Nataso Kandic, dabogda se nad tvojom decom ponovila Srebrenica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Neka me podrzi (ako ima ko), a posebno neka me LDP-ovci i ostali slicnih misljenja napadaju.
Mogu samo da kazem da se ponosim ovim naslovom i kada bih imao priliku prviu bih uradio njenoj deci ono sto je Ratko Mladic radio u Srebrenici.
Ja, koji nikada nikom nisam zeleo da naudim, jednostavno gorim od zelje da se susretnem na gospodjom Natasom.
Iako cela drzava, cak i predsednik Srbije, koji je poznat po blagim stavovima protestuju, zajedno sa svim bitnijim faktorima u Republici Srpskoj, a ministar srpske vojske najavljuje tuzbe i zalbe i ponovne postupke, ona kaze DA JE NASER ORIC SA RAZLOGOM OSLOBODJEN, JER NIJE BILO DOKAZA.
A zasto onda za Mladica imaju dokaze?
Dogodila se Srebrenica, al ko to moze da dokaze...
Zbog cega mi da se trudimo da ugodimo Hagu, kada ce Ratka Mladica, ciji je jedini zlocin Srebrenica, osuditi na 200+ godina, a ovog baliju na samo 2. budjave godine.
I iz tih razloga doticnoj zelim ono sto sam vec napisao.
Ocekujem zakljucavanje teme, ali se nadam da cu pre toga cuti bar neke komentare i da necu popiti bananu
 
Ja sam danas bila optuzena za kletvu da Naseru Oricu sude zrtve:(
I, tema ce ti biti zakljucana, budi siguran.
Meni govore da sam Radikal, nula, niko i nishta, ja ponavljam, ja sam Srpkinja i mene sve rane moga roda bole(sto bi rekao pesnik) to mi ne moze niko zabraniti.
Ne mogu blagosiljati ubice i zlocince koji za svoja nedela bivaju nagradjivani, ostalo prepushtam nekome ko je iznad sviju nas.
Pozz
 
Абсоник,

заборављаш да је Ратко из Сребренице извео жене и децу Насерових бораца, обезбедио им храну и медицинску негу, безбедан конвој до Тузле и остало (а Насер и његови су чинили знаш и сам шта српским старцима, женама и деци три године пре тог јула '95). Да не улазимо по стоти пут у причу о Сребреници, али ако ишта, не треба и не може Младић бити равнат са Орићем, ни по чему.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top