ZNA TE LI PROGRAM DE SE PRAVE IGRICE????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma prave se, ima jedan program... yove se Magic Game maker...
Da bi ti program radio moraš da imaš mikrofon i kad startuješ program treba preko mikrofona da zadaš parametre i izgled igrice... I što bolje opišeš šta želiš, bolja će igra da ispadne posle kompajliranja... Naravno, sve je to na engleskom, ali to ti valjda neće biti problem...
Ako hoćeš mogu da ti pronađem link ...
 
ovo je bolje od onog cuvenog
pray the lord :lol:

Nego kad smo vec kod ovog. Mislim da je ober (ali nisam siguran) dao link za game maker.
Sta kazete da napravimo malo takmicenje. Recimo 14 dana da svako ko hoce napravii neku igricu uz pomoc tog programa i onda anketica kao sto je cale dao ali ovog puta za igru korisnika foruma :lol: Ko napravi najbolju postane mod :lol. Salim se ali sto da ne . Napravimo malo takmicenje.
 
Serijski_Ubica:
Ma jok, sve ide preko mikrofona... samo terba da budeš originalan i kreativan.
Daj ne zezaj coveka, za zezanje sam zaduzen ja :lol:

@ /I/I@Ī@
Ma jok. Bas sam danas skinuo taj program i malo se zezao. Imas i fina uputstva na sajtu.
U principu za jednostavnije igre ti ne treba poznavanje programskog jezika. Sve slazes kao lego kocke. Tipa imas objekat zadas mu zakonoitost ponasanja i sredjujes kolizije i sta se desava u datom trenutku. Cak je i zanimljivo a moze biti i kreativno sa malo resursa videti sta moze da se napravi.
Znanje programiranja ti treba ako pozelis da napravis FPS igru (i ona moze uz pomoc ovog programa) Stvarno je mali ali mocan alat za zezanje. Ipak nije za ozbiljnije stvari.
 
e a shto se tiche ovog takmicenja...mislim da je bolje da zajedno napravimo neshto nego da svako pravi za sebe...znam da cete sad reci pa bilo je do sada milion takvih tema i nijedna nije uspela,ali mislim da je ovaj program lagan i da mozemo da napravimo neku jednostavniju igru.evo ja se prijavljujem da napishem prichu i dijaloge i da uradim neke sprite-ove,
da,mislim da bi najpogodnije bilo da pravimo neshto poput Heroja u 2D.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top