Ало Срби!!!!

no_problem

Domaćin
Banovan
Poruka
3.426
Ало браћо Срби. Мислим да је Финчер претерао. Хајде овако. Ко је за то да се не поштује Хашки казамат нека каже, па да видимо коих има више.
 
Ne možeš da ga ne poštuješ. Ne smeš, jer ti može iskomplikovati život. I tebi, a i državi ovoj. Inat nije rešenje nikad bio. Treba malo da im se uvlačimo, pa onda da to ''prijateljstvo'' iskoristimo i okrenemo sve na našu korist. Zato postoje vrata, iako se u kuću može ulaziti i kroz prozor.
 
e....no_problem...
nema tu vise ne sme ili sme...
sada smo u takvoj situaciji da MORA....
sem toga, koliko god sam ranije mislio da je to samo jedna sprdnja i lakrdija, sada to mislim 10 puta vise....
tako, da, neminovno, pozivamo u pricu i mladica i karadzica...ne treba ih izruciti....zasto? 2 su odgovora u opticaju
1) nevini su, branili su nas narod, nisu zlocinci, osudice ih nevine
2) krivi su, ubijali su nesrecnike, ali eto cuda, osudice ih na max 10 godina zatvora....
 
Е па видиш, разликујем се у томе што не причам ништа против Србије и српског народа. Не подржавам усташке злочине и не подржавам муслиманске злочине. Ја јесам за осуду злочина и на српској страни, али зато и свих осталих злочина.
Није поента да и овде тугујемо на годишњицу Олује, а у Хрватској да је славе. Није поента да БТ признаје злочине, а они да не признају. Ако треба председник да има ону ствар, БТ је нема.
Даље, господин Финчер је лоша особа што се може видети из начина на који пише. Сваки пост му је пун мржње према Србији и српском народу.
Што се Вас тиче господине Јомини, мислим да сам мишљење о Вама давно рекао, па је то било брже боље избрисано. Ако се не сећате, господине Јомини, то је било онда када сам похвалио вашег колегу, а кудио Вас.
Толико.
 
no_problem:
Е па видиш, разликујем се у томе што не причам ништа против Србије и српског народа. Не подржавам усташке злочине и не подржавам муслиманске злочине. Ја јесам за осуду злочина и на српској страни, али зато и свих осталих злочина.
Није поента да и овде тугујемо на годишњицу Олује, а у Хрватској да је славе. Није поента да БТ признаје злочине, а они да не признају. Ако треба председник да има ону ствар, БТ је нема.
Даље, господин Финчер је лоша особа што се може видети из начина на који пише. Сваки пост му је пун мржње према Србији и српском народу.
Што се Вас тиче господине Јомини, мислим да сам мишљење о Вама давно рекао, па је то било брже боље избрисано. Ако се не сећате, господине Јомини, то је било онда када сам похвалио вашег колегу, а кудио Вас.
Толико.
Ti siroma' nisi ni svestan koliko je tvoj stav štetan po Srbiju.
A tvoje mišljenje... Džaba. :wink:
 
Аха. Да одговорим само господину Оберу. Ништасе не мора осим умрети. Да наравно, мора се платити и ПДВ који је уведен.
 
jomini:
Ti siroma' nisi ni svestan koliko je tvoj stav štetan po Srbiju.
A tvoje mišljenje... Džaba. :wink:

mislim da je pitanje STAVA kljucno...
narocito stava nase vlade...da bar znamo na cemu smo...
kad je bila ova frka oko mladica i onih rokova, nista se nije radilo, da bi se po probijanju roka odjednom lansirale silne policijske akcije trazenja haskih optuzenika...
dosao sam u situaciju da ne znam sta da kazem jednom strancu po pitanju stava nase vlade i haga...
hocemo li da ih izrucimo ili ne?
malo hocemo, malo necemo...
pa ne moze tako, nismo na pijaci ako necemo, onda necemo i tacka...
ako hocemo, vazi, pohapsicemo ih sve, istrpecemo gomilu budalastina i tako dalje...
***** vladu koja nema konkretan stav o nekom pitanju....
 
Јесам. Према КЗ РС извлашење речи из контекста и њихова злоупотреба јесте кривично дело. Али ја се некад запитам ко ти даде те виклере.
 
no_problem:
Јесам. Према КЗ РС извлашење речи из контекста и њихова злоупотреба јесте кривично дело. Али ја се некад запитам ко ти даде те виклере.
Bolje ćuti. Ako se budeš stvarno pozivao na to, ti bi trebao da odležiš tri do četiri doživotne. Laku noć.
 
no_problem:
..... Хајде овако. Ко је за то да се не поштује Хашки казамат нека каже, па да видимо коих има више.

Ja sam za to da se ne postuje, mogu ovi koji misle da misle dobro za Srbiju da vicu kako mora, ali ja kao jedinka nikad necu da ga priznam, postujem i smtram merodvnim i pravednim po bilo kom osnovu.
 
mozda mislis na mene kada sam rekao da mora....
a ja kao jedinka ne mislim tako, vec to gledam sa stanovista celokupnog stanja u evropi :):)
dakle, mi nismo u poziciji da biramo sta moze a sta ne moze....
 

Back
Top