Problem sa jetAudiom

Bata101

Početnik
Poruka
15
Koristim vec dugo ovaj plejer i mogu reci da je stvarno dobar i za pustanje filmova a i muzike ,naravno nije da ga hvalim ali je stvarno na zavidnom nivou....eeeeeeeee sad imam jedan problem jer u njega postoji jetCast koji sluzi za pustanje muzike preko neta a ja se tu bar do sada ne snalazim dobro:ako slucajno neko zna sta i gde treba da podesim da bih i to uspeo bio bih mu vrlo zahvalan a pogotovo ako je slucajno neko to koristio onda verovatno nebi imao problema da mi objasni.Inace ako neko zeli da koristi ovaj plejer mogu jos da pomenem da medju ostalog ima konvertore za filmove i naravno muziku i to u nekoliko formata mada mu je jedina mana sto to radi sporo ali veoma kvalitetno.Unapred hvala svima koji zele da mi pomognu.
 
Prvo odes na preference i popuni podatke o imenu radija, o tebi, sve ono sto zelis, mada ovo nije obavezno. Klikni na dugme "broadcast start" (slika satelitske antene), tada ce ti se on spojiti na internet i pocece emitovanje muzike koju ces ti da pustas iz jetCasta.
Nakon toga mozes kliknuti na sliku sa satelitskom antenom i gdje ti pise "jetCast" (lijevi-gornji ugao) i on ce ti otvoriti internet browser sa stranicom gdje je spisak svih onih koji vrsi broadcast u tom trenutku. I svi oni koji hoce da slusaju "tvoj" radio potrebno je da kliknu na sliku "mp3" pored imena radija i da dovnloaduju fajl, kojim ce preko jetAudio-a da slusaju tvoj radio.
pozdrav
 

Back
Top