Kada ste zadnji put zaista imali SEKS svog zivota ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stari Lisac:
Znate ono kada vam tako strasno zuji u glavi i neznate gde se tacno nalazite , aon nikada da prestane ...prosto mislite da ce te totalno da plouditee...dogadja li se bas cesto ili povremeno ...ili (nazalost) vrlo retko ?

LISAC ride again
Imam samo jednu primedbu, iance sve si super opisao kako to izgleda sa zenske strane. Ono - a on nikad da prestane uopste mi ne pada na pamet. Uostalom, tada mi nista ne pada na pamet, nista ne mislim ... uopste nisam ovde ..
Svima zelim puno dobrog vodjenja ljubavi,ili seksa,vec kako ko voli
Kiss
 
pre jedno mesec dana kad je devojka mog zivota dosla kod mene da se oprostimo jer ide u grcku da zivi...

jednostavno, ****** smo se 2 dana na exerima
bili smo na sva 4 kreveta u obe sobe, u tush-kabini, na podu, uz orman neverovatno nesto...sa kratkim pauzama za sokic, slatko, malo muzike price, neznosti...dzok....
JELENAAAA NIKO NE ZNA DA SE KARA KAO TIIII VRATI SEEEEE SVE SU GLUPE I PASIVNE DO JAJAAAA
buaaaaa smrrrcccc breeee
 
svidja mi se ova tema.taj sex sam imala juce.necu da se hvalim ali imam ga vrlo cesto,izuzetno je bitno da sex u vezi bude svetski.ne mogu da verujem da neke devojke nikada prilikom sexa nisu dozivele orgazam,vrla je bitno da te osoba sa kojom si zadovolji u potpunosti a naravno i ona to ocekuje od tebe.sa deckom sam godinu dana i on mi je prvi,ili imam odlicnog ucitelja ili sam stvarno nadarena.
 
:arrow: ...he,he,he....e blago tebi princezo,taj tvoj mora da je neki gadan kapacitet :shock: ...zamisli koincidencije,i meni se za vikend dogodio vrhunski extra dozivljajni sex...blago nama :wink: ...gazdarice,ne kukaj,mozda nisi ni svesna sta ti se sprema,neki superizdrzljivi momcic moze da vreba iza svakog ugla dok se budesh vracala kuci sa posla... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top