potrebna pomoc

jinxy

Zainteresovan član
Poruka
312
evo ovako...

sledece nedelje, za vikend, dolazi u bg jedna devojka iz zr. i ja bih voleo da se vidimo i odemo negde na neko romanticno i pristojno mesto, nesto da pojedemo, popijemo, da se ispricamo, sve u svemu, lepo provedemo.

i tu nastaje problem... ne pada mi na pamet niti jedno mesto. dajte mi predlog, sa sve telefonom i adresom, da pogledam kako je i da rezervisem.

unapred zahvalan...
 
Ili mozda bolje je vodi u Restoran "Bella Napoli" u Zemunu u Zmaj Jovinoj ulici.
Klopa je extra neces se zeznuti a i zemunski kej ti je odmah tu na 30-ak metara tako da posle ili pre restorana mozete u setnjicu.
 
A mozda da si prvo malo ispitao sta voli....mozda bi ti bilo lakse... :) U svakom slucaju mozes da je odvedes na kalemegdansku terasu...ili na ski stazu na pice.To mi samo sada pada na pamet. ;)
 
Ponekad čujem za neki restoran i odem tamo da vidim šta s jede al' uglavnom šetam i gledam i kad vidim da je neko mesto ok uđem - bože pa niko me neće ujesti, oni jedva čekaju da neko tako ušeta u njihov restoran :D

Tako i ti brate mili, prošetaj s cicom - pokaži joj grad i onda kad vidiš da neko mesto izgleda baš po tvom ukusu, ti lepo uniđi :D
 
dobro, slazem se, bice spontano, ali ja bih ipak da prvo isprobam sta imaju, pa tek onda da se castimo i uzivamo u 'rani. moguce je i to da izvedem, ali... mislim, da ako znam par mesta, da cu moci da navedem vodu na tu vodenicu.
 
Ma jok bre, razlike u ceni su ti mizerne od mesta do mesta - neću da ispadne da se hvalim al' ja mnooogo volim da klopam po restoranima - baš volim kad me služe,
računaš da ti treba za večeru i ćepi za dvoje 1500 din. al' uvek nosiš 2000 za svaki slučaj - jednostavno ne možeš da omaneš, kusur ti ostaje :wink:

A i brat emili imaš oči, odma vidiš koje mesto je u kom fazonu pa u zavisnosti od raspoloženja samo ušetaš.... Dobro ne mislim ovde na neke luksuzne hotele gde ti se samo ime plaća u evrima nego na prosečne restorane širom grada kojih ima na svakom ćošku maltene
 
Ja sam vec preporucila na jednoj temi restoran je u Zemunu, Despota Djurdja 22, tel. 615-906. Imaju lepu bastu s pogledom na reku, klopa je super i vrlo povoljna, mora d se rezervise jer je guzva narocito kad je lepo vreme, konobari ljubazni. A da zove se Balkan ekspres, a poznat je medju Zemuncima kao Vozic...
 
vidi ovako prijatelju, imam jedan savrshen predlog... dovedesh ribu kod mene kuci, pripremish je unapred na to da je vodish u restoran koji je prvi restoran na ovim prostorima tog tipa...ono, izgleda kao kuca, enterijer, atmosfera itd. upravo iz tog razloga da bi se ljudi osecali ultra prijatno. ti birash muziku, ja kuvam....a i bice jeftinije od nekog nad*kanog restorana. i problem reshen!
ustvari, ja cu zapravo otvoriti takav restoran....WOW! hvala ti:))))
 
e, a u Grinetu imaju lepe šare od trščanih roletni, i imaju poročne pice za 3,14kice i to sve sa slaninicom dimljenom, i karamelizovane orahe u sladoledu i cezar salatu i kafe fredo i...i...:P
Ma pošto je iz ZR samo ti nju pusti da priča i da te zabavlja ;) Verovatno ima i oveće sise ?
 
kakve su to pice za picki.ce, to za one sto malo jedu? pa sta ce onda tu dimljena slanina
ebala vas ta tailjanska kuhinja ima da otvorim restoran sa receptima iz patinog kuvara
necu salim se. ali razmislite o tome
 

Back
Top