Dete polozilo prijemni

hanibaI77:
jao majo ja bih plakala od emocija ko kisa :D da znate samo kako sam prezivela njen nastup s horom qq nista nisam videla od suza,a tek fakultet ima dete da me mrzi zbog blamiranja:lol:
8-) ma i ja sam :cry: al krijuci, srce mi prolupalo. Pogotovo sto mi je to "prvence" ja sam je zamislila pre nego sto sam je rodila :-D I volela i volim najvise na svetu :-D naravno uz " drugence" od 11 god.
A kad smo kod :cry: mladja polagala god. ispit u Muz. skoli, ja ispred stojim, kad neka nastavnica ispred kaze kolegi: slusaj,:arrow: OVO SE NE UCI OVO SE RADJA :!:
a ja :cry: :cry: :cry: dete se uplasilo kad me videlo :lol:
 
hanibaI77:
jao majo ja bih plakala od emocija ko kisa :D da znate samo kako sam prezivela njen nastup s horom qq nista nisam videla od suza,a tek fakultet ima dete da me mrzi zbog blamiranja:lol:
Neće, neće, razumeće.
Ja plačem svuda. Ispred fakulteta, na roditeljskim sastancima, priredbama, nasamo, pred društvom. Pa još kad počnem kao da objašnjavam, kao: ništa, ništa, znate to je kod mene normalno, sve je u redu... lupam li lupam.
Moja deca se samo pogledaju, nekad kažu a obično ne, nešto kao: da, da, to je mama. (Onako, saosećajno, sažaljivo.)
 
Evo i mene! Da vam svima javim, upravo sam saznala da je moja ćerka uspešno položila prijemni na Učiteljskom fakultetu! Bože, zdravlje, biće prvi dipl.vaspitač u familiji...dosta je bilo profesora! Jupiiiiii, ala sam srećna...šta društvo pije? :-D :arrow:
 

Back
Top