Najranija secanja

Clyde_the_Glide

Aktivan član
Poruka
1.694
Koja su vam secanja iz najranijeg detinjstva?
Meni je kad sam se sa godinu dana igra igro sa drugom u dvoristu i on mi je reko "pako", a ja njemu:"nisam ja pako, nego marko"...........
Evo jos jednog secanja: sa 3 godine sam se lozio na neku mariju plavusu, pa sam reko: "kupicu mariji plavusi alfa romeo", pa se secam kako sam iso kod nje u kraj i kupio bombone pa smo zajedno jeli, na kraju u vrticu je nagovorila 2 lika da me prebiju, i posle sam reko:"vise ne volim mariju plavusu"...................
Kad sam imo 4 godine uso sam u taxi sa kevom i taksista je pito kolko ima sati i ja pogledam i odgovorim tacno, a taxista kaze, au mali kako si uspeo da pogodis, a znao sam da gledam na sat...........
Imate li vi ovakva secanja, kazu da covek ne moze da se seti pre 3. godine, ali raznim metodama su neki ljudi uspevali da se sete svojih prethodnih zivota......... :lol:
 
ja se secam, imala sam 3 godine i stajala sa bakom i dekom ispred zgrade i bilo mi je straaasno dosadno...pored je bila neka devojcica (cucala) i kopala zemlju...ja sma joj prisla i rekla:"ja sam nevena", ona je rekla:"ja sam maja"...ja sam cucnula pored i rekla:"hoces da se igramo?" ona je rekla:"ajde"
ali, kao da je juce bilo secam se...ona i dalje zivi sprat iznad mene i nerazdvojne smo
 
Ja se secam kako sam ispsovao onog docu sto me shopio po doopetu kad sam se rodio... a tako sam bio lepo spaaaavaooo... jao majku mu, kad se setim samo. I secam se njegove zabezeknute face kad sam mu onako naopacke okrenut odbrusio: "What's up doc? Nisi nikad video bebca kako prica ko mator!" Dobro me na glavu nije ispustio od shocka... A jedna sestra tu stoji i jedva prozborila, nesto u fazonu, a gde si ti sve to vec naucio... ja reko pa prisluskivao sam moje kroz kevin stomak, odakle bih... a kevaaaa u zemlju da propadne... ma show...
 
naancy90:
ja se secam, imala sam 3 godine i stajala sa bakom i dekom ispred zgrade i bilo mi je straaasno dosadno...pored je bila neka devojcica (cucala) i kopala zemlju...ja sma joj prisla i rekla:"ja sam nevena", ona je rekla:"ja sam maja"...ja sam cucnula pored i rekla:"hoces da se igramo?" ona je rekla:"ajde"
ali, kao da je juce bilo secam se...ona i dalje zivi sprat iznad mene i nerazdvojne smo
:lol: Bravo naancy, oduvek si bila komunikativna.
 
Kad_LupimLupim:
Ja se secam kako sam ispsovao onog docu sto me shopio po doopetu kad sam se rodio... a tako sam bio lepo spaaaavaooo... jao majku mu, kad se setim samo. I secam se njegove zabezeknute face kad sam mu onako naopacke okrenut odbrusio: "What's up doc? Nisi nikad video bebca kako prica ko mator!" Dobro me na glavu nije ispustio od shocka... A jedna sestra tu stoji i jedva prozborila, nesto u fazonu, a gde si ti sve to vec naucio... ja reko pa prisluskivao sam moje kroz kevin stomak, odakle bih... a kevaaaa u zemlju da propadne... ma show...
koji si ti lik!!! :lol: :lol: :lol:
 
sjecam se kad sam imala 4 godine,bila kod bake i dede, i nas 5-6 djece napravili neko sr.anje, a deda ce meni: "Sofija,smiri se ubracu motku!"
A ja cu:"Cemu ti to sluzi?"


Nikad me nisu tukli.
 
secam se da kad sam bila bash bash mala, imala sam mozda godinu dana,tata me je drzao u rukama, i pokushawao da me nagowori/natera/namoli da kazem "tata" i posle dugog ubedjiwanja, ja sam rekla "mama" i pruzila ruke prema istoj (:

[napominjem da je secanje zabelezeno kamerom, te se ne moze 100% reci da se secam]
 
secam imala sam oko 4-5god i "lozila" sam se na jednog sashu,chija je terasa gledala u moju...i onda sam stalno barbikama prala kosu i sushila ih na terasi i neprestano buljila u njegovu terasu...a kad bi on izashao onda bi mu se plezila... ;P
onda se secam kada sam sa mojima krenula u c market u kupovinu...i sad cale zavezivao pertlu i ja mu zakachila na kosu moju shnalicu koja nije bila tako mala....i moj cale ishao sa tom shnalicom kroz ceo grad i tek mu posle kaze jedan chovek:"gospodine jel to neka nova moda
ili vam je neko zakachio tu shnalicu?" a moj cale da propadne u zemlju :lol:
seticu se ja josh nekih nebuloza...
 
imao sam tri chetri godine znachi 87-88god... baba i deda me vodili u hrvatsku na more.
ja na plazhi ishao i bacao svima kamenchicje na peshkire, na kraju sam se potukao sa nekim klincima iz slovenije. deda je govorio da je tako pocheo raspad SFRJ :P
 
Sjecam se kad sam slomila nos u vrticu....
Sjecam se kad sam prvi put cula mamu i tatu kako rade 'ono'....:twisted:
Sjecam se kad me ujeo bumbar....
Sjecam se malenog plavog bicikla kome nisu mogle gume da puknu....
aaaaa sjecam se kad me ujeo rak....
Ja se sjecam kad sam se ljubila sa jednim djeckom,imala sam mozda 3 godine.... (sad mi je on jedan od naj drugova)...:mrgreen:
Svega se sjecam...
 
secam se kad su me za 4 rodjendan obukli u neku crvenu haljinicu...secam se kad sam se u vrticu poljubila sa nekim deckom ispod stola... ima dosta slucajeva kad se ne secam celih dogadjaja vec samo pojedinih scena
 
secam se kada sam imala 2 god. u moju ulicu se doselio jedan decak koji je mesec dana stariji od mene i da mi je nasao neki broscic koji sam izgubila a jako ga volela. I dan danas nase mame su najbolje prijateljice , a on mi je najdrug, cak smo bili u istom odeljenju i zajedno smo zavrsili osmi.
 
ja , i moj brat (mladji 1.5 god ) , smo bili main boss-ovi u ulici ....

,,mi smo braca , poderanih gaća ...... ko nas pipne , ebo li ga ćaća .... ,, ....

tako , da je bilo milion stvari , kako smo prskosili komsijama ....

ma svasta .....

jednom me iznervirao komsija , i ja uzmem napravim krst od drveta ,i odnesem mu pred kucu .... :lol:
 
ja se sjecam kad sam imala mozda 3-4 godine i nagovorili me moji da zovem elektro da pitam kad ce doci struja...jednom sam i sama nazvala komsinicu,znaci - okrenula broj i pricala...svi su se cudili otkud ja to znam

sa 3.5 godine sam naucila citati.iz cista mira sam procitala -SKOLA- na nekoj tabli... :D
 
ja se secam kad smo moja setra i ja htele da uzmemo kuce i da ga drzimo u podrumu da ga nasi ne vide....i zovemo i ova zena mi kaze pa kao treba mi jedan roditelj kao potvrda i ja kazem,ne moze tata da prica,rucha..... :lol:
 
Najdraza uspomena:
Kad sam imao 5 godina, ishao sam sa matorcima da sestra primi neku injekciju (gde da me ostave samog u kuci pored onolikog alkohola hahahaha). I, sestra ushla kod doktora, a ja naslonio uvo na kljuchaonicu i chekam da chujem kad sestra krene da vrishti. A, onda kad ju je doktor bocnuo i ona krenula da se dernja, ja sam se komirao od smeha!!!!! *hahahaha, al sam zloca*

Najtuznija (iz sadashnjeg ugla):
Bilo je doba sankcija, '93 je u pitanju, dakle, 6 godina (secam se da je novchanica imala gomilu nula) i shetao sam se sa dedom po kraju. I, deda je rekao: "Hajde, idemo da podignemo penziju, pa da ti kupim chokoladu". I, otishli smo zajedno do banke, podigli penziju, i on je za celu svoju penziju meni kupio chokoladu....
 
Kad smo kos takvih uspomena,ja se sjecam skoro svake uzbune,zavijanja sirena,jurenja u podrum,i iako nisu bombardovali banja luku,svi smo se strasno bojali...
negdje `94. otprilike,bila ja kod bake koja me je cuvala,a njena kcerka previjala pelene tek rodjenoj bebi,ja stojim i gledam,kad sirena.Mene mama zgrabi sletismo u podrum....
 

Back
Top