koliko se zloupotrebljavaju reci

Popushi mi ********...
Ne znam shta drugo da ti kazem.
Tvoje pitanje, a samim tim i ti, glupo je ko bachka palanka...
Serem ti se na pitanje...
komadic govna upada i u tvoje usta i ti ga gutash sa slashcu...
Volim te?
Pojedi mi ***** arapine dvonogi!
Nemoj vishe da sam te video sa tako glupim pitanjem ovde!
jasno?
Dabogda ti keva ****** zenu!
 
o)Bolji primer ti ne treba!!Culi smo PALJBU ruznih reci(u arsenalu ovog coveka ih ima josh na hiljade i hiljade).Uostalom cucemo ih sigurno!!!Ovakvi ljudi zato ne znaju znacenje reci:LJUBAV,POSHTOVANJE,STRAST,CEZNJA,CEKANJE,CAST,TOLERANCIJA......I oni su zato siromashni(duhom naravno)a mozda bogati parama,kucama,devojkama,za njih KRUPNIM,a za mene JAKO,JAKO sitnim stvarima. Zato se ovaj covek i javio jer si spomenula(ili spomenuo) reci na koje ovi ljudi pobesne ili beze od njih kao djavo od krsta!!!pOTREBNO NAM JE MNOGO ,MNOGO BELOG LUKA I KRSTOVA DA IH OTERAMO!!!Mozesh misliti shta ce sve meni da kaze,ako je onako reagovao na tvoje benigno obracanje!!!
 
Bitno je da ima isprovociranih...Mene samo fascinira cinjenica da oni setaju ulicom...
Licno:niko te nije terao da odgovaras...samo mirno preskoci...
LM.Mislim da je rasirena pojava zloupotrebe i da sve reci neznosti upravo znace izgovor i zataskavanje krivina...Mnogi misle da se sve resava time i olako ih sipaju na sve strane,onda mi koji cutimo prilicno delujemo nenormalno i bezosecajno.Meni je prilicno muka od tih "emotivaca".A vama?
:?:
 
magic:
Bitno je da ima isprovociranih...Mene samo fascinira cinjenica da oni setaju ulicom...
Licno:niko te nije terao da odgovaras...samo mirno preskoci...
LM.Mislim da je rasirena pojava zloupotrebe i da sve reci neznosti upravo znace izgovor i zataskavanje krivina...Mnogi misle da se sve resava time i olako ih sipaju na sve strane,onda mi koji cutimo prilicno delujemo nenormalno i bezosecajno.Meni je prilicno muka od tih "emotivaca".A vama?
:?:
Meni je drago, zato shto takve emotivce odmah registrujem, isplivaju na povrsinu odmah sa 'kitnjastim terminoloski ispravnim a shminkerski shljokicastim izgovorima'.. :D
 
GJARIJANA ILI KAKO GOD BILO.... GNJIDA SI RETKA...
ZAPRAVO NE ZNASH BASH NISHTA O MENI NITI SI MOGLA ISHA DA SAZNASH O MENI IZ MOJE, KAKO TI NAZIVASH, PALJBE JER JA SAM SE SAMO ZABAVLJAO SLISHLJAJUCI KRETENSKE PSOVKE.
ALI VAZNO JE DA SI POTRCHALA PRED RUDU I SLATKO SE ISKENJALA.
VOLISH DA SI PAMETNA?
HA?
VELIKA KUCA?
CHAMAC?
NOVAC?
DA TEBI ZAISTA NIJE STALO DO TIH STVARI TI IH NEBI NI KONSTATOVALA A JOSH MANJE BI IH NIPODISHTAVALA.
NE RAZUMESH?
TI DRAGA MOJA UZASNO PATISH ZA KUCOM, KOLIMA I SVIM OSTALIM MATERIJALNIM STVARIMA KOJE SI GORE NABROJALA ALI TO MNOGO SNAZNO POTISKUJESH DUBOKO U SEBE JER PROSTO NE VIDISH DA CESH IKADA MOCI DA DODJESH DO TIH STVARI.
I DALJE TI NIJE JASNO?
SLUSHAJ PILENCE...
JA UOPSHTE NE PATIM OD MATERIJALNIH STVARI...
NE BIH IMAO NISHTA PROTIV DA IMAM OGROMNU VILU, DIVNA KOLA, JAHTU, MNOGO NOVCA ITD....
ALI MENI ZAISTA NE PREDSTAVLJA NIKAKAV PROBLEM SHTO NISHTA OD TOGA NEMAM...
I ZAISTA MI JE DRAGO ZBOG NEKOLICINE LJUDI KOJE POZNAJEM KOJI IMAJU MNOGO SKUPIH IGRACHAKA I KOJI ZNAJU DA UZIVAJU U NJIMA.
TO JE LEPO... SIGURAN SAM DA JA NE BIH BASH ZNAO DA UZIVAM I CENIM SKUPE IGRACHKICE...
ALI SESTRICE, MENI NIKADA NE BI PALO NA PAMET DA OMALOZAVAM LJUDE KOJI IMAJU SKUPE IGRACHKE...
AKO SU ONI SRECNI, SJAJNO...
AKO NISI, *******...
TO JE CELA PRICHA...
JEDINO SHTO JE VAZNO JE DA LI JE CHOVEK SRECAN I ZADOVOLJAN ILI NIJE...
UPOZNAO SAM TAKODJE MNOGO PREBOGATIH LJUDI APSOLUTNO NAZADOVOLJNIH SVOJIM ZIVOTOM.... NESRECNIH LJUDI...
IGRACHKE IMAJU VREDNOST UKOLIKO CHINE SRECNIM ONOG KO IH POSEDUJE ALI UKOLIKO NE CHINE TOG ISTOG SRECNIM, ONE SU BEZVREDNE...
VIDISH, TI CHAK NISI BILA NI ISPROVOCIRANA, NIJE TE NIKO NI BOCNUO U TVOJU SLABU TACHKU VEC JE SITUACIJA MNOGO KRITICHNIJA.
TI LUDISH JER NE POSEDUJESH SKUPE IGRACHKE...
NISI U STANJU TO VISHE DA KRIJESH...
TO JEDNOSTAVNO NAVIRE IZ TEBE...
JASNO MI JE DA CESH TI OVE MOJE REDOVE U STARTU ODBACITI KAO TACHNE JER NA KRAJU KRAJEVA IPAK PSUJEM I SAMIM TIM SAM PUN KO BROD A POSHTO SAM PUN KO BROD JA SAM I JEZIVO NESRECAN...
JASNO MI JE TO. ALI TO TI JE SHTO TI JE.
ODBRAMBENI MEHANIZAM TI JE CHUDO JEDNO...
U SVAKOM SLUCHAJU, ZAO MI TE JE...
I POSAVETOVAO BIH TE DA ZA SVOJE DOBRO UBUDUCE DOBRO PROMISLISH PRE NEGO SHTO IZAZOVESH NA DVOBOJ NEKOGA O KOME NISHTA NE ZNASH JER TAJ NEKO OLAKO MOZE BITI NEKO KO CE IZ JEDNOG ZAMAHA DA TI ODSECHE GLAVU,
KAO SHTO SE UPRAVO DOGODILO.

JOSH ZELIM DA SE OBRATIM MAGIC-U.
UOPSHTE NISAM IMAO NAMERU DA TE VREDJAM.
DOSHLO MI JE DA SE ISPRDIM I TO SAM URADIO.
PRDEZ UOPSHTE NIJE BIO ISPROVOCIRAN TVOJIM PITANJEM.
PITANJE TI JE KAO I MNOGA DRUGA... NE BASH INTERESANTNO...
ZAPRAVO SAM TRAZIO NEKU TEMU NA KOJU JOSH NIKO NIJE DAO SVOJ KOMENTAR.... DA SAM NAISHAO NA NEKU DRUGU TEMU SA NEKIM DRUGIM PITANJEM, ISTO BIH SE ISPRDEO.
AKO SAM TE UVREDIO ILI PROBUDIO U TEBI NEKO SLICHNO OSECANJE, IZVINI.

SVIMA VAM ZELIM USPESHNE NOVOGODISHNJE PRAZNIKE I PUNO LJUBAVI U NAREDNOJ GODINI. BOG VAS MIROPOMAZAO!
:wink:
 
Svako ko procita prvo tvoju,onda moju,pa opet tvoju diskusiju,shvatice sve!!Izvredjao si me poshteno!!!Svaka cast!!!Samo si se uklopio u temu.DOBRO VASPITAN COVEK JE ONAJ KOJI NE PODNOSI ONOG KOJI TO NIJE!!!A glavu mi nisi skinuo(mada ne sumljam u to da i to mozesh-u bukvalnom smislu)!!I josh neshto,JAKO bi se iznenadio kada bi saznao sa kime pricash!!!
 
GJURDJIJANA, NEPRIJATELJU STRASHNI, SVAKO KO PROCHITA NASHE PREPUCAVANJE ,A DA TAJ NEKO IMA IMALO MOZGA, UVIDECE DA SAM JA SJAJAN MACHEVALAC A TI SI TEK OBICHAN NESRECNIK KOJI IDE NAOKOLO SA SVOJOM TOLJAGICOM I KLEPECE PO GLAVI KOGA GOD STIGNE, BEZ RAZMISHLJANJA. SVAKOM KO PROCHITA TVOJE KOMENTARE CE ZASIGURNO BITI NAJINTERESANTNIJE TO SHTO TI JEDINO SHTO IMASH DA PONUDISH JE TAJ IZNENADNI, NESPRETNI, SLABASHNI POCHETNI UDARAC A OSIM NJEGA BASH NISHTA.
TI SI MENE IZAZVALA NA DVOBOJ… I ZATO MI NIJE MI BASH JASNO ZASHTO SE SADA NALAZISH ZATECHENA ZESTINOM I JACHINOM MOJIH UDARACA. ZAR NISI SAMA TO TRAZILA? SHTA SI TI ZAPRAVO OCHEKIVALA? DA CU DA SAGNEM GLAVU PRED VELIKOM GJURDJIJANOM, ZENOM NAJRUZNIJEG NADIMKA NA CELOM FORUMU?
JOK, NISAM U TOM FAZONU…

MORAM PRIZNATI DA SAM SE IZNENADIO KADA SAM PROCHITAO TVOJU POSLEDNJU RECHENICU. NISI MOGLA LEPSHE DA MI POKAZESH KOLIKO SI MALA I NEJAKA…
MOJA MAJKA UPOTREBI OVU RECHENICU ONDA KADA JE SHAH-MATIRAM U NEKOJ DISKUSIJI: “SINE, ZAR SE TAKO RAZGOVARA SA MAJKOM??”
TO TVOJE: “JAKO(KRUPNIM SLOVIMA) BI SE IZNENADIO KADA BI SAZNAO SA KIME PRICHASH!” STRASHNO ME JE PODSETILO NA MAMINU RECHENICU.

MENI UOPSHTE NE INTERESUJE KAKO TI IZGLEDASH I KAKO SE KOTIRASH U DRUSHTVU. MENI SI TI SASVIM JASNA….
A MISLIM DA I SAMA ZNASH SHTA MISLIM O TEBI…

KAZESH DA NE SUMNJASH DA BIH BIO U STANJU DA TI BUKVALNO ODRUBIM GLAVU… SASVIM JE MOGUCE DA BIH BIO U STANJU…
DOVOLJNO SAM JAK DA MOGU DA ZAMAHNEM SEKIROM I ODRUBIM BILO KOME GLAVU.
ALI MENE TAKO NESHTO NI NAJMANJE NE INTERESUJE.
SASVIM SE DOBRO ZABAVLJAM ODRUBLJIVANJEM GLAVA NA OVOM BOJNOM POLJU NA KOME DOLAZI U OBZIR SAMO JEDAN OBLIK BITKE,
ONE NAJLEPSHE. BITKE MOZGOVA.
ISKRENO MI JE ZAO SHTO MI NISI PRUZILA NIKAKVU BORBU….
VOLIM DOBRU BORBU A I POSHTO SAM DOBAR CHOVEK, PRUZICU TI JOSH JEDNU SHANSU…
SLUSHAJ SHTA SAM SMISLIO ZA TEBE:
POCHNI DA UPOTREBLJAVASH TO SHTO IMASH ISPOD SVOJE LOBANJE. GLEDAJ DA SHTO JE MOGUCE VISHE RAZMISHLJASH O SEBI I POZADINI SVOJIH POSTUPAKA. ZASHTO BILO SHTA RADISH?
BUDESH LI PROUCHAVALA SEBE I SPOZNAVALA SEBE I SPOLJASHNJI SVET CESH JASNIJE VIDETI…
JA TI UPRAVO DAJEM DIVNE SAVETE… SKONCENTRISHI SE! HAJDE!
CHITAJ KNJIGE! OCHITO NE CHITASH KNJIGE! RECHENICE SU TI OTUZNE GRADJE… ZATO CHITAJ! UCHI!
RAZVIJAJ SE!
UMESTO SHTO OSUDJUJESH DRUGE POCHNI DA OSUDJUJESH SEBE.
UMESTO SHTO TRAZISH GRESHKE U DRUGIMA POCHNI DA TRAZISH GRESHKE U SEBI.
NISI ONO SHTO MISLISH DA JESI. ALI AKO SE BUDESH VLADALA PO OVIM PRINCIPIMA I SAVETIMA KOJE SAM TI DAO, POSTACESH MAKAR MALIM DELOM ONO SHTO SI UBEDJENA DA VEC JESI. A TO JE: PAMETNA OSOBA.
GARANTUJEM TI!
TRENUTNO SI TOTALNO BEZ VEZE LIK ALI VERUJEM DA MOZESH DA SE PROMENISH.

AKO BUDESH PORADILA NA SEBI I AKO BUDESH NAPUNILA SVOJU GLAVU NEKIM ZAISTA ORIGINALNIM I INTERESANTNIM IDEJAMA A NE GOLIM IZBLJUVCIMA, NADJI ME I PRUZICU TI JOSH JEDNOM PRILIKU DA SE DOKAZES, NADAM SE, MAKAR U PRISTOJNOM SVETLU.

SADA MORAM DA TE NAPUSTIM. VEC JE KASNO.
PONO TE POZDRAVLJAM… I “NO HARD FEELINGS”… IPAK, OVO JE BILA SAMO BITKA MOZGOVA… NIJE TI BUKVALNO SPALA GLAVA SA RAMENA.
JOSH NIJE KASNO DA TU GLAVU NAPUNISH NECHIM SHTO CE BITI VREDNO DIVLJENJA...
 
E SLADUNJAVI IZBLJUVKU
Da si sad ovde negde blizu mislim da bih ti zavalila jedan mavashi geri u glavu

Ti si takva iskompleksirana dijabola . da ja stvarno nemam reci
Il nista nisi jeb`o pa je tvoje ponasanje jasno ko dan, il ti je mnogo dosadno u zivotu, kad se toliko uzrujavas sto neko razmislja drugacuje od tebe

IDI LECI SE
 
Procitaj svoju prvu diskusiju,pa onda moj odgovor,a onda sledece svoje besede!!!Procitaj,ali dvaput!!Ostali su procitali!!!Na stranu ruzne reci,psovke i uvrede(ne mozes da me uvredis).Ti si jako nezadovoljan,besan,neispunjen mlad covek!!!Ove tvoje reci su samo paravan za uzasne probleme koje imas u zivotu!!!Iz svake tvoje reci izbija agresija,uzas,nemoc,bes!Nesto te zestoko kolje(pa bi ti onda druge).tvoj bes,zbog neresenih problema preusmeravas na druge,svoju negativnu energiju si prosuo po celom forumu!Npr.NE SVIDJA TI SE MOJE IME,odvratno je!Kako je to povrshno!!!Zar je ime bitno!Zasto se onda ti tako prestavljas???Ako je tvoj izliv negativne energije prema meni pomogao da se bar malo bolje osecas,meni je drago!!Ja nisam kritikovala tebe,vec sam se ukljucila u diskusiju o ruznim recima!Pozdrav !
 
MENE NEMA PAR DANA I ODMAH HAOS...BRE BRE LJUDI RAZDUVASTE MI TEMU SKROZ...MOZDA OVAKO OVLAS I NIJE NESTO ALI VERUJTE MI DA MOGU DA STOJE DOBRE DISKUSIJE ZA ISTOM.VAS DVOJE BI BILI DOBAR PAR...O NJEGOVOM SEXUALNOM ZIVOTU NE BI DA DISKUTUJEM,KAD SE OVAKVA SILINA SJURI NA NEKOG TO MORA DA JE NESTO...LET A FLOW
 

Back
Top