Ne to nije on...

mila27

Početnik
Poruka
12
Dobro vece, zeljela bih vas nesto pitati...Kako biste reagovali da ste 6 meseci u vezi sa nekim i nakon toga sasvim slucajno saznate od nekog levog poznanika da vas partner nije ono za sta se izdaje da jeste?
Da li biste se uopste pitali cemu ta farsa?
 
mila27:
Dobro vece, zeljela bih vas nesto pitati...Kako biste reagovali da ste 6 meseci u vezi sa nekim i nakon toga sasvim slucajno saznate od nekog levog poznanika da vas partner nije ono za sta se izdaje da jeste?
Da li biste se uopste pitali cemu ta farsa?

Ako imas 27 god.pitala bih se ..sta sam radila 6 meseci..njegovog foliranja, pod uslovom da je to sve tacno....Znaci u narednih 6 minuta..dostavi mu ..odjebnicu ..vrlo jednostavno ..:p
 
mozda je covek u programu zastite svedoka,pa ne sme da ti kaze nista o svom pravom zivotu,a ko zna mozda je uzeo tudj identitet jer je on u stvari danju obican covek,a nocu spajdermen,ili je agent cie sa misijom da pronadje radovana u srbiji,a ko zna mozda je i sa druge planete jos se nije upoznao sa obicajima zemlje pa prica okolo sta stigne,ko zna sto ga na kraju ti to ne pitas sta cemo ti mi koj ku..c
 
mila27:
Dobro vece, zeljela bih vas nesto pitati...Kako biste reagovali da ste 6 meseci u vezi sa nekim i nakon toga sasvim slucajno saznate od nekog levog poznanika da vas partner nije ono za sta se izdaje da jeste?
Da li biste se uopste pitali cemu ta farsa?
Koliko mozes(trebas) da verujes tom "levom poznaniku"??
Sta ako 'on' ima neke skrivene namere??
....hm....ne bih ja bas svakom verovala.....
Znas kako kazu-dvaput meri,jednom seci... :wink: :wink:
 
Mozda treba da mu pruzis sansu da ti objasni zasto to radi. Ali ne zaboravi, koliko god da je prica luda i za nepoverovati, mozda je istinita. Tako da, pokusaj otvoreno popricati sa njim.
 
Palo mi je na pamet da bi to neko mogao da namerno uradi...zato sam se potrudila da iskopam sto vise podataka i zaista je prica drugacija od one koju je on ispricao...Dakle on zaista nije to za sta se izdaje...Prica bi imala smisla da je ozenjen pa da vodi paralelan zivot. Ali nije...pa se pitam da li ima uopste smisla traziti objasnjenje?
 
@Mila27

Lepo ti tom tvom "partneru" poželi sve najbolje u životu i kreni svojim putem. Zahvali mu se na iskrenosti i reci da je među vama definitivno sve gotovo. Ukoliko to neuradiš sada, sigurno ćeš to uraditi kasnije, samo ćeš u među vremenu izgubiti dosta živaca i vremena.

Dakle, veza nema nikakvu perspektivu. Prekini, oporavi se od šoka i kreni dalje.

PS: Stvarno svakakva bića hodaju po ovoj planeti.
c026.gif
 
mila27:
Dobro vece, zeljela bih vas nesto pitati...Kako biste reagovali da ste 6 meseci u vezi sa nekim i nakon toga sasvim slucajno saznate od nekog levog poznanika da vas partner nije ono za sta se izdaje da jeste?
Da li biste se uopste pitali cemu ta farsa?

Dobro vece !!!

Pa mislim da jedan levi poznaninik nije dovoljan da to dokaze , mislim da ipak treba jos neka osoba koja poznaje tog tvog momka isto to potvdi !!!! :wink:
 
Pa ukoliko te je sve vreme lagao.....pozdravi se sa njim i u nove akcije...:) :) Nastavi da uzivas u zivotu...samo bez njega...nije ni prvi(bar mislim), ni poslednji....Ali prko lazi ,nemoj da prelazis...... ;) :)
 
mila27:
Palo mi je na pamet da bi to neko mogao da namerno uradi...zato sam se potrudila da iskopam sto vise podataka i zaista je prica drugacija od one koju je on ispricao...Dakle on zaista nije to za sta se izdaje...Prica bi imala smisla da je ozenjen pa da vodi paralelan zivot. Ali nije...pa se pitam da li ima uopste smisla traziti objasnjenje?
Ako nista makar iz radoznalosti bih trazila objasnjenje...e sad zavisi sta te je lagao i zasto...mada bez obzira koji su razlozi, bezveze je...jer ja mu nikad posle ne bi verovala sta god da kaze...a kad nemas poverenje onda sta ti vredi bilo sta drugo...tako da znas i sama...
 
Imam drugaricu koja je bila u nekoj slicnoj vezi gde joj se decko predstavljao kao Dragan...da bi se na kraju ispostavilo da je musliman,sa totalno drugim imenom.Njegovi su je,kad su je upoznali posle godinu i po dana,terali da oblaci dimije....da ne pisem dalje!!!
Mislim da bi trebala da porazgovaras sa njim,a ako je razlog prihvatljiv mozda i da mu oprostis.Mozda i taj neko ko ti je rekao to o njemu laze.Veruj samo sebi i svojim usima i ocima!!!
 
Како може да те фарба бре 6 месеци?

Ја сам се у другом средње баш заљубио, лагао за године да бих је смувао...после неког времена јој признао...баш се разочарала...али опростила ипак. Били 6 месеци заједно...
 
Po pitanju levog poznanika, nisam htela da pisem sve iz razloga da post ne bi bio dugacak. Ali sasvim slucajno sam srela tog poznanika koji me ptiao odkuda ja u vezi sa tim i tim...na kraju se ispostavilo da su njih dvojica odrasli zajedno a roditelji su im kucni prijatelji. Sumnjajuci u pricu, da bi mogla biti namestena, potrazila sam pomoc sa druge strane (MUP, prijatelj od moga oca radi tamo), i saznala da se zaista radi o drugoj osobi...mislim, postoji i ta osoba za koju se on predstavljao ali to je njegov radni kolega a ne on...I jedan i drugi su Srbi, tako da opcija skrivanja nacionalnosti pada u vodu...
U svakom slucaju, i ja delim vase misljenje. To pretvaranje je moglo da bude interesantno sa 15 godina, ali po meni licno, osoba sa 30 koja radi takve stvari je bolesna...
 
Onda ga lepo uhvati pa porazgovaraj sa njim cemu to lazno predstavljanje.Verovatno ima razlog za to(koji ne opravdavam u svakom slucaju,pogotovo sto ima 30 godina kako kazes)....reci mu da si saznala....uostalom svaka tajna se sazna pre ili kasnije....BOLJE PRE!!! :)
 
mila27:
Sumnjajuci u pricu, da bi mogla biti namestena, potrazila sam pomoc sa druge strane (MUP, prijatelj od moga oca radi tamo), i saznala da se zaista radi o drugoj osobi...mislim, postoji i ta osoba za koju se on predstavljao ali to je njegov radni kolega a ne on...
U jbt...Ma pali bre...jezivo....
 
Pa lepo kaži da si upoznala tipa koji se zove isto kao on i radi isto gde i on. "Jao, kako je to lepo i čudno. Super, zar ne!"

Vidi, stvar je već pukla! Pitanje je samo kako će to izaći na videlo. Možeš napraviti predstavu ili se samo povući.
 

Back
Top