sexy donje rublje

ja sam se manula haltera i gluposti nije to za mene,ja sam minimalista sto se tice garderobe(ne u smislu da mi je malo toga potrebno nego volim jednostavno)
znaci brus i gace to je to i eventualno stikle
uglavnom crno i crveno,imam i nekoliko belih i bez gacica kad nosim bele suknje i pantalone
tange su mi malo prevazidjene pa ih sve manje nosim sem kad se gace ocrtavaju onda moram tange,vooolim shorty to mi je baaas cool,u njima se udobno i lepo osecam
 
volim one tesne boxerice ne znam je l imaju neko ime:? znaci ne one u kojima landara
moze i slip samo ne onaj beli penzionerski uz to neka lepa tesna majica da se ocrtavaju misici eto
tako moze da seta po ceo dan po kuci
ne volim kad seta bez vesa jer kita onako smezurana od vrucine deluje poprilicno tuzno
 
moj je u svim bojama i jednobojni i šareni ....baš ne štedim na donjem vešu...i sexi i klasični.....razni su komadi u pitanju
a što se tiče drugog dela pitanja....mislim da bi mi se zgadio da ga vidim u tangama...ma ne treba mu donji veš uooooopšte.....
 
eve ti sexy..... CANDY...... underwear&BRA :lol:

candy.jpg
..............
85candy-bra.jpg

 
hanibaI77:
volim one tesne boxerice ne znam je l imaju neko ime:? znaci ne one u kojima landara
moze i slip samo ne onaj beli penzionerski uz to neka lepa tesna majica da se ocrtavaju misici eto
tako moze da seta po ceo dan po kuci
ne volim kad seta bez vesa jer kita onako smezurana od vrucine deluje poprilicno tuzno
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
Majo, meni se učinilo da si imala ideju da se jave cure kako bi volele svoje dečake da vide, a kako ja vidim samo devojčice kako vole SVOJ veš. Čini mi se da ne vole dečake u ONOM vešu.

NEgo ti mužu da obučeš one tange od bombonica pa polako da grickaš jednu po jednu....
 

Back
Top