Koliko ste stvarno nevaljale?!

NevaljaliMatorac

Početnik
Poruka
25
Covek bez maste je ogranicen na »klasiku«, ali mene interesuju one osobe koje imaju smelost da svoju beskrajnu mastu pretvore u stvarnost! Koliko vas je stvarno spremno da u sexu proba nesto novo, neobicno, otkaceno... Sta mislite o nevaljalom matorom Vuku koji traga za Crvenkapom ili o mladom lovcu koji bi rado baku... (mislim spasao od Vucka...haha)?
Ima li vas (mene zanimaju zenske osobe... molim Lovce da mi ne prilaze od pozadi) koji jos smete i mozete.. da se vinete u visine izazova nepoznatog?

ps - koliko bi vas privukle ili odbile recimo moje godine :twisted:
 
:lol: :D
crvenkapica0mb.jpg

....
 
marina.c:
A, kol'ko ti to imaš godina...?
Za neke su matorci i oni od 40 leta!!!

Marinice :lol: !

Posto ja volim da se "igram", pogledaj moju sliku u profilu pa reci koliko imam godina. Recicu ti posle toga koliko mi pise u krstenici. Ako pogodis sledi nagrada :wink:

Inace ovo "matorac" je za mene recimo malo zezanje i kako neko gore rece, ne moram jos uvek da pevam pomenutu Borinu pesmu.... :twisted:
 
Gazdarica:
Volim da se igram... Ipak, ne volim mnogo razradjene scenarije... Prija mi tek inicijalna ideja, a sve ostalo treba da bude prepusteno zelji i improvizaciji... Jer, samo tako ne gubi na spontanosti...

Jasno! Mislim da se u ovome slazemo. Najbitnija je sama ideja, a uskladjivanje i sve ostalo bi trebalo da ide "u hodu" (normalno za to treba da postoje dvoje koji se potpuno razumeju...).

Negoooooooo... Meni nesto pade na pamet u vezi tvoga nicka GAZDARICE (eto idejeeee) ;-) :twisted:
 

Back
Top