Gitara

tehnicar1

Zainteresovan član
Poruka
300
Totalni sam neznalica povodom poznavanja instrumenta zvanog gitara, ali zato trazim pomoc od znalaca ovog instrumenta. Naime radi se o tome da bih zeleo nauciti svirati klasicnu gitaru medjutim, nemam instrument. Molio bih za savet strucnjake gde i za koje pare mogu kupiti klasicnu gitaru, na sta da obratim paznju kada je budem kupovao (bilo bi dobro kada bi neko naveo gde u Novom Sadu postoji prodavnica muzicke opreme u koju bih mogao da svratim).
 
A zasto jednostavno ne bi pogledao po netu... Imas odlican uvid u sve to, daleko bolji od price koju mozes dobiti na ovom mestu...
Mozes cak ad cujes ocene vrhunskih poznavalaca instrumenta, da preslusas audio klipove... nema cega nema.
Zato momce... googlaj...
 
Ne uzimaj klasicnu skuplju od 150 eur, jer ti ne treba skuplja, Obavezno proveri da li je vrat prav!!! To je najbitnije, tj. da li zice ne udaraju o pragove, uzmi Yamahu klasicnu i neces se pokajati...
 
tehnicar1:
Totalni sam neznalica povodom poznavanja instrumenta zvanog gitara, ali zato trazim pomoc od znalaca ovog instrumenta. Naime radi se o tome da bih zeleo nauciti svirati klasicnu gitaru medjutim, nemam instrument. Molio bih za savet strucnjake gde i za koje pare mogu kupiti klasicnu gitaru, na sta da obratim paznju kada je budem kupovao (bilo bi dobro kada bi neko naveo gde u Novom Sadu postoji prodavnica muzicke opreme u koju bih mogao da svratim).
evo ortak ja sam u srednjoj muzickoj sviram gitaru,imas u mitros musicu dobre gitare,ali ako hoces najbolje moguce resenje ti je yamaha c40 ne mozes da pogresis,ja na njoj i dan danas sviram,a ako uzimas zice neka budu d`addario normalna tenzija,a ako te bilo sta jos zanima slobodno me pitaj
 
action-smiley-069.gif
action-smiley-066.gif
action-smiley-069.gif
 
Makijavelli:
ma dobra je,ali nikako ne mozes na njoj da sviras metal recimo,ja sam se naskidao tablatura od metalike i systema,ali nije to to,mora da radi ozvucenje i elektricna.

pa naravno da ne moze... Za metallicu??? jedna dobra elektricna, pedalice boss DS1 ili MetalZone ili neki dobar proc i pojacalce od 60W... I da te vidi Bog!
I to vazi za bilo koji metal i grupu.
 

Back
Top