Forumasi, more i plaža

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Forumasi, more i plaža

Dakle, Sinnke nas vozi na plaži.

Sunca dovoljno, mora na pretek. Svi smo prostrli svoje sitnice i uživali. Plaža u malom morskom mestu je prosto živnula kada se pojavio autobus pun forumasa.


M
agicFinger’s zajedno sa Kad_LupimLupim su odmah, nakon prvog kupanja bacili na potragu za idealnim kafićem. CikaDoktor I Click_or_Die su bili zaduženi za piće POPMare za cice, tako da su (sa svojim impozantnim pojavama) za tili čas nagovorili forumase da se ide na pecanje, dok su Nina20 i Dina81 i dečaci Minon I Cekam_kuma krenuli donositi pive i bokale vina. Veoma brzo su im se pridružili Psihologue, ggolub I PredatorBG11 .

Cili je oduševljeno pljeskao ručicama i tražio još rakije i travarice da proba, dok su Kurt2 I Bad_Wolfgledali ispod oka plastične, karirane stolnjake, ose koje su letele okolo i okrnjene pepeljare... "ahhhh, vidi, okrnjena pepeljara... baš kao i moja okrnjena duša...ahhhh..."

Bobba nam je svima pričala kako je Cupavku učila da pliva na jezeru i mlatarala je rukicama i nogicama, kao da i ona sama pokušava da propliva u plićaku. hanibaI77 I Gazdarica su pak dobacila da je njihovi ljubimci McMillan I Zmaj_svevladapsolutni talenati, ali ne za plivanje. Djura_Mornar je čak uspela sama sebi da napravi malu spravu za plivanje, sa ovećim propelerom. I to od ostataka praznih flaša od ulja (doduše, trebalo ih je prvo isprazniti) i tatinih čarapa koje su ležale okolo.

Kojo I CaLiMeRosu se i dalje držali zajedno. Prvo su iskopali omanji rov (tvrdili su da je to bazen) a onda su konačno skinuli svoje male sesirice i papucice. Jedva smo ih grupno odvukli do mora i uvaljali u frišku, slanu vodu. Uživali su u sunčanju svojih umornih i napaćenih košćica, ali su popodne ipak bili crveni kao rakovi.

Brže-bolje su ih brižne forumasice -Mortisa Adams , i mammy namazale jogurtom.

Ali, pošto je esperanca137 kupila samo light jogurt on se slevao sa njihovih leđa u slapovima.
Shaddow je u međuvremenu dotrčao doS_K_V_O I frozen1982 I baja_do_jaja uhvatio ih za ruku, šapnuo da je upoznao neke nemce. Oni su tu sa gliserom i vuku bananu za sobom. "Idemo da ludujemo" reče joj ukratko i njih dvoje nestadosmo u oblaku pijeska...
U međuvremenu (nisam bila tu već na gliseru, ali su mi drugi pričali] da je
Petar_pan[ne znam koji broj] se dočepao oveće dečije kante za plažu i počeo da skupljaju opuške. Čak šta više, neposlušni forumasi su bezobrazno dobacivali i pošteno ga naružiti. Kao da mi ne znamo da svakom opušku cigarete treba ravno 127,3 godine da istrune.



Rastamann se sakrio u hlad ispod borova i pušio iza paravana napravljenog od svog peskira, da ga i dinamični forumasi ne bi prokuzili. Oblaci dima iza paravančića nisu bili ni malo sumnjičavi...



...............................
 
...................

Pri tome je looodica pažljivo odložila svoju kameru, i ispričala kako na Adi ne postoje zakoni o odlaganju opušaka, ali kako to nije tema današnje emisije... Snezna_kraljica I Intra su je cudno pogledali I otisli su dowhitenicky



Onda sam vdiela SkySpiriti I Kuguar kako se vozikaju na banani i vrište od radosti, popraćeno činjenicom da su švabe na brodu bile u Speedo gaćama, crazy bone je odlučio da nam se pridruži a priču o opušcima ostavi za dugi i bolni povratak na Kstaricu pa onda dalje do kuce.


Makijavelli je sedila na plaži i zajedno sa Sport Billy I V21pričali so o tome kako bi lepo bilo dočekati izlazak sunca na toj plaži. Onako Early in the morning... sveznalica im je zauzvrat otpjevala jednu svoju omiljenu pesmicu, udarajući dlanovima od butine radi ritma……………dok su je tiho pratili “trio fantastikus”banegad I Petar W I Livija

Negdje oko 18h svi smo se skupili oko
Reunion I Devilishgirl . Čekala nas je večera i prava pravcata gozba. Bili smo umorni, malčice preplanuli, JulioDuranov I CopyCat su izgorili. Nakon što smo se dobro najeli riba i ribica, zalili sa vinom po želji, lagano smo se ukrcali nazad u autobus nespremni za povratak.

Na zadnjem sedistu bussa su vec spavali umorni I zadovoljni Intra, Marlon I Bad wolf

I sve je počelo kada je
Tajson7 prošao pored šofera, potapšao ga po ramenu i rekao

Pravo za Beogradddddddddd

I onda na sav glas dreknuo

Vozi MISKO
[jesam li koga zaboravila]
 
e da bi im ushtedeo vreme potrage za idealnim kaficem predlazem da idu odmah na adu, tamo negde oko sredine ima jedan sa najboljom techno muzikom i live mondijalom. Ne znam kako se zove ali se dobro chuje i lako ce ga naci.
 
I onda forumasi na gomili...
a062.gif
 
JOJ
evo sad sam vec i za drugi deo

vidim ima nas jos onih koji nisu stali u SINNKetov buss


molim u drugi da se dodju i da bude nastavak 2

Setila sam se i sama jos forumasa


znaci sutra jos ce da bude kupanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Aaaa, posto sam naucila da plivam ovde, je l mogu ja da naplacujem i karte, a? Eventualno bih mogla i da zamenim Sinketa , za kormilom, pa da mi se ostvari i ta zelja :)...
E, da, Bobo, u nastavku bi mogla da ubacis i neki brodic,onako, za moju dusu :p
 

Back
Top