kad smo vec kod sporta...........maznuo od coveka :):):)

Pita učiteljica decu šta im roditelji rade. Te jednom otac policajac, drugom službenik, te ovo, te ono.... Perica neće da kaže.
• Šta je Perice?
• Ništa.
• Pa, ajde, reci.
• Pa, moj otac je striper u gej klubu. On igra i skida se drugim muškarcima za novac. Ponekad, kada je drugi muškarac baš zgodan i kada ponudi novac, moj otac ode posle posla sa njim da zajedno iznajme sobu u jeftinom hotelu. Tada za novac dozvoljava da drugi muškarac ima seks sa njim!
U učionici muk! Učiteljici neprijatno, skrene temu na nesto drugo, jedva nekako dovrši predavanje. Posle časa pita Pericu da li je moguće da je sve to istina. Na to će Perica:
• Ma, jok! Otac mi igra FUDBAL za Srbiju i Crnu Goru, nego me blam da priznam.
 
da podsetim i da nashi vaterpolirsti srbije,mada i dalje pod starim imenom rasturaju...
a anu ivanovic bi postavio na novcanicu od 10000 dinara..yebiga,izgubila je danas,al je mlada...mogli bi konacno da se okrenemo onim sportovima gde imamo uspeha i gde nas najbolje predstavljaju..dosta vishe o fudbalu...
p.s.volim ja i jelenu jankovic,da ne bude da je samo do fizicko izgleda..;)
 

Back
Top