VI , KAO PREDSEDNIK SRBIJE.........

skarfejs

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.702
Torente me sa jednim postom inspirisao da postavim ovakvu temu:

Sta bi uradili kada bi vas izabrali za predsednika Srbije???
Zaboravte ono, ogranicenja ustavom, i slicne fore..........ovo je ionako virtual

Dakle ,u tri tacke.............

1).................................................................
2)................................................................
3).................................................................
 
jomini:
1. Zabranio bih svima ostalima da se bave politikom.
I to je to. :lol:

Program u jednoj tacki??? :D

Coll........ :D :D :D
kim6ap.jpg
 
promenio bih stanovnistvo...srbe u australiju, aboridžine u srbiju,

stavio bi za predsednika vlade nasera orica, pa bi mu poslo misirca

obnovio diplomatske odnose sa šiposima u najlepšem svetlu, i njima poslao istog u goste


pod 4. vratio bi aboridžine među klokane, a naše ljude u novu i cistu državu
 
marlоn:
promenio bih stanovnistvo...srbe u australiju, aboridžine u srbiju,

stavio bi za predsednika vlade nasera orica, pa bi mu poslo misirca

obnovio diplomatske odnose sa šiposima u najlepšem svetlu, i njima poslao istog u goste


pod 4. vratio bi aboridžine među klokane, a naše ljude u novu i cistu državu
@Marlon
Spada li u nabrojano i masovno izvinjavanje zato sto si Srbin, masovan odlazak na sahrane onima za koje Srbi ne postoje,......bi ce dosta....
 
marlоn:
promenio bih stanovnistvo...srbe u australiju, aboridžine u srbiju,

stavio bi za predsednika vlade nasera orica, pa bi mu poslo misirca

obnovio diplomatske odnose sa šiposima u najlepšem svetlu, i njima poslao istog u goste


pod 4. vratio bi aboridžine među klokane, a naše ljude u novu i cistu državu

Mislim, u redu je Srbe u Australiju, ali sta su ti Aboridzini krivi, da ih uglavis ovde???
 
no_problem:
Мисирац ... То је онај из партизанског филма Отписани? Драго ми је да се сећамо срећних времена када су партизани убијали четнике.
misirac je simbol... kao bunjuelov Fantôme de la liberté, a za one druge je Cet obscur objet du désir ... ovo zbog trikolora
 
Па видиш Скарфејс, да ти објасни нешто чика Но_проблем. Да би ти нешто могао да сконташ, мора ти се цртати. Политика није ствар у којој се црта. Црта се у ликовној уметности. Посвети се томе.
 
Hahaaa!
Pa moram onda i ja da odgovorim.
Znaci virtual je.Predsednik sam i najjaci i niko mi nista ne moze.
Idemo ovako:
Sve bi se radilo brzo i efikasno :)
1.Uveo 10 puta stroziji zakonik,smrtnu kaznu i uveo vanredno stanje koje bi podrazumevalo zabranu izlaska iz zemlje izuzev strancima za koje se to ne bi odnosilo.Presude bi morale da se donose najkasnije u roku od 7 dana u suprotnom sudija ide u zatvor.
2.Svi koji su i malo imucniji morali bi da podnesu dokaze o imovini.Sve do najsitnijeg detalja.
S tim sto oni sto su se obogatili u zemlji kao sto je Srbija za 2-3 godine/a to je u zemlji kao Srbija nemoguce/ nece morati to da rade vec ce automatski sve da im bude oduzeto.Naravno za takve stvari bi sledovala smrtna kazna na porodicnom nivou ili rad u rudniku i sl.
3.Kad bi zavrsio sa tim ciscenjem,onda bih ukinuo vanredno i sa milijardama dolara oduzetih od tih lopova/Karici,Miskovici,Rodici,Drakulici,Hamovici,Beko......../ krenuo u obnovu zemlje.S tim sto bih pola od tih para dao Amerima da pociste siptare na Kosovu /em bi zaradili,em bi mogli da ispituju nova oruzja/.Inace trazio bi od Rusa da mi isporuce Karice i Milosevice.Ako nece isutirao bi im ambasadora iz Srbije a sa Amerima bih se slizao najstrasnije.
 
torrente_bg:
Hahaaa!
Pa moram onda i ja da odgovorim.
Znaci virtual je.Predsednik sam i najjaci i niko mi nista ne moze.
Idemo ovako:
Sve bi se radilo brzo i efikasno :)
1.Uveo 10 puta stroziji zakonik,smrtnu kaznu i uveo vanredno stanje koje bi podrazumevalo zabranu izlaska iz zemlje izuzev strancima za koje se to ne bi odnosilo.Presude bi morale da se donose najkasnije u roku od 7 dana u suprotnom sudija ide u zatvor.
2.Svi koji su i malo imucniji morali bi da podnesu dokaze o imovini.Sve do najsitnijeg detalja.
S tim sto oni sto su se obogatili u zemlji kao sto je Srbija za 2-3 godine/a to je u zemlji kao Srbija nemoguce/ nece morati to da rade vec ce automatski sve da im bude oduzeto.Naravno za takve stvari bi sledovala smrtna kazna na porodicnom nivou ili rad u rudniku i sl.
3.Kad bi zavrsio sa tim ciscenjem,onda bih ukinuo vanredno i sa milijardama dolara oduzetih od tih lopova/Karici,Miskovici,Rodici,Drakulici,Hamovici,Beko......../ krenuo u obnovu zemlje.S tim sto bih pola od tih para dao Amerima da pociste siptare na Kosovu /em bi zaradili,em bi mogli da ispituju nova oruzja/.Inace trazio bi od Rusa da mi isporuce Karice i Milosevice.Ako nece isutirao bi im ambasadora iz Srbije a sa Amerima bih se slizao najstrasnije.

'ebote torrente... pa ti oš da živiš sam u srbiji :D
 

Back
Top