PayPal

Ima neka fora ali samo preko inostranih banaka ali sve u svemu ja se ne bih zezao sa tim.
Koliko znam zvanicno pay pal ne funkcionise za nasu zemlju.
 
Sto se tice placanja karticama ili da nama neko placa karticom za neki nas proizvod na primer, to ce se "zalaufati" i to sigurno. Necemo ni nesto bas dugo cekati.

Inace, trebao sam da zapocnem neki posao sa jednom firmom koja ce (izmedju ostalih aktivnosti), sa bankama ovde i sa bankama "vani" praviti neki dil, da se uspostavi nacin da se ovde moze koristiti placanje preko interneta prema vani ali (sto je vaznije) da mi mozemo otvoriti e-prodavnicu da se nama placa preko intreneta. Ja doduse sa bas tom materijom nemam posla sa njima, ali posto cu raditi drugo nesto za tu firmu, bicu na "izvoru dogadjaja" i prvi cu naravno to upotrebiti za sebe:)
Ako to uspe, resicemo mnoge probleme, samo treba strpljenja.
A i ja, ovako kilav nesto ne mogu da se vise angazujem pa nemam bas azurne informacije, dok ne potpisem ugovor.
Bice, bice..
 
@France:
Mislim da mozes da otvoris ali ti treba vazeca VISA kartica.Kad das br.kartice prodje par dana dok ti aktiviraju racun.Ako hoces dacu ti nneku adresu iz francuske pa se posluzi sa njom oko prijavljivanja.Ja ga koristim godinama i stvarno sam zadovoljan!
Nije adresa problem. Ja sam do zadnje promene Visa elektron (istekla, pa dobijes nov broj) imao validnu adresu iz Grcke.
Nakon ponovnog "update" i navodjenjem novog visa broja, nema sanse, vise ne gleda njihov softver adresu, vec broj visa kartice a taj broj sadrzi i kod zemlje gde je visa izdata. Glatko su me odbili :(
Do daljeg dakle....
 
Zna li neko gde se najdirektnije može raspitati i dobiti što preciznija informacija o PayPal-u, Metacharge-u i sličnm stvarima? Čija je to nadležnost?
 
Pozdrav svima!

Danas sam nasao resenje za placanje preko interneta,pa reko da vam predstavim stvar.Sajt fukcionise kao PayPal u potpunosti,znaci uclanite se dobijete vas racun a onda je dovoljno da postavite njihovo dugme za naplatu na vas sajt,danas sam probao i mogu vam reci da fukcionise!Prihvataju nase VISA kartice,bar za sada!

Pristupite sajtu!
 
jbt, em je ovo pitanje bilo jedno milion puta, em u listi zemalja na PayPalu nema Srbija, pa onda jos neko pita jel moze da se registruje...
pitam se, da li vi ljudi citatte druge postove, ili postujete kako stignete...
 
Ja im tamo poslao pitanje kada će Srbija ući u igru... I nema odgovora... Zato pitam da li se negde ovde može saznati što direktnije...
 
Gle čuda, sad proverio mail i stiglo ovo maločas:

Thanks for contacting PayPal. I appreciate the opportunity to assist you
with your questions.

We sincerely appreciate your interest in becoming a PayPal member.
Unfortunately, we are not yet providing services for the country or region
in question. Establishing our service in each new country or region
involves complex changes due to different regulations. We hope to be
expanding our availability, however, due to the complexities of global
expansion, we cannot give a timeframe for this. We are working hard and
look forward to expanding our services to additional countries and regions
in the future.

At this time, membership is available to residents of the following
countries and regions:

*Anguilla *Argentina *Australia *Austria *Belgium *Brazil *Canada *Chile
*China *Costa Rica *Cyprus *Czech Republic *Denmark *Dominican Republic
*Ecuador *Estonia *Finland *France *Germany *Greece *Hong Kong *Hungary
*Iceland *India *Ireland *Israel *Italy *Jamaica *Japan *Latvia *Luxembourg
*Lithuania *Malaysia *Malta *Mexico *Netherlands *New Zealand *Norway
*Portugal *Poland *Singapore *Slovakia *Slovenia *South Africa *South Korea
*Spain *Sweden *Switzerland *Taiwan * Thailand *Turkey *United Kingdom
*Uruguay *Venezuela

Membership is available to residents of the following non-U.S. territories:

*Guadeloupe *French Guiana *Martinique *Reunion

Visit https://www.paypal.com/ and click the "PayPal Worldwide" link in the
upper right corner of the page for more information on the countries that
PayPal supports. You may also view all newly added countries here.

If you have any further questions, please feel free to contact us again.

Sincerely,
Gerald
PayPal Community Support
PayPal, an eBay Company
 

Back
Top