Smisao života u jednoj ženi ...

Pa smisao zivota u drugoj osobi je malo...bzv...iskreno i kad cujem smisao mog zivota su moja deca je malo...ok nemam decu ali...u redu je da ti druga osoba upotpuni zivot, ali smisao bitisanja je u tebi samom...ne znam...ako se tako osecas jes vala h)...sta ako te smisao ostavi?! mislim nije to tako...
 
Spock:
Pa smisao zivota u drugoj osobi je malo...bzv...iskreno i kad cujem smisao mog zivota su moja deca je malo...ok nemam decu ali...u redu je da ti druga osoba upotpuni zivot, ali smisao bitisanja je u tebi samom...ne znam...ako se tako osecas jes vala h)...sta ako te smisao ostavi?! mislim nije to tako...

šta ako ti smisao života fudbal a slomiš nogu ????
...uostalom šta ako ostaviš samog sebe :shock:







-gadan deda rastem-
 
... jer ne postoji univerzalni odgovor... zivotu smisao sami dajemo.. tako da moze biti i u jednoj zeni...
f.) ... ima smisao ali nije ispravno... mozda, smisao... zivot kraj jedne zene
... mada je i pod a... hrabrost... narochito ako si omashio koji put...
 
Kad sam bio mladji zanosio sam se dosta tom idejom.
Uh koliko sam bio zaljubljen u jednu Nadicu kad se setim. Bese mi problem kako sve to ispoljiti, pokazati, uciniti nesto s tim. I onda sam naisao na podatak o nekom indijcu koji je valjda preko 1000 puta na zrncu pirinca nekako ispisao ime zene koju voli i poklonio joj, delovalo mi kao sjajna ideja, ali steta, ispostavilo se da nemam tu preciznost ruke
 
Lepa tema...moj život je krunisan mojom dragom ženicom koja mi je rodila malu lutkicu...kad to kažem onda moram da objasnim da nisam verovao u obostranu ljubav,veze su mi bile takve da su počeli već da mi rastu magareći delovi ,tipa uši zubi rep i više sam njakao nego pričao.šta oću reći...pa teme sa bivšim damama nisu bile bliske mome srcu...lepo je kad čovek za sebe nađe nešto što je jače od telesne strasti..kad nađe prijatelja i podršku...a u životu muškarca smatram da tu ulogu u potpunosti može odigrati samo jaka žena...Tako da tema"Smisao života u jednoj ženi.."je i moja životna poenta...Ako te pronđe žena života...ti dobijaš apsolutnu slobodu i radost življenja...
 

Back
Top